Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Cevap: Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

lan deli olacam çıldırcam neymiş feneri desteklicekmişiz avrupada ağız burun dalarım burda öyle bi yazı gördüğüm zaman forumdan da tılacaksam atılırım lan geçen sene yaptıkları adilikler şerefsizlikler yetmedi bide bi insan ömrü üzerinden taraftarlık yapıyorlar bn böyle adi bi topluluk görmedim :mad:

Cevap: Son Dakika | Engin Baytar Trafik Kazasi Geçirdi

----

Fenerliler diyorki;

" Benim kulübüme küfür edene ben geçmiş olsun demem !"

Bende twitterda şunu yazdım böyle diyenlere;

" Senin başkanın senin kulübüne küfür ederken, sen o başkana; " Baba " diyordun !

Geçmiş olsun hırçın çocuk....

Bırak millet ne derse desin...

Kalsanda gitsende...

Sen sonuçta bu renkler uğruna yaptın son hatanı...

Sadece formaya layık olma gayretin di onu yaptıran...

lan biri beni sakinleştirsin ya haydi olum spartak moskova be hadi aslanlar be adi şerefsiz insan topluluğu lan unlar attıkları gollerde topçularıda tarafatarıda başkanıda hocasıda :mad:

Fenerlilerin geçmiş olsun dileklerine ihtiyacı yok Engin'in. Zaten iyileşince kendilerine geçirecek.

şurada şikecilerin görüşlerini taşımanın ne alemi var engine bir şey olmuş mu onu öğrenmeye çalışıyoruz okkuyorsanız kendiniz okuyun biz okumak zorunda mıyız burda o haysiyetsizlerin yorumlarını

Varya Engin'e Twitter'da o FB'lerlin yazdıklarını okut sadece, bir de Antu'Yu sahaya çıktığı ilk FB maçında neler yapacağını ben bile kestiremiyorum.Bence 3 gol attırıp,1 tane de atar üzerine de bir de kırmızı kart görür.

Abi aklı selim olan insan evladı böyle bir olaya ne espiri yapar ne salvolar sallar. Twitter'e girdim şimdi. #Geçmişolsunenginbayraktar başlığına fenerlisi

galatasaraylısı güzel dilekler dile getiriyor. Bakmayın bir kaç kendini bilmez dallamalara.

bu adam satılamaz sırf medya verdirdi o haksız cezayı bence ceza düşürülmeli sağlam savunma yapılmalı

lan biri beni sakinleştirsin ya haydi olum spartak moskova be hadi aslanlar be adi şerefsiz insan topluluğu lan unlar attıkları gollerde topçularıda tarafatarıda başkanıda hocasıda :mad:

Soner kardeşim sakin ol. Bi kaç kendini bilmez bunlar. İnşallah Engin'e destek vererek bu kararbulutlar'ı dağıtacağız.İhtiyacımız sadece Sabır..

Bence şu anda kulüp olarak yapılacak şey kontratının uzatılarak hem kendisinin yanında olduğumuzu hemde düşmanlarımıza iyi bir cevap verilmesidir..

Geçmiş olsun reyiz :( Çok şükür bişeyin yokmuş haberi aldığımda çok korktum.Moral falan kalmadı adamda bi güzellik yapılmalı kendisine

Finalde yaptigi hareketten sonra kizmistim. Gecmis olsun. Eziklerin mesajlarini okudum, cevap olarak Engin'den alinti yapmak istiyorum... Cok kötü oldum gece gece :(

Üst Alt