Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Muhammet'i vermezler kimseye:) Eren konusunda nötrüm. Bir denensin, zarar gelmez. Volkan ise gelirse çok saç baş yoldurur:) -Volkan'a pek ihtimal vermiyorum açıkçası-

Muhammet'in sene sonu sözleşmesi bitiyor ve uzatmıyor. Baya bir yaygara kopmuştu hatta sanırım Eren-Muhammed konusunda. Nereye gider bilemem ama bu saatten sonra sözleşmesini uzatıp Bursa'da kalacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Bir duyumum yok ama Eren'in ise bize gelme ihtimalini ben çok yüksek görüyorum. Zamanında potansiyeli olan bir isimdi ama şimdi ne yapar ne eder hiç bilmiyorum. Eren Albayrak konusunda daha önceleri de bu tarz haberler çıkmıştı, Bursa'da taraftar sitelerinde vesaire.

Umarım alınmıştır tabii,boşa gaza gelmiş olmayalımda- rosicky ve ledesma acısını unutmadım daha.

Eren Albayrak 3 sezonda toplam 6 maç oynamış nereden görüp de beğenip almışlar anlamadım :)

Bu arada Bursaspor iyi bir iş çıkarmış Eren'i satarak.

4 katı fiyatına satmışlar Galatasaray'a.
fiyatlar belli mi? o zaman hakkaten aldık yani volkanla ereni.

Volkan iyidir iyi.Eren hakkında bir şey söylemek imkansız doğru düzgün bir maçını izleyemedim.

Erenin bizim A2 takımındaki topçularımızdan fazlası olduğuna inanmıyorum.

Eren'e 500 bin EU

Volkanada'5 Milyon EU dan fazlasını vermemişizdir inşallah hiç almasakta hayır demem...

Muhammet'in sene sonu sözleşmesi bitiyor ve uzatmıyor. Baya bir yaygara kopmuştu hatta sanırım Eren-Muhammed konusunda. Nereye gider bilemem ama bu saatten sonra sözleşmesini uzatıp Bursa'da kalacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Bir duyumum yok ama Eren'in ise bize gelme ihtimalini ben çok yüksek görüyorum. Zamanında potansiyeli olan bir isimdi ama şimdi ne yapar ne eder hiç bilmiyorum. Eren Albayrak konusunda daha önceleri de bu tarz haberler çıkmıştı, Bursa'da taraftar sitelerinde vesaire.

Serkan Kurtuluş'a yapılanla aynı senaryo yani:) Çok fazla takip edemedim ama eğer Eren kadro dışı kaldıysa büyük ihtimalle gerçekleşir bence de bu transfer.

yalçın dümer dediyse bu başlık kapatılsın boşuna konuşmayalım :D

Volkan Bursaspor'da sorun çıkarıyor olabilir ama Galatasaray'da Bursa'daki havası söner.Burda sorun falan çıkarmaz, adam gibi oyununu oynar.Umarım gerçekleşir bu transfer, alınabilecek en iyi yerli oyunculardan biri.Kaliteli yerli oyuncularla iyi bir iskelet oluşturulabilirse, nokta yabancı transferlerle iyi bir takım olmak çok da zor değil.

Volkan Şen şu an için Bursaspor adına Sercan'dan daha kolay vazgeçilesi bir oyuncu.Ertuğrul rapor vermiş galiba satabilirsiniz diye.O zamandan beridir de büyük ihtimal ilgileniyoruzdur.Ama söz konusu Sezgin ise AKREPlik teferruatdır.

Ne yapsınlar almasınlar mı ?

Şapkadan tavşan çıkarmaz ama gelecek sezona sağ kanat aramayız +1 olur

Olm volkan gelmesin mi dedik:eek:,şu an bize gelebilecek en iyi yerli sağ açık volkan zaten,ama hagi onu bi kaç haftaya kadro dışı bırakır bak gör,hagi:lazım kafa der Volkan da pek kafa yok işte,ayrıca ahlak zabıtası yönetimimiz var,karakterden bahsedip Volkan ı almaları salakça,sorunları haricinde bizim maçta da neeskens le birbirlerine giriyolardı,gerçi bunun için takım içinde sevilir işte bu bi artı:eek:

Volkan Şen'in gelmesini isterim iyi oyuncu..

Sercan'ı çok isterim kim ne desin Sercan müthiş bir yetenek..

Parayı basıp bir Gökhan İnler bombası beklerim..

Hamit'i ne yapıp edip ikna etmeleri gerek..

Yerli olarak fena durumdayız bunları alırsak biraz belimiz doğrulur..

Eren'i hiç izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Volkan iyi oldu diyebilirim. Verilen paralar şuan 2. planda olmalı beyler, onu düşünmemeliyiz. Acilen takımdaki yerli kalitesini arttırmaya baksak iyi olur. Sırf bu yüzden Sercan'ı da istiyorum ben.

Eren'i hiç izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Volkan iyi oldu diyebilirim. Verilen paralar şuan 2. planda olmalı beyler, onu düşünmemeliyiz. Acilen takımdaki yerli kalitesini arttırmaya baksak iyi olur. Sırf bu yüzden Sercan'ı da istiyorum ben.

Kesinlikle Sercan'ı alsak bayram ederim..

Baros'un genci işte mis gibi oyuncu..

Volkan Şen'in gelmesini isterim iyi oyuncu..

Sercan'ı çok isterim kim ne desin Sercan müthiş bir yetenek..

Parayı basıp bir Gökhan İnler bombası beklerim..

Hamit'i ne yapıp edip ikna etmeleri gerek..

Yerli olarak fena durumdayız bunları alırsak biraz belimiz doğrulur..

Hepsi birden cidden çok zor.Hamit gelmez Gökhan İnler bile daha kolay ama ona da bonservis ücreti olarak erişmek imkansıza yakın.Sercan olabilir ama Bursa onun için ne kadar isteyeceği önemli.Volkan nispeten daha kolay bir hedef.

Üst Alt