Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

bu adamla denk gelip tanışmak isterim çok yav.

muhabbeti keyiflidir kesin.

gerçi komik anım var: PC satılık ilan koymuştum - almaya gelen adamın telefonu çalmıştı - arayan Erden Timur'du. Arkadaşı çıktı herifin. (Yönetime seçilmeden önce)

inşallah seçim gündeminde Albayrak durumları yüzüdnen gereksiz konular çıkmaz ortaya

Özbek'in bu günkü açıklaması ile yalan oldu entry. Özel teşekkür ve sonraki dönemde de hizmet etmeye devam etmesi mesajı verildi. Entry'deki gibi bir durum olsa bu mesaj verilmezdi sanıyorum.
lobi çalışmasıda olabilir o zaman - bir yandanda "umuyorum" demeside tedirgin etti Dursun'un ama Erden Timur başkan derse "emredersin" saygısında biri olduğu için devam eder.

Bence devam etmeyecek gibi

Toksik ortamdan epey sıkılmıştı ki zaten defalarca dile getirdi bunu da

Camianın sahiplenmesi lazım

Malum camia hep bir ağızdan saldırıya geçmiş durumda

O yüzden bizim camianın her anlamda sahip çıkması çok önem taşıyor

Son düzenleme:
lobi çalışmasıda olabilir o zaman - bir yandanda "umuyorum" demeside tedirgin etti Dursun'un ama Erden Timur başkan derse "emredersin" saygısında biri olduğu için devam eder.
Entry'de Özbek kalması için uğraşmayacak yazılmış ya uğraşmayacak olsa bu konuşma olmazdı demek istediğim. Bence işin sonunda hem taraftar hemde hattı sayılır kişilerin isteği ile görevine devam edecek. Umarım eder. Yönetimin devam etmesinden daha önemli.

Alikoç istediğini elde etti. Erden beyin vizyonunu gördü ve önüne geçmek için üzetine gitti, herşeyi yaptı nerdeyse. Erden Timur yerine kim gelse ararız bence.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt