Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Cevap: Engin Baytar Trafik Kazasi Geçirdi

Tribün HayattıR ‏@SerdarAta1907

Engin baytar takla atmış arabasıyla,üzüldüm.O şimdi alışkanlıktanekstra 3-4 takla daha atar.Şarampolde asılı kal artist !

evet iyi bakın görün burda fb desteklenmeli avrupada diyen yarım akıllılar iyi bakın şerefsizliklerine adiliklerine bunlar öyle böyle adi değil lan yemin ediyorum nefret ediyorum bu şerefsiz şimdi ağzıma geleni söyleyeceğim lannn
:mad:

Engin baytar takla atmış arabasıyla,üzüldüm.O şimdi alışkanlıktanekstra 3-4 takla daha atar.Şarampolde asılı kal artist !

evet iyi bakın görün burda fb desteklenmeli avrupada diyen yarım akıllılar iyi bakın şerefsizliklerine adiliklerine bunlar öyle böyle adi değil lan yemin ediyorum nefret ediyorum bu şerefsiz şimdi ağzıma geleni söyleyeceğim lannn

Alemin derdi ENGİN olmuş.. Karaktersizler.

twitterada iyi bakın fenerlillere böyle şerefsiz göremezsiniz iyi bakın beyler birdaha burda o şerefsizler yok avrupada desteklenmeli filan diyeni görürüsem ağız burun girerim lannnnnnnnnnnnnnnnn :mad:

Engin Baytar in kaza geçirmesine üzüldük... kim demiş Fenerlilerde hayvan sevgisi yok diye . Geçmis olsun... ŞAKA LAN ŞAKA KEŞKE GEBERSEYDİN...

Febeyi destekleyin beyler.Diyecek söz yok

bu ...erin yazdiklarini paylasmayin yanu.sinir oldum.

İşte bu yüzden sevmiyoruz bu şerefsiz kanı bozukları. İnsan canı lan bu yazıktır günahtır.

Allah bunların başını beladan çıkarmayacak. Şu 15 dakika içinde okuduklarımı aklım almıyor. Fenerliler ciddi anlamda raydan çıkmış durumdalar.

Adi medya ve federasyon olaylari bu kadar abartmasaydi eger cocuk bugun izin almayip idmanini yapip evinde dinlenecekti.

Gecmis olsun.

fenerliler ağır idiot,gerizekalı,şerefsiz ve aklıyla düşünemeyen bir taraftar grubudur dikkate almayın

geçmiş olsun reis

Cevap: Son Dakika | Engin Baytar Trafik Kazasi Geçirdi

Antu'da şimdi bir yorum gördüm,Engin Baytar başlığında burada alıntı yapsam bile ceza alırım.

Bu adamlar hakketten insan değil.Rakip makip de olamazlar.''Maalesef ölmemiş'' diyen insan olduğunu sanan bir kişi var orada, yanına da küfür etmiş bir de.

Allah cidden böylesine insalıktan çıkanları islah etsin ,başka bir şey demiyorum :mad:

PC'ye yumruk atacağım şu an nerdeyse :mad:

hiç okuma böyle nasipsizlerin yorumlarını kardeşim

Varya zaten Rum takımı çıksa desteklemiyordum Fenerbahçe'yi artık değil Rum,bütün Rumlar birleşse ve üzerine PKK denen Terör Örgütü 11 yapıp FB ile maç yapsa yine rakibi tutarım.İnsanlıktan çıkarıyorlar bunlar bizi de.

nasil bir insan, bir kisinin gecirmis oldugu kazayla dalga gecer espri yapmaya calisir. nasil bir embesilliktir bu. yaziktir gunahtir. yarin birgun ayni seyin kendi basina gelmeyecegi ne malum. Allah islah etsin

Üst Alt