Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Bizim Yönetime de bir çift lafım var.. Ulan sizin amacınız yoksa Avrupada başarı falan mı ?

Höstt bee biz avrupadan uzaklaştıkça bu adamların hedeflerine bak.. !!!

Siz avrupada kalmayı alışkanlık falanda edinirsiniz..

Muhalefet olayim millete diye ugrasiyor. Mainstream dusuncelere bazen katilacaksin cunku dogru olan o olur ama Sinanin bir kere bunu yaptigini gormedim. Sanirim mainstream olmakdan korkuyor, mainstream olursa kendisini kucuk gorecekden dolayi sanirim.
Halbuki bunlari yaptikdan sonra ne kadar sacma oldugunu kendisi goremiyor yalniz.

Birebir durum bu.

Geceden uykusu kaçmış hemen sınırlama getirelim diye bekleyenler vardır muhtemelen.

Ben artık bu durumdan Erdoğan'ın da rahatsız olduğunu düşünüyorum. Bunu son dönemde yaptığı söylemlerde fazlasıyla hissediyorum. Dalkavuk çok, iki dudağının arasından çıkan her sözcüğü emir hatta onun bile ötesinde kabul eden insanlar var. Bu başlarda güzel gibi gelir insana ama düşünsenize her söylediğinizi sorgusuz, sualsiz yerine getirecek insanlar olduğunu, sözleriniz gram tartışılmıyor, sorgulanamıyor. Her söylediğiniz "Tabi efendim en iyisini siz bilirsiniz" denip doğruluğu bile tartışılmadan uygulandığını.

RTE ve kurmaylari ulkede dogru duzgun giden ne var, hangi kural / yasa / mevzuat Türkiyenin hayrina diye bir inceleme yapmislar. Yeni yabanci kuralinin ulke futboluna katkisini gormusler. Derhal duruma el atip "kucuk olsun bizim olsun"culuk yapmaya baslamislar.

Benim gozumde olay budur.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt