erdoğan arıkan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Devletin kanalında çalışamaz, çalışmamalı bu adam. Böyle saçma sapan şekilde gaf yapmaya hakkın yok yapıyorsan da TRT'de görevine devam edemezsin edememeli yani, o kadar ucuz değil bazı şeyler. Git herhangi bir özel kanalda istediğin kadar saçmala.

1.50'ye kadar gayet mantıklı şeyler söyledi, o kısım ile ilgili mastürbasyon yapan bjkliler de ayrı bir komedi yalnız... Biz ve Fb küçükse siz minnaksınız, bizim küçük olduğumuz yerde siz mikroskopla falan anca görünürsünüz.

Son düzenleme:
Lafı etmıs sonra anlayınca altından kalkmaya calısmıs kıvırmaya calısmıs ama becerememıs. bjkli sahis icindekileri acık etmıstır

Hadi niyet okuyalım. Bence büyük pot kırdı tabii ama demek istediği "Neden şimdiye kadar futbolcuların maaşı ödenmiyor da toplu ödeniyor?" bence. Yani "Ödemeleri biriktirmek büyük takıma yakışmaz" demek istemiş. Ama bunu facia bir şekilde dile getirmiş. Ayrıca pandemi zamanı TRT çalışanları takır takır alıyorlar tabii maaşlarını ve ek iklramiyelerini. Ama kulüpler TRT gibi devletten almıyor parayı. Gelir elde etmenin zor olduğu bir dönemde maaşların biriktirilmesi o kadar da anormal değil.

Böyle şeylerden nem kapmaya devam ederseniz Fenerbahçeli eziklere döneceksiniz. Konunun Galatasaray ile alakası yok. Adam medya eleştirisi yapmış. Dünyanın en boş en aptal haberi.

"Galatasaray maaşları yatırdı"

Eee? Bu zaten olması gerek. Bunu neden haber yapıyorsun? Üstelik haberi yapan da Erzurum maçı öncesi diye de eklemiş büyük bir gazetecilik örneği!
Bu adam herşeyi niye Galatasaray üzerinden genelliyor Tahir Bey. 2 sene önce yaptığı seyi de biliyoruz

Standart gündeme gelme çabaları, reklamın iyisi kötüsü olmaz. İsmini duyunca yüzü aklıma gelmedi önce yalçın çetinle eşleştirdim ismiyle yüzünü. Alkoliğin videosunda görünce hatırladım. Kendi adına başarılı oldu. Bir kaç gün daha bilinir birisi olacak.

Bu adam herşeyi niye Galatasaray üzerinden genelliyor Tahir Bey. 2 sene önce yaptığı seyi de biliyoruz

Ben bilmiyorum. Niyet okuyamam. Herkes saldırınca bu yayını buldum. İzledim. Adam tamamen benim düşündüğüm gibi şeyleri söylemiş.

Şöyle bir düşün. Ben de diğer açıdan bakıyorum o zaman. Erdoğan Arıkan burada Galatasaray'ı koruyor taraflı yayın yapıyor. Galatasaray'ın futbolculara borçlu olduğunu, maaşlarının gününde ödenmediğini gösteren bu haber niye yapılıyor! Ben de böyle düşündüm bu 20 saniyelik videoda desem? İtiraz edebilir misin?

Oyuncuların maaşı ödendi haberi ben kendimi bildim bileli Beşiktaş da dahil neredeyse her takım için yapılıyor. Kulüplerin maddi durumu sıçışlarda olduğu için haber değeri olduğu düşünülüyor herhalde. Daha önce de böyle bir tepki vermediyse biraz garip olmuş.

Üst Alt