Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

%51 %49 devam etmeyecek gibi mevcut hava.
Devam etmez ise emeğine sağlık, çok güzel işler ve izler bıraktı ardından.
Devam eder ise tam destek.

2 yıldır Fener şikesine rağmen şampiyonluklarını engelleyen tek isim. Bu adam öne atılmasa, kimseden bu kadar ses çıkmadı.

bu adama futboldan el çektirip ortalığa yalaka tipli köy kurnazlarına bırakıp, alnımızın akıyla şerefli 13. lükler peşinde koşar falcaolara 20 milyonu basar, bankalar birliğine teşekkür ederiz.

Dobra başarılı insanların yeri ülkemizde kenara itilmekdir. Ülkede hırızların, eşkiyaların mafyaların değer gördüğünü unutmayalım.

bu adam düzeni bozdu ve istenmiyor.

Basari istiyorsak devam etmeli cünkü cok iyi bir uyum yakaladik

Bu takimin iki senedir basarili olmasi iyi bir ekip isi

Devam etmeme karari alirsa da saygi duymak lazim cünkü aylardir tehdit ediliyor adamin can güvenligi yok neredeyse ve devlet görevlileri kilini kipirdatmadi gelisen olaylara karsi

Uzaklasmak isteyebilir ve bu en dogal hakki

Hayat sadece futbol dan ibaret degil,ailesine göre de bir karar alabilir

Umarim devam eder ve bu uyum hic bozulmaz

Abdurrahimin transfer için gidip eli boş dönerek kameralara teşeççür ettiği gün anlayacaksınız bu adamın kıymetini..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Futbol şubede Erden Bey tek yetkili olsa keşke. Abdurrahim'i de konjonktür gereği kullanabiliriz ama yetki Erden Bsba'da olmalı. Vizyon ve daş daş sahibi adam sonuçta

Ben yönetimden ziyade mevcut pozisyonunda olmasını daha çok doğru buluyorum.

yönetimde zırt pırt masada otur - toplantıda bulun - elderların karşısına çıkmak zorunda kalacak her ay falan.

gene aynı poizsyonda takımla içiçe olsun bence hep daha doğru. Yönetim kadrosunda olmak çok daha fazla yorar düşüncesindeyim.

ali koç bayram ederek seçilir tekrar öyle diyeyim.

Erden Timur'a çok bir etkisi olmadığı için hedef gibi uğraşıyor devamlı. Albayrak'la uğraşması çok daha kolay bana göre.

buyuk fark var ya , erden yerine aponun listede olmasi tabiki islerine gelir

Geen fotobeschrijving beschikbaar.

Erden Timur: Temiz eller operasyonu yapılması lazım

\

buyuk fark var ya , erden yerine aponun listede olmasi tabiki islerine gelir

Geen fotobeschrijving beschikbaar.

Erden Timur: Temiz eller operasyonu yapılması lazım

\
tabii ki - albayrak çok boş havagazı açıklaması oldu bugüne kadar... geçmiş defterleri söylemleri örnek verip 4 5 ay uğraşacak malzemesi olur

Erden Timur dayanağı olmadan hiç boşa laf etmedi, etmiyor.

keza trasnfer süreçlerinde zaten bir Fazia - foto ızdırmalar , bolcana teşekkürler , bel kıran bonservisler, özetle taraftara oynamalar.

albayrak neredeydi Belmas seçime gittiğinde ? kendisi ile iligli bir konu hakkında serzenişte bulundu savundu ama sorumluluk için çıktı mı ortaya? şimdi işler sütliman gidiyor - BBden çıkacağız - daha kontrol altında bir borç süreci var + para gelecek proje süreçleri var. Hemen ortaya çıktı gene. Sırf bu bile dahil olmaması için gösterge. Zaten Erden Timur olmadan Metin Öztürk ve Dursun ikilisinden haz etmiyorum. 3 silahşörler olurlar.

Taraftarlar sosyal medyadan desteğini fazlasıyla verdi.Eğer bu işi bırakırsa da kendi ayıbı olur.Büyük ihtimalle Sivassporla oynananacak Maç'ta da taraftarlar tezahüratlar yapacak.Okan hocayı az çok tanıyosak o da konuşmasında destekler.Bu kadar desteğe rağmen kalmıyosa da kendi bilir..

Ben yönetimden ziyade mevcut pozisyonunda olmasını daha çok doğru buluyorum.

yönetimde zırt pırt masada otur - toplantıda bulun - elderların karşısına çıkmak zorunda kalacak her ay falan.

gene aynı poizsyonda takımla içiçe olsun bence hep daha doğru. Yönetim kadrosunda olmak çok daha fazla yorar düşüncesindeyim.
Katılıyorum. Hatta kendi işini büyütmek olsun, ailesel meseleler olsun daha çok zaman ayırmak istiyorsa Sportif AŞ'ye iş bölümü yapabileceği kendi belirlediği 1 isim alabilir yada transfer görüşmelerini yapması için Cenk Ergün'ün artık gönderilip orada kendisinin belirlediği bir Sportif Direktör getirip iş yoğunluğunu daha da azaltabilir. Böyle çözümlerde bulunabilecekken kendisinin ayrılması kendisinin yaptığı ayıp olur artık çünkü gelirken bazı sözler verdi en azından bu projeler bitene kadar kalması kendisinin bir borcudur tabi işin içinde sağlık veya ailevi ciddi sıkıntılar yoksa. O tarz bir sıkıntı varsa zaten ne dense boş o zaman Erden Timur'u da anlamak gerekir ve o sorunlarını çözülüp daha 2 sene sonra başkan olarak dönmesini bekler ve isteriz kendisinden. Ama şu anki yapılan günden hoş değil 4 final haftası var şampiyonluk için.

Katılıyorum. Hatta kendi işini büyütmek olsun, ailesel meseleler olsun daha çok zaman ayırmak istiyorsa Sportif AŞ'ye iş bölümü yapabileceği kendi belirlediği 1 isim alabilir yada transfer görüşmelerini yapması için Cenk Ergün'ün artık gönderilip orada kendisinin belirlediği bir Sportif Direktör getirip iş yoğunluğunu daha da azaltabilir. Böyle çözümlerde bulunabilecekken kendisinin ayrılması kendisinin yaptığı ayıp olur artık çünkü gelirken bazı sözler verdi en azından bu projeler bitene kadar kalması kendisinin bir borcudur tabi işin içinde sağlık veya ailevi ciddi sıkıntılar yoksa. O tarz bir sıkıntı varsa zaten ne dense boş o zaman Erden Timur'u da anlamak gerekir ve o sorunlarını çözülüp daha 2 sene sonra başkan olarak dönmesini bekler ve isteriz kendisinden. Ama şu anki yapılan günden hoş değil 4 final haftası var şampiyonluk için.
gündemi boşlukta kalan , yazacak çizecek üstüne atlayacakları bir şey bulamayan troll camiası+yayıncılar şişiriyor zaten.

icardinin klibi bitti erden timur musluğunu biraz daha açtılar.

aslında yönetim ön plana atmıyor - bazı yayın kanalları 1 2 gündür kurcalıyor bu konuyu(gsli yayınlar) çünkü yazıp çizecekleri konuşacakları bir şey yok şu an maçı beklemekten başka.

Bazı şeylere çok duygusal yaklaştığımız kesin
Hatta çoğu şeye çok duygusal yaklaşıyoruz ülke olarak işin içine bir de tuttuğun takım girerse yemede yanında yat misali
Bu gözler Burak elması gördü yönetimi çok iyiydi ama sonra ne oldu Gs tarihinin en kötü başkanı olarak tarihe geçti
Konu Erden Timur’un yönetimde olup olmaması değil olmasada çok şey kaybedeceğimizi zannetmiyorum şunu unutmayalım ki Gs nin insan kaynağı hiç bir külüpte yok bırakın klüpleri kurumlarıda dahil edelim ve Erden Timur’un ilk dönemi iyiydi kabul ikinci dönemi kesinlikle berbat yeterki Okan hoca kalsın benim için en önemlisi o Okan hoca başarılı olmasaydı ne dursun ne Timur kalırdı artı bu kadar naif birinin bu sektörde tutunması ve başarılı olması çok olası değil.Bunu konuşmamızın tek nedeni Okan Buruk tur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt