# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Eric Gerets'ten G.Saray açıklaması!

Fatih Terimdense Getersi tercih ederim

Icimde nedense Fatih Terimle bir daha basari gelmeyecek hissi var

amma bunu dusunduyum icinde kendimden utaniyorum acikcasi

ben nankor bir insanmiyim diye

Aynen renkdas bende senin gibi dusunuyorum.. Terim cok egoist biri.. bazen cok sacma sapan isler yapıyor... Hagi bile ondan iyi gözüküyor gibi.. zaten Teknik direktör olarak da gelmez.. S.direktör belki..

Cevap: Eric Gerets'ten G.Saray açıklaması!

Fransa'dan Sakho,Sissokko,Gervinho,Adil Rami,Loic Remy.Bu adamlar gelse süper olur.Sol bek'e de Atilla Turan gelse tadından yenmez.

Gerets: "Bir yere gitmiyorum"

Fas Milli Takımı Teknik Direktörü Erik Gerets, Galatasaray'dan gelen teklifi reddettiğini üstü kapalı olarak açıkladı.

Belçikalı Teknik Direktör Erik Gerets, eski takımı Galatasaray'a yakın değil. Ünal Aysal'ın başkan seçilmesi durumunda Galatasaray'da göreve gelmesi için teklif aldığını daha önce bizzat açıklayan Gerets, Fas'tan ayrılmak istemiyor.

Dün akşam, Fas'ta yayın yapan Arryadia adlı spor kanalındaki "Uzatmalar" programına konuk olan tecrübeli çalıştırıcı, amacının, Fas Milli Takımı'yla "iyi şeyler" yapmak olduğunu söyledi. Fas Futbol Federasyonu'yla dört yıllık sözleşme imzaladığını anımsatan Gerets, hakkında çıkan transfer dedikodularına alıştığını; ancak görevini terk etmeyi kesinlikle düşünmediğini belirtti.

Adı Galatasaray'ın yanısıra Olimpik Lyon ve Olimpik Marsilya ile de geçen Erik Gerets, şu anda kafasında bir tek, 4 Haziran günü Cezayir'le yapacakları maç olduğunu vurguladı.

Gerets: "Bir yere gitmiyorum" - Goal.com

Cevap: Gerets: "Bir yere gitmiyorum"

gelmesin zaten, ben şahsen bıktım aynı hocaların ısıtılıp ısıtılıp önümüze konmasından, değişim yapılacaksa çok farklı bir hoca gelmeli, tabi süre kısıtlı o yüzden riske girmek istenmiyor olabilir

Kutlamalar baslasın :p

Bugun Metin Tekin bisey soyledi mantıklı geldi. Dedigi su; Fatih Hoca ilk Galatasaraya milli takımı bırakıp geldi simdi gene Milli takımı calıstırdı ve futbolcu portfoyu olarak bilgi birikim edindi bence Terim olmadı dedi.

Gerets ile anlaşılmış olsa bile Geretsin şu durumda bunu açıklamasınımı bekliyorsunuz?

tabiki gitmiyorum diyecek.

ortada daha başkan yok kaldıki seçim olup olmayacağı bile belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt