Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

o zaman o soylemi emir kabul ettigini dusundugun kisi ve kurumlari elestireceksin , ornegin dursunu , ornegin demiroreni veya milli egitim bakanini

mesela teog diye bir sinav var , onun kaldirilmasini uygun goruyorum demis , basbakanla paylasacakmis

milli egitim bakani eger bu sinavin gerekliligine inaniyorsa cikar "eleme kriterimize en uygun yontem bu , kaldirilmasi mumkun degil" der , konu kapanir ... eger gider "kaldiralim o zaman" derse bu milli egitim bakaninin sorunudur

siz erdogan boyle dedi diye fikrinizden dondunuz mu , hayir , o kisilerin de donmemesi gerekiyor , mesele bu
7c38f2e85896acba19ab7a90968eba10.png

Yaşlı adamlar diyerek bence Antalyanın kadroyu eleştiriyor. Rastgele yıldız oyuncu transferi yaptılar bence hiç planlı değildi o transferler.

Ben Sinanın bunu anlayabileceğini sanmıyorum, halbuki ilk anlaması gereken o. Yine kişisel saldırı olarak yapmıyorum ama daha öğlen ben parama bakarım diyen kendisi. Zaten Erdoğanın sözünü emir olarak kabul edenlerde paraları ve çıkarları yüzünden böyleler.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Muhalefet olayim millete diye ugrasiyor. Mainstream dusuncelere bazen katilacaksin cunku dogru olan o olur ama Sinanin bir kere bunu yaptigini gormedim. Sanirim mainstream olmakdan korkuyor, mainstream olursa kendisini kucuk gorecekden dolayi sanirim.
Halbuki bunlari yaptikdan sonra ne kadar sacma oldugunu kendisi goremiyor yalniz.

:D

Şaka gibi ülke anasını satayım. Gül gibi ülke var elde. "Ne yapsak da içine etsek" diye kara kara düşünüp, ediyorlar. Tebrikler.

Yılanın başı küçükken ezilir. Zorlama bir ortam yaratılmaya başlandı. Bu açıklamaları duyan sinsiler şimdi daha yüksek oktavdan girecekler yalakalık adına. Bunu da Türk menejerler gazlıyacaklar rant uğruna.

Böyle birşey olması ihtimalini dahi bertaraf etmek için BeinSports ve kombinelerin iptal edileceğini belirten bir konu açılıp protesto başlatılmasını taleb ediyorum.

4 milyon Euro maaşlı, 15 milyon Euro bonservisli Tarık'ları Ozan'ları izlemek isteyen konuya katılmasın.

.

Son düzenleme:
Spora siyasiler karışması yasak. Fifa ve uefa neden men etmiyor böyle bir durumda. Fifaya da yazmak lazım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaşadığı ülkenin durumundan bu kadar uzak olup da ahkam kesme cesaretinde bulunabilmek nasıl tiksinç bir özgüvendir yahu. Siz ne anlatıyorsunuz gerçekten fikir beyan etmiş denecek çok şey var da işte denilemiyor. Bu zombi sürüsü yine gereksiz bir gündem yaratacak futbol da bunun bir parçası anlaşılan nasılsa uzaya köprü projesini bile destekleyen bir kitleleri var ne isteseler olur.

İşin tuhaf yanı kimse hadi fikrini filan geçtim neden şunu dahi soramıyor? Sayın başkan sizin döneminizde ve aleni şekilde sizin desteğiniz ile gelen federasyon ve özellikle sizin telefonla arayıp istediğiniz Türkiye futbolunun ıvırından zıvırından sorumlu bir adamın aldığı karar bu değil midir? Bugünün şartlarında ne değişti de buna ihtiyaç doğdu? Aynı soru teog vb. bunların döneminde gerçekleşen ama sanki başkası yapmış gibi boklayarak değiştirmek istedikleri şeyler içinde sorulabilir ama sorulamıyor ve fikir beyan etmiş oluyor hahaha evet.

Son düzenleme:
Hiç mi kafanız çalışmıyor arkadaş.. Yabancı serbest evet ama Türk oyuncu yasak mı?

Bir düşünün bakalım "Ulan bu kulüpler niye bu kadar çok yabancı ile oynuyor? Aslında Türk oyuncu alsalar, oynatsalar daha ucuz olmaz mı? Bu işte bir terslik var du biz bunu bi araştıralım." demiyorlar da 6-7 yabancı çok yiğenim doğru bulmuyorum..

forumda beni bilen bilir , ilçe toplantılarını bile kaçırmayan , yenikapı mitinglerinde her daim ön sırada yer almış fanatik akpli bir Erdoğan sevdalısı olarak , yabancı sınırı getirilirse oy vermeyeceğimi beyan ederim.

Birkaç fanatik arkadaşım da aynı fikirde. Sınır gelirse oy vermeyeceklermiş. Tüm fanatik Galatasaraylıların hassas olduğu bir konu bu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt