Ergin Ataman: "Normal sonuç" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Normal sonuç"

Sen buranin adminisin . Goruslerini sunarsin her uye gibi , ama sorumluluk sahibi olman gerekir , sen hangi hakla kalkip istifa beklentisi olan insanlara nankor hain gibi isimler takiyorsun ?

Insanlar goruslerini belirtemeyecek mi ? Bir de forumda duzeni saglamakla gorevli tepe yoneticisin .

Boyle sacma sey ne gordum ne duydum bugune kadar , forum admini istifayi dogru bulanlara hain nankor filan diye yaftalama yapiyor

Sen Ergin Ataman'in istifasini istiyecegine kongre uyesisin gitde Gatatasaray icin birseyler yap ne yapalim biz sap gibi kongre uyelerini gideceksin Dursun denen vizyonsuzu inderemeye calisacaksin sonra gelip burada Ergin hocayi istifaya davet edeceksin.

Sen buranin adminisin . Goruslerini sunarsin her uye gibi , ama sorumluluk sahibi olman gerekir , sen hangi hakla kalkip istifa beklentisi olan insanlara nankor hain gibi isimler takiyorsun ?

Insanlar goruslerini belirtemeyecek mi ? Bir de forumda duzeni saglamakla gorevli tepe yoneticisin .

Boyle sacma sey ne gordum ne duydum bugune kadar , forum admini istifayi dogru bulanlara hain nankor filan diye yaftalama yapiyor
Kongrede susmak yerine Gayrimenkullerimiz peskes cekilir iken, Gs dusmanlarina bu tarz 1 tepki niye vermedin Sn Bilgin?

Burada sinan bilgine desin o zaman hain diye ,sebep olarak da bu yazdiklarinizi gostersin

Hic bir forumda bir admin gelip de uyelere ,ustelik de kufur kiyamet etmemis ,sadece istifa etmesinin gerektigini dusunen kisilere once nankor hatta hain di ye mez

Boyle bir seyi hic bir forumda gormedim duymadim . Serkan safak soyleyebilir hakan delikanli soyleyebilir , yonetici onlarin arasindaki iliskiyi duzenlemek icin var burada

Simdi ben yoneticiyle agiz dalasina girersem ve bunu cezalik noktaya vardirirsak kendine mi no post cezasi verecek ..

azicik onyargisiz , mantikla bakarsaniz kast ettigimi anlarsiniz

Vala kim ne dedi okumadim konuda.
Şahsi dusuncemdir. Forum adminiyiz diye şahsi fikirlerimizi de sunamayacaksak forum amacina aykırı bir iş yapmış oluruz zaten.
Kufur hakaret yok ortada. Direkt birine söylenen biseyde yok, bu sebepten problemde yok bence.
Euroligin en iyi iki takımına yenildik diye istifa bekleyen birisin sanırım.
Duygusal yaklaşıyorsunuz konuya

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada sinan bilgine desin o zaman hain diye ,sebep olarak da bu yazdiklarinizi gostersin

Hic bir forumda bir admin gelip de uyelere ,ustelik de kufur kiyamet etmemis ,sadece istifa etmesinin gerektigini dusunen kisilere once nankor hatta hain di ye mez

Boyle bir seyi hic bir forumda gormedim duymadim . Serkan safak soyleyebilir hakan delikanli soyleyebilir , yonetici onlarin arasindaki iliskiyi duzenlemek icin var burada

Simdi ben yoneticiyle agiz dalasina girersem ve bunu cezalik noktaya vardirirsak kendine mi no post cezasi verecek ..

azicik onyargisiz , mantikla bakarsaniz kast ettigimi anlarsiniz
Hacı gayet iyi anlamış konuyu diğer bikac arkadaşla birlikte.
Ben kimseye hakaret kufur etmedim, etmemde zaten.
Bizi olayın polisi gibi görmen saçma.
Bizde uyeyiz buraya aynı yollardan geçtik geldik. Hepte uye gibi yazmisimdir, öyle de devam edeceğim.
Forum işleri ayrı oda bizim ekstramiz.
Sen benle munakasaya girdin uzattin diye de ceza falan almazsin merak etme. Garantisini verebilirim sana bunun.
Gereksiz ustune alındın sadece.

Ben istifa basligini acan da degilim , yazilari okursan siddetli sekilde istifa cigirtkanligi yapan da degilim . Hatta dahasi istifa olabilir , kan degisikligi denenebilir ama olumlu bir sonuc dogurmaz yazdim.

Ben burada baska bir sey soyluyorum , istifaya davet edenlere nankor ve hain demek bir forum yoneticisi icin guzel bir hitap tarzi mi ? Cunku konuyu degil kisileri hedef almis bir yakistirma bu iki sozcuk

Ayrica isim verilmesine gerek yok , istifa dusuncesini kim dile getirdiyse forum yoneticisi tarafindan hain ve nankor ilan edildiler bile

Ya allah askina size nasil bazi seyler dogru gelmiyorsa , rahatlikla soyluyorsaniz , bana da forum yoneticisinin uyelerinden bir ya da bir kacini kast ederek bu kelimeyi kullanmasini elestiriyorum

Size gore normalse bir gun ucu size de dokunursa konusamazsiniz sonra , adalet herkese lazim

Al buyur , bir de bu cikti . Bu da bir alt ,super moderator , altta kalma hemen sen de basla .. goruyorsun di mi Danyal ? simdi de sevgili super moderatorunuz isi nerelere vardiriyor ?

Sinan Bey paralari cuvala dolduran Dursun beyinizi o koltuktan indirmeden baskasini istifaya cagirmak sadece komik. Dursun istifa diyebilirmisin kongrede onu soyle sen bana?

Son düzenleme:
Ben istifa basligini acan da degilim , yazilari okursan siddetli sekilde istifa cigirtkanligi yapan da degilim . Hatta dahasi istifa olabilir , kan degisikligi denenebilir ama olumlu bir sonuc dogurmaz yazdim.

Ben burada baska bir sey soyluyorum , istifaya davet edenlere nankor ve hain demek bir forum yoneticisi icin guzel bir hitap tarzi mi ? Cunku konuyu degil kisileri hedef almis bir yakistirma bu iki sozcuk

Ayrica isim verilmesine gerek yok , istifa dusuncesini kim dile getirdiyse forum yoneticisi tarafindan hain ve nankor ilan edildiler bile

Ya allah askina size nasil bazi seyler dogru gelmiyorsa , rahatlikla soyluyorsaniz , bana da forum yoneticisinin uyelerinden bir ya da bir kacini kast ederek bu kelimeyi kullanmasini elestiriyorum

Size gore normalse bir gun ucu size de dokunursa konusamazsiniz sonra , adalet herkese lazim
Konuyu açan murky.
Murky i iyi tanidigimdan alinmayacaginida bilirim. Senelerdir birlikte yazan kişiler var burda. Herkesin rahatça yazıp anlayışla karşıladığı bir samimiyet, aile ortami var. Dert etme böyle şeyleri sen.

Al buyur , bir de bu cikti . Bu da bir alt ,super moderator , altta kalma hemen sen de basla .. goruyorsun di mi Danyal ? simdi de sevgili super moderatorunuz isi nerelere vardiriyor ?
Kongre üyelerinin çoğu malesef böyle genç dinamik bir akıl yok aralarında.
Görünen o malesef bize. yemek saatini bekleyen, uykulu gözler hariç birşey goremiyorum kongrelerde

--> Tuncay'a

Derim neden diyemeyim , dursunun bana ne faydasi var ?

siz bu dursunu cok abarttiniz , adam yokluktan adaysizliktan , zamaninda otelini gs baskan adaylarina aca aca camiaya entegre olmus biri

gucu filan da yok , cok umursayani da yok .. konjonkturden yararlandi hasbel kader herkes gorevden kacinca baskanligi kucaginda buldu

senin o goturen diye elestirdigin uyeler de belki vardir , fakat benim gibi siradan uyeler boyle seylerle ugrasmaz . lisenin senede bir duzenledigi bir toplanma yemegini buyutup de sanki klupten insanlar para yurutuyormus havasi estirilmez bilmeden etmeden

ben klube bir sey vermiyorum belki ,futbola baskete gidiyorum ,zamaninda hasbel kader yuzduk sutopu oynadik , bir sey vermiyorum ama bir sey de almiyorum

uyeligin pozunu atiyoruz iste arada sirada .. o yuzden bizim dursuncu bilmem neci olmamizi gerektiren bir durum zaten yok ve olamaz

--> Tuncay'a

siz bu dursunu cok abarttiniz , adam yokluktan adaysizliktan , zamaninda otelini gs baskan adaylarina aca aca camiaya entegre olmus biri

gucu filan da yok , cok umursayani da yok .. konjonkturden yararlandi hasbel kader herkes gorevden kacinca baskanligi kucaginda buldu

senin o goturen diye elestirdigin uyeler de belki vardir , fakat benim gibi siradan uyeler boyle seylerle ugrasmaz . lisenin senede bir duzenledigi bir toplanma yemegini buyutup de sanki klupten insanlar para yurutuyormus havasi estirilmez bilmeden etmeden

ben klube bir sey vermiyorum belki ,futbola baskete gidiyorum ,zamaninda hasbel kader yuzduk sutopu oynadik , bir sey vermiyorum ama bir sey de almiyorum

uyeligin pozunu atiyoruz iste arada sirada .. o yuzden bizim dursuncu bilmem neci olmamizi gerektiren bir durum zaten yok ve olamaz
Pilavli sozun vardi bana Sn Bilgin hatirlatmak isterim.

Hadi fb ve zka neyse, Belgrad ve tel Aviv yenilgileri? 0 yapmaya ilerliyoruz. Butze az degildi ve bu takimdan cok daha iyisi kurulurdu

--> Tuncay'a

Ne zaman Dursun istifa dersen o zaman sana saygi duyar Galatasaray taraftari , Galatasaray iyiligini dusunen biri olduguna inanirim. Bu takimda vizyonsuz baskan kimse istemez.

Her sene gitmiyorum , gidilecegi zaman gelmek isteyen ben de gidiyorsam gelsin gideriz , ne var bunda ? uyelerin (yani siradan uyelerin) klupten cikarlari iste baskanlikmis, oylamaymis gibi seylerin oncesindeki kokteyller , yemekler , kahvaltilardir

keske adada bahsettiginiz beles viskiler verilse, okulda veya tesislerde bedava yemekler ciksa, e olmusken cebimize de ayda 2-3 bin bir harclik koysalar fena da olmaz hani

ama yok bunlar, hakkaten yok . olsa fena degildi aslinda dusundum de

peki ne var? Bu sene o da kalmadi ama adaya kalamisa bedava giris var , gerci giris herkese bedava da, bedava havuz deniz kullanimi var

kredi kartlarinin her sene birinde 25% olan hesapta indirim bizde 5% daha fazla yani 30%

kongre uyelerinin oncelikli bilet hakki bile yok , fenerde oldugu gibi . gs bonusun varsa o zaman onceligin var

yani bu uyelik cok bir seymis sanilir da ,suksesi var iste ... kullanmasini bilene kapilar acar belki , senin benim gibi insanlara bir faydasi yok , o camiadan arkadaslarin oluyor ortamin oluyor o kadar

--> Tuncay'a

İşte geliyoruz tavuklu pilava gene.
Üyeliğin var neden sesin yok fikirlerin yok caban yok?
Bu adam buraya gelmiş ama doğru mu acaba?
Araziler peşkeş çekilirken Galatasaray'in en büyük maddi kaynağı yarı fiyatı bile etmeyecek paraya satılırken sesi niye çıkmıyor bu üyelerin?
Hiç konusuyonuz mu aranızda bız niye varız diye?

İşte geliyoruz tavuklu pilava gene.
Üyeliğin var neden sesin yok fikirlerin yok caban yok?
Bu adam buraya gelmiş ama doğru mu acaba?
Araziler peşkeş çekilirken Galatasaray'in en büyük maddi kaynağı yarı fiyatı bile etmeyecek paraya satılırken sesi niye çıkmıyor bu üyelerin?
Hiç konusuyonuz mu aranızda bız niye varız diye?

Adam diyor kongreye her sene gitmiyorum diye sen konusmadan bahsediyon :D

Üst Alt