Ergin Ataman: "Normal sonuç" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Normal sonuç"

Cikip 40 kisi konustu , sinan konusmamis olabilir , lehte aleyhte fikirler sunuldu , inan kirac da cikti olumsuz oyum dedi . adam yetkiyi aldi ,buna ne yapilabilir ki ?

ayrica su sekilde makro ornek vereyim , icinizde chp li mhp li arkadaslar vardir , akparti iktidar degil mi 15 senedir, siz oy vermiyorsunuz , ama seciliyor o parti

peki kendinizi suclayip , ben ne ise yariyorum diyor musunuz ?

dursuna gelince , bu arkadasin gs baskanliginda gormeyi istedigim ideal profil olmadigini benim konusma stilimde , egomdan zaten anlamissinizdir, merak etmeyin , profil olarak ben sizden bin kat fazla aysalciyim

fakat dursun hile hurda ile arazi peskesi yaptigina ben ve biz inanmiyoruz . bunun da sebebi , arazilerin uzerine yapilacak konutlarin yuzdeleri uzerinden klubun ve devletin pay alacak olmasi

yani araziler 100 lira da bize 50 lira veriyor degil kimse .. satistan biz de devlet de kendi adina karli cikmak isteyecektir

derseniz ki onun da etrafindan dolanacak yol bulunur , e biri de cikar aysal doneminde de mancini transferlerinden cebini dolduran klupte insanlar oldu der

bunlarin hepsi konusulabilir , bir uye bunlara gore karar veremez, yoneticilerinin durust oldugunu kabul etmek , o dusturla dusunmek zorundadir, komplo olasiliklari ile klubun gelecegine karar verilmez ki

Adam diyor kongreye her sene gitmiyorum diye sen konusmadan bahsediyon :D

Her sene gitmiyorum dedigim bir ustteki pilav sozun vardi diyen uyeyeydi , haliyle her sene pilav gunune gitmiyorum manasindaydi , uyelerin pilav gunune katilmasina zaten gerek yok ,pilav gunu lisenin bir etkinligi , ben liseli degilim ,fakat arkadas cenahi oldugu icin bazen gidiyorum

genel ve mali kurullara ise istanbulda isem giderim , kacirdigimi da hatirlamiyorum 2004 ten beridir ,kacirdigim varsa istanbulda degilimdir

Her sene gitmiyorum dedigim bir ustteki pilav sozun vardi diyen uyeyeydi , haliyle her sene pilav gunune gitmiyorum manasindaydi , uyelerin pilav gunune katilmasina zaten gerek yok ,pilav gunu lisenin bir etkinligi , ben liseli degilim ,fakat arkadas cenahi oldugu icin bazen gidiyorum

genel ve mali kurullara ise istanbulda isem giderim , kacirdigimi da hatirlamiyorum 2004 ten beridir ,kacirdigim varsa istanbulda degilimdir

O kursuye kac defa cikip konustun onu soyle sen, ben hic sanmiyorum senin o kursuye cikip konustugunu, bazi kongre uyeleri haric digerleri kedi gibi uyuyor vizyobsuz baskanlarinin yalanlarini dinliyorlar salonda.

O kursuye kac defa cikip konustun onu soyle sen, ben hic sanmiyorum senin o kursuye cikip konustugunu, bazi kongre uyeleri haric digerleri kedi gibi uyuyor vizyobsuz baskanlarinin yalanlarini dinliyorlar salonda.

Bunlar kisisel ozelliklerle ilgilidir , ben dunyanin en sorumluluktan nefret eden , inisiyatif almayan , kolayci rahat adamlarindan biriyim . Yani senin su soyledigin seyi yapmam kadar benle terslesecek bir baska aksiyon bulamayiz sanirim

Bunlar kisisel ozelliklerle ilgilidir , ben dunyanin en sorumluluktan nefret eden , inisiyatif almayan , kolayci rahat adamlarindan biriyim . Yani senin su soyledigin seyi yapmam kadar benle terslesecek bir baska aksiyon bulamayiz sanirim

O Zaman kabul edeceksin uyuyan , Galatasarayi umutsamayan pilav tavuga razi olan kongre uyesiyim diyeceksin eger bunlar sana denilince kizmiyacaksin ve kabulleneceksin.

Foruma sorabiliriz kac kisi takiminin kongresinde sorumluluktan kacan kongre uyesi ister. O zaman demiyeceksin ben kongre uyesiyim diye hava atmiyacaksin.

Son düzenleme:
Hava attiran sey insanlarin giremiyoruz almiyorlar diye mizmizlanmasi . Aslinda bir numarasi yok , hatta sen GS yi gec , moda deniz klubu buyuk klup 100 bin istiyor , girsen ne olacak ? hic ? ama statu iste , oraya uyeyim deme olayi.

Tavuk pilav olayini anlamadigim icin elestiriyorum , yok ki bu , olsa tamam .. Fakat yok

Hava attiran sey insanlarin giremiyoruz almiyorlar diye mizmizlanmasi . Aslinda bir numarasi yok , hatta sen GS yi gec , moda deniz klubu buyuk klup 100 bin istiyor , girsen ne olacak ? hic ? ama statu iste , oraya uyeyim deme olayi.

Tavuk pilav olayini anlamadigim icin elestiriyorum , yok ki bu , olsa tamam .. Fakat yok

Sorumluluk alan biri olsan oyle bir faydasi olur ki ama iste ne yazik ki kongrede Dursun hoooo dese korkan adamlar var bilmem anlatabildim mi?

Kismen yaniliyorsun , Dursun ozelinde degil bu bahsettigin sey . Korku ise hic degil . Yandaslik daha uygun kacabilir , ama menfaatci yandaslik da degil .. "amann yonetimdeler iste yapiyorlardir herhalde bir seyler..." diye oy veriliyor genelde

Ama makarnacilik degil . Yani bunu secelim ,suna oy atalim karsiligi bu olsun gibi bir sey degil . Yonetim yandasligi , yani elini yormamak diyebiliriz .. Zaten uyelerin cogu yasi kemale ermisler .

Ya bu dünyanın en doğru tespiti bile olsa bu şekilde söylenir mi? Söylenmesin de ne gibi bir gaye mevcut, neyi değiştirecek neye merhem olacak? Daha mı az üzüleceğiz veya daha kolay mı kabul edeceğiz? Hoca bu açıklamasıyla ne hedeflemiş olabilir hiç anlamıyorum. Her doğru her yerde söylenmez hele bu konumda ve bu şartlar altındaki bir müsabakadan sonra. Eğer durumdan rahatsızsan ve bu şartlarla mücadele edemeyeceğini düşünüyorsan niye buradasın?

Basketbol koclari ,basketbolun dogasi geregi cok kiviramazlar . Futbolda bahane uretirsin cunku skorlarin yakin gittigi bir oyun , kendi sahanda 0-2 yenilirsin , bahanen hazirdir , iki kere geldiler golu buldular dersin

Basketbolda ise kabullenmedigin zaman kullanabilecegin donelerin inandirici olmasi lazim . Ataman ne derse desin bu 100 un uzerinde sayilari savunamaz ,bu yuzden de dogru bir strateji ile "onlar iyiler onlar kazaniyorlar" seklinde veciz sozle anlatiyor

bu senede baskette baya zıçtık !! basket pek ilgi alanım olmasa da tahminim avrupa kupası aldıktan sonra baya havalanmışlar yada iyi oyuncular almadılar

Bu nasil bir aciklama?

Furbolda su aciklamayi Riekerink yapaa fener yenilgisi sonrasi kiyanet kopar

Sent from my iPhone using Tapatalk
Futboldaki Fenerbahçeyle Basketboldaki Fenerbahçeyi bir tutmayalım hoşumuza gitmesede Fenerbahçe şu an Euroleague'deki 2 favoriden birisidir Ülkerin yıllardır verdiği destekle buralara gelmek başarı değil bence ama durum bu ve böyle bir takıma yenilmek normal Kızılyıldıza sahamızda yenilmemiz normal değildir.

Ülker 10 senedir verdiği desteği Fenerbahçe değilde x bir takıma vermiş olsaydı o takımda şu an bu konumda olurdu o sebepten Fenerbahçe'yi başarılı bulmuyorum Ülker istedi böyle oldu ama benim anlamadığım olay Ergin Ataman sezon başı Basketbol takımı için 10 m euro bütçe versinler seneye Euroleague'de şampiyonluğa oynarız demişti ve o istediği bütçe verildi ama Fenerbahçe mağlubiyetine normal diyor bu bana garip geldi neticede sana istediğin bütçe verildi ve sen bu takımı o bütçeyle şampiyonluğa oynatacaktın ama bu sonuca normal diyorsun enteresan. Demekki Ergin hoca bi hedef koyunca bunu ciddiye almamak gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Kongre üyelerimiz böyle insanlarla doluysa eğer riva'yı peşkeş de çekerler Florya'yıda satarlar herşey olur.

basketbol koçu futbol teknik direktörü gibi kıvıramaz doneler bellidir belki ama çıkarsın hiç maç analizi yapmazsın" bu skorlar bize yakışmıyor, taraftardan özür diliyoruz, çok çalışacağız içmizde çürük elmaları ayıklayacağız son topa kadar mücadele edeceğiz" vs dersin..
9 milyon doları iç ettin bari insanlara karamsarlık, boynu büküklük mesajları verme..
kötü beşiktaş bile bizim 3 te bir bütçemizle bizden daha iyi takım kuruyorsa başını ellerinin içine alıp düşün nerde hata yaptım diye..

Futboldaki Fenerbahçeyle Basketboldaki Fenerbahçeyi bir tutmayalım hoşumuza gitmesede Fenerbahçe şu an Euroleague'deki 2 favoriden birisidir Ülkerin yıllardır verdiği destekle buralara gelmek başarı değil bence ama durum bu ve böyle bir takıma yenilmek normal Kızılyıldıza sahamızda yenilmemiz normal değildir.

Ona lafim yok adamlar bizden cok onde. Ama boyle aciklama yapamazsin. Oybadik yenildik bitti diye gecistir. Ne gerek normal sonuc diyerek ezeli rakibine karsi boyle teslim eder gibi aciklama yapmak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt