Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Bamberg Marei ile memnun degildi diye, sözlesmesindeki fesih opsiyonunu kullanarak yazin postalamis. Defansi fazla iyi degil diye hatirliyorum.

Ben de bilmiyorum bu oyuncuyu ancak Twitter'dan baktığım kadarıyla herkes memnun. 2 sene önce Karşıyaka'da oynamış ve takımın en iyi oyuncusu olmuş. Geçen hafta da EuroCup'un MVP'si seçilmiş. Tarz olarak da ihtiyacımız bir transfer. Bizim takım ribaund özürlüsü olduğu için kalıplı bir pivot lazımdı oraya.

Şimdi asıl önemli olan diğer oyuncular. Onlar da bu seviyede olursa belki ligde play-off yapma şansımız olur.
Basket forumunda o varken KSK her mac 80 85 sayi yiyordu dediler ve son 10 senenin en kotu KSK'siymis

Seneye de ucuz kadro olacaksak
Piere
Marei
Crawford ( ucuz ise) filan kalsin. 2 tane yine kalipli, ribauntcu 4 ve 5 numara alinsin. 6. oyuncuyu da eksik yere gore alinir.

Evet kümede kaldığımıza göre bir dahaki senenin kadrosunu yapalım. Artık kesenin ağzı biraz açılsın ve corona da düşünülerek biraz geniş bir kadro kurulsun:

Tony Taylor-Berk Uğurlu-Eray
Crawford-Yiğit-Okben
Göksenin-Egehan Arna-Yiğitcan(kiralık)
Amath Mbaye-Decker-Berkan Durmaz
J.Morgan-Muhsin Yaşar-Egemen Güven

Berk,Eray,Yiğitcan,Egehan,Muhsin,Egemen gibi gençlere çok ciddi paralar da ödenmeyecek.

en azından potansiyeli var diye 10 yıl takımlarının 1. tercihi olamamış adamların peşinden gitmemişiz. umarım banvit'in genel menajerinin transferidir bu. hayırlı olsun diyelim.

Üst Alt