erdoğan arıkan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Video'nun tamamini izledim. Baslangicta dogrulari soyledi ama sonlarda sicti.

Terim ile Sampiyonlar Liginde ceyrek final oynadik.

Real Madrid ve Pogba, Pirlo, Vidal, Tevez'li Juventus'un oldugu gruptan ciktik.

2-3 yil avrupa'da birsey yapamadik diye kucuk takim mi olduk? Ozaman Inter ve Milan da kucuk takim.

aslında östertırt mıdır nedir adını yazamadığım takıma elendiğimiz bir sezonda ve taraftarın hala mazideki kupaları burada hatırlatması ile çok da saçma bir açıklama değil..

büyük kulüp isen takım kadronda hagi ve popescu gibi adamlar olur.. yasin öztekin ve tarık çamdal olmaz..

bu yönden haksız değil..

ancak madem net konuşuyoruz.. erdoğan arıkan da küçük bir spiker..

Bu herifi aklı başında biri sanırdım ama içindeki tinerciyi ancak bu kadar bastirabilmiş

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

bi tinerci boş konusmus,belki kendi takımı bjkyi de işin içine katmıstır bilemiyoruz tabi.neticede dinamo kievden 6 yiyen,tarihin en rahat gruplarından birinden çıkıp bayer münih gibi her iki maçta da laubali ve ciddiyetsiz bi takımdan toplamda 8 gol yemeyi başarmıs bi takım ne de olsa beşiktaş.

her neyse bjk denen görgüsüz ve yüzsüz camianın bilhassa bu sene sampiyon olmaması gerekiyor.çünkü bu edepsizliği ve arsızlıgı çekecek sabır kalmadı.spikeri,habercisi hepsi böyle gördüğünüz gibi.bu sene şampiyon olmayı da hiç bi şekilde haketmiyolar zaten.ve önümüzdeki senelerde de şampiyonluk yasamasınlar bunlar.bu kadar şampiyonluk hediyesi yeter.

Son düzenleme:
Sentetikli fotolar nete düşmüş

DYph84DWAAAAAzs.jpg

pfff ne diyo la bu ?
tek kupayi getiren takim ve 2 kere ceyrek final oynamis takimiz cle en fazla katilmis takimlar arasindayiz.
iyiki bikere avrupaya katilabildiler nedir bu kompleks.
yeni bi aciklamami bu ?
eger yeniyse tabiki basak macindan sonra kuyruk acisi büyük.

yayina alinmamali bu ne la bukadar antipatik tarafli aciklamami olur, bu nasil sunuculuk.
zirto.

Son düzenleme:
Özrünü kabul etmiyorum. Koça koça adamsın. Taraftarlığını gizlemeyen işi olmaması gerekir hele ki devlet kanalı ise.

Gitsin bjk tv de sunuculuk yapsın keko

Üst Alt