# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerets: "Bir yere gitmiyorum"

Lucenin shaktar'da büyük uğraşlar ile kurduğu güzel bir takımı muhteşem bir stadı harika bir yönetimi var.Özel uçağı özel hizmetçileri evleri adına tahsis edilen arabaları var.İsmini efsaneleştirmek için çalışmalar yapıyorlar Büyük bir spor salonu yapıp lucenin ismini verecekler belki de.Sen bu ortamdan kalkıpta,

1-Yıllardır bırak Şampiyonlar ligine katılmayı şampiyon bile zor olan

2-20 bin kişilik bir stadı bile dolduramayan bir taraftara sahip.

3-Mali ve akli olarak çökmüş

4-Genel kurulların bir cemaat kavgası modelinde geçtiği

5-Bırakın avrupayı türkiyenin bile orta sıra takımlarında oynayamacak futbulcularla dolu bir kadrosu olan

6-Eski futbolcuların en ağır eleştirileri yaptığı asla klupte görev almam dediği sonra 1 yıl geçmeden televizyonlara çıkıp direktör olacam teknik ekipte olacam dediği

7-Başarısızlığın kanıksandığı,

8-Taraftarların bile ilk 5 e oynayalım razıyım psikolojisine girdiiği

9-1,5 senedir derbi kazanamayan , Kendine rakip olarak gördüğü takıma içerde de dışarda da bayramda da açılıştada yeni stadındaki ilk derbide de uzayda da yenilen.

10-Herşey galatasaray için deyipte klubu mahkemeye veren

11-Abdurrahim albayrak gibi bir adamı bile bir gruba (ben cemaat diyorum) üye olmadığı için dalga geçer gibi bir yönetime sokup bir çıkaran başkan adayı olan.Muhtemelende başkan olack

....... gibi bir klube gelirmisin?????????

Oha.

Sert oldu bu :/ :S

Lucenin shaktar'da büyük uğraşlar ile kurduğu güzel bir takımı muhteşem bir stadı harika bir yönetimi var.Özel uçağı özel hizmetçileri evleri adına tahsis edilen arabaları var.İsmini efsaneleştirmek için çalışmalar yapıyorlar Büyük bir spor salonu yapıp lucenin ismini verecekler belki de.Sen bu ortamdan kalkıpta,

1-Yıllardır bırak Şampiyonlar ligine katılmayı şampiyon bile zor olan

2-20 bin kişilik bir stadı bile dolduramayan bir taraftara sahip.

3-Mali ve akli olarak çökmüş

4-Genel kurulların bir cemaat kavgası modelinde geçtiği

5-Bırakın avrupayı türkiyenin bile orta sıra takımlarında oynayamacak futbulcularla dolu bir kadrosu olan

6-Eski futbolcuların en ağır eleştirileri yaptığı asla klupte görev almam dediği sonra 1 yıl geçmeden televizyonlara çıkıp direktör olacam teknik ekipte olacam dediği

7-Başarısızlığın kanıksandığı,

8-Taraftarların bile ilk 5 e oynayalım razıyım psikolojisine girdiiği

9-1,5 senedir derbi kazanamayan , Kendine rakip olarak gördüğü takıma içerde de dışarda da bayramda da açılıştada yeni stadındaki ilk derbide de uzayda da yenilen.

10-Herşey galatasaray için deyipte klubu mahkemeye veren

11-Abdurrahim albayrak gibi bir adamı bile bir gruba (ben cemaat diyorum) üye olmadığı için dalga geçer gibi bir yönetime sokup bir çıkaran başkan adayı olan.Muhtemelende başkan olack

....... gibi bir klube gelirmisin?????????

Bazılarında haklısın ama bazı maddeler cok sert ve asalayıcı. İyi günde güzelde kotu gunde onu burda da yenemiyo orda da yenemiyo gibi abuk cumleler kurmak sacma.

Luce baba Ankara'ya gidip, 11 tane devlet memurunu alip, Bankasya sampiyonu bile yapar. Kötü kadro diyorsun, Lucescu elindeki kadrosundan en iyi verimi alabilen nadir hocalardandir.

Bize sağlam savunma kurabilecek hoca lazım onun için Gerets in gelmeyeceğine sevindim.

Kutlamalar baslasın :p

Bugun Metin Tekin bisey soyledi mantıklı geldi. Dedigi su; Fatih Hoca ilk Galatasaraya milli takımı bırakıp geldi simdi gene Milli takımı calıstırdı ve futbolcu portfoyu olarak bilgi birikim edindi bence Terim olmadı dedi.

terim gelirse kesin metin tekin'de gelir. ne de olsa milli takimdan yardimcisi.

kepenkleri indirip kulübe kilit'i vuralim derim.

Beyler kesinlikle Gerets. Luce'nin gelmesi imkansız. GALATASARAY ve beşiktaş'tan kovuldum bundan sonra Türkiye'de çalıştırabileceğim tek takım fener diye konuştu diye biliorum. Eğer konuşmamış bile olsa Shaktar'da adama ilah gözüyle bakıyorlar ve adamı Terim için kovup Terim'in devamında neler yaptığını biliyoruz. O yüzden elimizde bi tek Gerets var onunla bu takım çıkışa geçer. Bu kadro bile şampiyon olur Onun maçı yaşaması saha kenarında yaptığı hareketler yeter. Ama şu varki eğer Gerets gelmiyorsa iyi bir teknik adamla anlaşıp ona güvenmemiz ve 14üncü durumda bile olsa onunla istikrarı yakalamamız lazım. Unutmayınki başarı istikrarla gelir. Ayrıca şu varkki bir teknik adam hem bir kulübü hemde milli takımı yönetebilir.

Beyler kesinlikle Gerets. Luce'nin gelmesi imkansız. GALATASARAY ve beşiktaş'tan kovuldum bundan sonra Türkiye'de çalıştırabileceğim tek takım fener diye konuştu diye biliorum. Eğer konuşmamış bile olsa Shaktar'da adama ilah gözüyle bakıyorlar ve adamı Terim için kovup Terim'in devamında neler yaptığını biliyoruz. O yüzden elimizde bi tek Gerets var onunla bu takım çıkışa geçer. Bu kadro bile şampiyon olur Onun maçı yaşaması saha kenarında yaptığı hareketler yeter. Ama şu varki eğer Gerets gelmiyorsa iyi bir teknik adamla anlaşıp ona güvenmemiz ve 14üncü durumda bile olsa onunla istikrarı yakalamamız lazım. Unutmayınki başarı istikrarla gelir. Ayrıca şu varkki bir teknik adam hem bir kulübü hemde milli takımı yönetebilir.

türk milli takimi ise (hiddink) katiliyorum sana.

ama fas milli takimi ile gs'yi calistirmak biraz sacma olsa gerek (bana göre).

sanirim geret'in 5m dolar tazminati varmis...para önemli degil gerci ama gerets bizi uzun vadede nerelere tasiyabilir onu düsünmek lazim.

türk milli takimi ise (hiddink) katiliyorum sana.

ama fas milli takimi ile gs'yi calistirmak biraz sacma olsa gerek (bana göre).

sanirim geret'in 5m dolar tazminati varmis...para önemli degil gerci ama gerets bizi uzun vadede nerelere tasiyabilir onu düsünmek lazim.

Milli Takım önemli değil. Sonuçta teknik adamlığı iyi bir menajer.

Andre Villas Boas'a gelince arkasında durulacaksa gelsin ama 1 sene içinde yollanıcaksa gelmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt