Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

2 senedir Yiğitcan Saybir’i alabiliyorsak alalım, Efes kiralıyorsa mutlaka kiralayalım diyordum yani çocuk ayrılmak istediyse bizim kaçırmamız gerçekten inanılır gibi değil.

Daha ligde doğru düzgün süre almamış adam için bu kadar üzülünür mü diyenler varsa sezon içinde tekrar görüşelim diyorum kendilerine. Onuralp’in bu sene yaptığı çıkıştan fazlasını yapabilir.

Bir de Bursa’da Onuralp var o bölgede. Inanılmaz rotasyon. Ligin en iyi 3-3.5 numaraları Bursa’da şu anda çok ciddiyim. Hadi Clyburn’den dolayı Efes’i kapsam dışı tutayım.

İnanılmaz atlet bir adam, şutunu da geliştirdi diyebiliriz; elbet şut konusunda çok eksiği var ama gerçekten mükemmel bir transfer desem abartmış olmam.

Peşin Edit: İnanılmaz smaçlar izlemeye hazır olun.

Basketbol Süper Ligi’nde sezonu yarı final oynayarak bitiren Galatasaray NEF, yabancı transferi konusunda adımlarını atmaya başladı. Eurohoops kaynaklarına göre Sarı Kırmızılı takım, geçtiğimiz yılı Pınar Karşıyaka’da geçiren Bonzie Colson ile ilgileniyor.

(Eurohoops)
Istatistikler nasıldı bunun renkttas bu sene 3 luk yuzdesi filan

Bu arada amatör branşlarda anlaşılan oyuncular şu an resmi olarak açıklanamaz yada açıklanmaz bildiğimiz gibi bütçe onayı gelmemişti Haziran sonu yada Temmuz'un ilk haftası bütçe onayı için toplanılır onay alınır ondan sonra bu anlaşılan oyuncular açıklanır. Şu an protokol falan yapılıyordur yani benim bildiğim böyle.

Üst Alt