GSC Haber - Erden Timur: "İlk etapta Kemerburgaz'a eylül aylarında taşınacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "İlk etapta Kemerburgaz'a eylül aylarında taşınacağız"

Erden Timur: "Dün İsviçre’deydim. İsviçre’de bankalara emanet hesabı açılarak depreme kaynak aktarılmasını önerdim. Olumlu dönüş olacağını düşünüyorum.

Şair burda ne demek istemiş?

Ne yapılıyorsa bu adama yaptırsınlar. Illaki eleştireceklerdir haberler çıkacaktır ama onu divanda eleştirecek dinazorların çöp kadar katkısı yok şu kulube. Ne vizyonları bu adama yeter ne cüzdanları. 40yılda bir boyle biri gelmiş alayına hodri meydan denmeli bu adamın aleni bir yanlışı olmadığı sürece.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Ne yapılıyorsa bu adama yaptırsınlar. Illaki eleştireceklerdir haberler çıkacaktır ama onu divanda eleştirecek dinazorların çöp kadar katkısı yok şu kulube. Ne vizyonları bu adama yeter ne cüzdanları. 40yılda bir boyle biri gelmiş alayına hodri meydan denmeli bu adamın aleni bir yanlışı olmadığı sürece.
Her şeyin onaylanmaması, kulübün bir muhalefet bloğuna sahip olmasının değerini bilelim.

NEF yapsa, E. Timur ordan para kazaniyordur diyen olurdu diye belki o topa hic girmemistir. Koc medya direk niye NEF yapiyor algisini yapardi.

Her şeyin onaylanmaması, kulübün bir muhalefet bloğuna sahip olmasının değerini bilelim.
Muhalefetine bağlı. Muhalefet adam gibi yapacaksa işini baş tacı. 2 kuruş fayada göstermeden sırf bu adamlara yanaşamadıkları için eleştireceklerse .. kadar yolları var Mert dostum. Bizi biz yapan biat kulturunun olmamasıdır ancak dediğim gibi boş elestiri ile kacırılacak kusturulecek adam değil bu adam.

Oyuncular konteynırın içinde giyinip soyunacak herhalde. 4-5 aya bitmez orası nereden baksan 2-3 senesi var tesislerin bitmesi için.

Muhalefetine bağlı. Muhalefet adam gibi yapacaksa işini baş tacı. 2 kuruş fayada göstermeden sırf bu adamlara yanaşamadıkları için eleştireceklerse .. kadar yolları var Mert dostum. Bizi biz yapan biat kulturunun olmamasıdır ancak dediğim gibi boş elestiri ile kacırılacak kusturulecek adam değil bu adam.

katılıyorum, eleştiri ayrı birşeydir kıskançlıkla dayanaksız çamur atmak başka birşeydir, ikisini iyi ayırt etmek lazım. yoksa her eşek anırması da muhalefet sayılabilirdi o vakit, saygısızlık ve iftira olmadan dayanaksız konuşmadan eleştiri yapabilmek gerek. muhaliflik çok kıymetli ve zaruri birşeydir ama dediğim gibi bir temele dayanması şarttır, iftira ve kıskançlık üzerine kurulan şey muhaliflikten ziyade paçalardan aşağı çekme çabasıdır.

Rusyadaki zengin adam yapiyordu hani yeni tesistleri?
GSİAD zaten 2 yada 3 sahanın parasını onlar verecek. Zemin düzleme gibi çalışmalar zaten yapıldı. Antrenman tesisi 2 etapta yapılacak ilk etabın sahalarını GSİAD parasını verecek A takım binasına da belki bir sponsor bulunur. Ama o görseller vardı Elmas zamanı o tarz mı olacak tam bilmiyorum ama oradakilerin hepsi yapılacaksa bile asıl diğer büyük kısımlar 2. etapta olacak o da 1 senede bitecek.

Terim döneminde floryanın bazı eksikliklerini giderdiği yönünde haberler çıkmıştı birde Cengizin transferde başlattığı bağış kampanyasına 40milyon tl gibi bir bağış yaptığı aklımda kalmış. Başka birseyini görmedim şahsen reisin bilmiyorsam affola. Krasnodara falan stadyum yaptı ama.

Arkadaşlar tüm tesis hemen bitmesi gerekmiyor iki tane antrenman sahası yapılır kalacak yer ondan sonra peyderpey vardiyalar şeklinde futbolcularımız diğer sahaların inşaatına hallederler diye düşünüyorum

Torreira’dan iyi ırgat olur mesela

Üst Alt