Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Haluklar, yeni yönetimde(Dursun Özbek'in) olmasını beklemiyormuş.
Cuma günü belli olacak verilecek listede.
Şu anki yönetimde de yok Erden Timur alına bakarsan. O yüzden listede olup olmaması çokta önemli değil hatta futbol için yönetim listesi o kadar önemli değil. Önemli olan Sportif AŞ. Erden Timur'un orada olması önemli futbolu Sportif AŞ'e yönetiyor oradaki adamlar daha önemli esasında o yüzden Erden Timur aynı şuan ki gibi Sportif AŞ'de olması yeterli esasında.

Yönetim listesinde yok, AŞ listesinde olma ihtimali var ama zor demişler. Erden Timur mevcuttaki gibi devam etmesini umuyorum o yüzden yönetim listesi çokta önemli değil yeter ki Sportif AŞ'de olsun Erden Timur mevcutta da yönetimde yok zaten.

Eskiden ben de bizlere karşı sorumluluğu olduğunu, hiç değilse bizim ve bizden de çok daha önemlisi anlı şanlı Cimbom'un güzel hatrına devam edeceğini tahayyül ediyordum. Fakat gerçek dünyada da işin aslı öyle değil.

Kendine Cimbomlu diyen vasat yığınların koyacağı postaları dinlemek zorunda mı. Tabii ki de bırakacak. Devam ederse çok üzülürüm. Cimbomlulara rağmen Cimbom'u kurtarmak mümkün değil. Ağzı salyalı tayfa da anyayı konyayı görünce istediklerini yapabilecek şekilde dönecektir.

Üst Alt