Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Bu konunun tartisilmasi bile büyük bir skandal

Ozaman yabanci sermaye de minimum'a insin,katarlilara amerikalilara zamaninda devletin sattigi yerleri Türk isadamlari alsin

Ayni mantik

İyimser bir mesaj olarak yorumluyorum bunu.Devlet desteğiyle yapılmasıyla alakası yok.Stadın adı gibi basit bir meselede bile 1 günü beklemeden alelacele yalakalık telaşında olan bir yönetimden bahsediyoruz.Bu kadar basit meselede bile Cumhurbaşkanı'nın görüşüdür biz katılmıyoruz diyip geçememişsin.Bundan çok daha büyük bir meselede karşısına alma olayı hayatta olmaz yani demek istediğim bu.

Kaçırdığın bir nokta var. Stadın ismi gibi basit bir mesele için neden hükümeti karşısına alsın ki ? Şahsen ben olsam, ben de almam. Bu bana zarar verecekse ki verebilir, böyle bir şey için gerek duymam. Neticede stadın ismini değiştirince herhangi gibi bir kaybın olmuyor ama sınır işi öyle değil. Ayrıca şu anda sınır işi için karşı koyabileceğin bir gücün ve gerekli kamuoyu oluşturabilecek çevren de mevcut. Yeterli destekle neden karşı koymasın ki ?

İşte 'provokatör' daha doğru bir tabir bence onun için.Ona katılırım.

Dedim ya,kafayı takmış ona.Her konuyu İslam'a bağlayıp onu yerecek ve bunu destekleyen mesajlar olursa tatmin olacak/karşıt mesaj olursa tartışma çıkacak amaç bu.
Evet öyle görünüyor ama işte en fazla beş dakika ilgi alanına giriyor ondan sonra yine kendi zavallılığı ile baş başa kalıyor. Kendisine bunu daha ne kadar açık yazmam gerekiyor bilmiyorum ama hala daha anlamamış gözüküyor, ne diyeyim, yazık.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kaçırdığın bir nokta var. Stadın ismi gibi basit bir mesele için neden hükümeti karşısına alsın ki ? Şahsen ben olsam, ben de almam. Bu bana zarar verecekse ki verebilir, böyle bir şey için gerek duymam. Neticede stadın ismini değiştirince herhangi gibi bir kaybın olmuyor ama sınır işi öyle değil. Ayrıca şu anda sınır işi için karşı koyabileceğin bir gücün ve gerekli kamuoyu oluşturabilecek çevren de mevcut. Yeterli destekle neden karşı koymasın ki ?

Riva olayı da zarar verecek muhtemelen,çatır çatır ihale yapıldı imzalar atıldı ama.Galatasaray çok büyük baskı altında şu anda,hükümet ne derse 'he' demek zorunda.Aksi mümkün değil.Dursun imza törenindeki açıklamaları,boş spekülasyonlar öyle şey olmaz diye düşündüğü için yaptı.Cumhurbaşkanı'na kadar bu meselenin gideceğini düşünmedi veya düşündüyse bile o an taraftarın gazını almak için öyle söyledi.Sonradan öyle bir çark eder ki aklın hayalin almaz.

Olay burada kişilik sahibi bir yönetim olup tavır koymak.Sarı öküz hikayesini biliyorsundur muhtemelen,tam olarak durumumuz o.Biz o sarı öküzü çoktan verdik.

Bu konunun tartisilmasi bile büyük bir skandal

Ozaman yabanci sermaye de minimum'a insin,katarlilara amerikalilara zamaninda devletin sattigi yerleri Türk isadamlari alsin

Ayni mantik

Onu boşver hadi,basketbolda da sınır yok böyle iyi diyorlar.Futbola geliyorsa baskete niye gelmiyor?Basketbol adam değil mi spor değil mi?Amaç belli,Rıdvan ve tayfası bastırıyor sınır gelsin diye,baktılar Galatasaray fena gitmiyor kendileri bir halt yapamadı.Baskette sınır yok lafının üstüne basa basa vurgulanması bu sınırın Fenerbahçe için getirileceğini düşündürüyor bana.

Takımların ilk 11 inde 6 7 yerli oyuncu olunca Milli Takım dünya kupasının en büyük adayı olur bence.2020 avrupa şampiyonasındada banko kupayı kaldırırız.Hepsi birer Modric bizim yerlilerin.

Onu boşver hadi,basketbolda da sınır yok böyle iyi diyorlar.Futbola geliyorsa baskete niye gelmiyor?Basketbol adam değil mi spor değil mi?Amaç belli,Rıdvan ve tayfası bastırıyor sınır gelsin diye,baktılar Galatasaray fena gitmiyor kendileri bir halt yapamadı.Baskette sınır yok lafının üstüne basa basa vurgulanması bu sınırın Fenerbahçe için getirileceğini düşündürüyor bana.

Bizde seni doğru bulmuyoruz sayın cumhurbaşkanım o ne olacak?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kafayı yememek elde değil. toptan yabancıyı yasaklayın siz de kurtulun biz de kurtulalım, gidin kendi aranızda oynayın izleyeni öpsünler. bi futbol zevkimiz kalmıştı onun da içine edin

Üst Alt