Ergin Ataman: "Normal sonuç" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Normal sonuç"

Vallahi işin öz spor dallarında her bir yaprağın ömrü 3 sene olmalı kardeşim.

Hocanında, futbolcununda, başkanında fazlası olunca boku çıkıyor ve bunu sürekli yaşıyoruz.

Dogrulari konusmak kabahat olmamali ama . Buradaki mesaj sadece seyirciye degil , yonetime de "bana bu kadar para verdiniz ,bu ekmege bu kofte demis

Hala para falan diyorsunuz. Dönün kadın takımınıza bakın. Erkeklerde 2 3 oyuncu parasına tüm takım kuruldu ve nasıl oynanırın dersini veriyorlar. Son 15 eurolig maçının tamamını kaybetmişiz hala hocayı savunanlar var.

Evet ,bir de surekli fenerle cska ile kiyaslamak hatali da olsa , onurun bahsettigi gibi bir istatistik varsa bu kaybedilen maclardaki rakiplerin butcelerine bakmak lazim

ornegin maccabi ve kizilyildiz in butceleri ne kadar

Evet ,bir de surekli fenerle cska ile kiyaslamak hatali da olsa , onurun bahsettigi gibi bir istatistik varsa bu kaybedilen maclardaki rakiplerin butcelerine bakmak lazim

ornegin maccabi ve kizilyildiz in butceleri ne kadar
kızılyıldızın bütçesi oldukça düşük. Zaten yabancı oyuncuları bile 1 2 kişi sanırım. Maccabi bizimle denktir ya da biraz fazladır. Biz rakip güçlü olsa da güçsüz de olsa deplasman maçı hiç kazanamıyoruz bu hocayla. Geçen sene bile gruplardan sonra Eurocup da deplasman galibiyeti alamadan formatın yardımıyla kupayı aldık.

Ona lafim yok adamlar bizden cok onde. Ama boyle aciklama yapamazsin. Oybadik yenildik bitti diye gecistir. Ne gerek normal sonuc diyerek ezeli rakibine karsi boyle teslim eder gibi aciklama yapmak

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben zaten seninle hemfikirim bencede bu açıklaması yanlış sadece futbol takımıyla kıyaslamak doğru değil anlamında söyledim yoksa normal sonuç demesi skandal çünkü sezon başı 10 milyon euro bütçe verilirse Euroleague'de şampiyonluğa oynarız diyen Ergin hocaydı o bütçe verilmesine rağmen evinde Fener mağlubiyetine normal sonuç demesi skandal.

Koç bazında doğru söylemiş,ecup seviyesi bi koçun Avrupa'nın en iyi hocasına karşı mağlup olması normal

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt