Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Kesin birşey yok anladığım kadarıyla, biz genede fazla heveslenmeyelim rosicky-ledesma olayına dönmesin sonra.

Yıllardır yerli transferde 1-2M€'nin hesabını yaparak Serdar'lara, Barış'lara kaldık... Varsın, 5M€ verelim Volkan'a, maalesef yerli transferde kural böyle artık; kesenin ağzını açacaksın!

Saçmalık. 5 Milyonu scout yatırımı olarak ayırırsın. Avrupa'da her sene yıldız veya yıldız adayı 2-3 oyuncu çıkıyor Türk. Onları bulup alırsın. Üstüne de bu sayede isabetli yabancı transferi yapmış olursun.

5 milyon Bursa'dan anca bir futbolcuya verilir. O da Sercan. Şimdi etmez 5 milyon ama ilerde edeceğine emin olduğum için verilir diyorum. Başka da Volkan'a falan 5 milyon verilmez.

Beyler izlemediğimden bilemiyorum. Kesin mi dediler yoksa büyük ihtimal falan mı?

ınanmakda zorlanıyorum oyuncu almadan once yonetımın gıtmesı gerekdığını hala goremeyen ler var ayrıca volkan sen balon sercan olsa tamam

Beyler izlemediğimden bilemiyorum. Kesin mi dediler yoksa büyük ihtimal falan mı?
prensip anlaşmasına varıldı dediler, ama forumdan fiyat verende var bende tam anlamadım, kaynak neresi. telegol sadece prensip anlaşmasına varıldı dedi herhalde, fiyatı nasıl belli oldu bilmiyorum.

Volkan'ın form düşüklüğünde bizim de payımız varmış, öyle deniliyor.

Sercan'ın hafta sonu gollerden sonraki sevincini görünce gelmez artık diyordum zaten, umarım ben yanılırım...

:) Hah şunu bileydiniz. Bas bas bagırıyorum Volkan-Sercan ikilisinin form düşüklügü tamamen bize baglı

Volkan'ın form düşüklüğünde bizim de payımız varmış, öyle deniliyor.

Sercan'ın hafta sonu gollerden sonraki sevincini görünce gelmez artık diyordum zaten, umarım ben yanılırım...

bu yonetımın volkanı alacagını hıc sanmıyorum beceremez elıne ayaganıa bulastırır

Volkan Şen+Emenike+2 Orta saha(Türk+Yabancı) yeter bize.

Volkan Şenin sıkıntısı var Ertugrul Saglamla büyük ihtimalle gelir diye düşünüyorum. Volkan Şen biraz problemli çocuk ama adam olur.

Üst Alt