GSC Haber - Erden Timur: "İlk etapta Kemerburgaz'a eylül aylarında taşınacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "İlk etapta Kemerburgaz'a eylül aylarında taşınacağız"

Dinledim de işleyiş tam net değil. Kredinin de maliyeti var zira.
Benim anladığım biz 1.5 milyar Tl'lik(tahmini) bir kredi çekmişiz. Florya+ ilk etabın inşaat masrafı gibi. Leo'dan da gelen nakit gerekse imzalanan satış sözleşmeleri ile 1.8 civarı bir şey gelecekti o da bankaya bırakılmış. Anladığım karşılıyor gibi. Detaylı olarak Mali Genel Kurul'da öğreneceğiz artık.

Benim anladığım biz 1.5 milyar Tl'lik(tahmini) bir kredi çekmişiz. Florya+ ilk etabın inşaat masrafı gibi. Leo'dan da gelen nakit gerekse imzalanan satış sözleşmeleri ile 1.8 civarı bir şey gelecekti o da bankaya bırakılmış. Anladığım karşılıyor gibi. Detaylı olarak Mali Genel Kurul'da öğreneceğiz artık.
güzel bir ticaret yapmışlar helal olsun

Elimizde kalmasından kasıt mevcut borçları ödemek zaten.

O vakte kadar borç yükü artacak çünkü.

yaza satisa baslarlarsa

borc faiz yukunu yari yariya kirarizmiyiz bilmiyorum

birc faiz yukunude bilmiyorum
fon faizi yani gelir faizi ne kadar onuda bilmiyoruz

borc 6 milyar
fon 6 milyar desek ilk satislarla

borc faizini % 5 kirsak bile kardir ilk etapda

isvicreye gitmeside sonrasi icin fonu isvicreye tasiyacaklar sanirim finansmanlar saglandiktan sonra
ki bence cok dogru bir hamle su siyasi konjekturde trde para tutan enayidir
credit suisse ile anlasti diyelim 1,5-2 arasi faiz anlasmasi yapabilirler

Florya kadar etmez hiç bir mülk reisler
Yahudi bir emlak kralının kitabından alıntıdır;

''Parayı arsaya yatırın. Elinizdeki arsa değer kazanıp alıcılar kapınızı aşındırmaya başladıysa, artık satma zamanı gelmiş demektir; en iyi teklifi değerlendirip satmaktan çekinmeyin. Gelişeceğini ve göç almaya devam edeceğini düşündüğünüz bir bölgeden yine arsa alın o parayla; merkezi yerden küçük bir arsa yerine daha periferden büyük bir arsa almayı tercih edin; nasıl olsa orası da zamanla gelişecek ve getirisi çok daha yüksek olacaktır''...

Zamanında Selahattin Beyazıt Riva arazisini kulübe kazandırdığında, bir kısım kulüp üyesi, 'dağın başına o kadar para yatırılır mı?' diye veryansın ediyorlar. Muhterem başkan, 'isterseniz parayı kulübe ödeyip kendim de alabilirim ama o arazi kulübün geleceğini kurtaracaktır' minvalinde bir konuşma yaparak üyeleri ikna ediyor...

Üst Alt