Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Galatasaray Raymar Morgan ile 1 yıllığına anlaştı. (Eurohoops)

TR'de çok iyiydi ama geçen seneyi sakat geçirmiş. Basketbolda 1 sene oynamayıp iyi dönen bir dünya oyuncu var ve ucuza oynuyorlar. Ancak yaşlı bir oyuncu. Umarım iyi bir şekilde analiz edilmiştir.

Galatasaray Raymar Morgan ile 1 yıllığına anlaştı. (Eurohoops)

TR'de çok iyiydi ama geçen seneyi sakat geçirmiş. Basketbolda 1 sene oynamayıp iyi dönen bir dünya oyuncu var ve ucuza oynuyorlar. Ancak yaşlı bir oyuncu. Umarım iyi bir şekilde analiz edilmiştir.
Bu HERIF 5 no degil mi ne 4 u. 6. Yabancı olarak alınmıştır herhalde yoksa normal değil.

Raymar Morgan 4 değil 5 no. 4 oynatmaya kalkarsan yanından slalom yapa yapa geçerler.

Güçlü ama pozisyonuna göre kısa kalıyor.

Karşıyaka’nın FIBA CL’de 2 sene önce final oynadığı sezon kadrodaydı, iyi iş de yaptı yani.

Orta mesafe atar, 3lüğü de var. Üçlük çizgisinin orada boş bırakıp serbest atış çizgisinde bekleyemezsin. Tepeden atıyor genelde.

Savunmada sert ama ayakları bir tık yavaştı, sakatlıktan sonra biraz daha yavaşlamış olabilir tabi.

Geçen sene başı olsa direkt gelsin derdim ama bu sene tam bir soru işareti oldu.

Raymar Morgan 4 değil 5 no. 4 oynatmaya kalkarsan yanından slalom yapa yapa geçerler.

Güçlü ama pozisyonuna göre kısa kalıyor.

Karşıyaka’nın FIBA CL’de 2 sene önce final oynadığı sezon kadrodaydı, iyi iş de yaptı yani.

Orta mesafe atar, 3lüğü de var. Üçlük çizgisinin orada boş bırakıp serbest atış çizgisinde bekleyemezsin. Tepeden atıyor genelde.

Savunmada sert ama ayakları bir tık yavaştı, sakatlıktan sonra biraz daha yavaşlamış olabilir tabi.

Geçen sene başı olsa direkt gelsin derdim ama bu sene tam bir soru işareti oldu.
6. Yabancı olması lazım. Yoksa mantığı yok

Coolson geldiyse. Bize keskin şutör lazım orası net. Ve de bostu gerçekten dinlendirecek bir adam lazım.

Doğuş ozdemirogluna bonservis verip almaliyiz

Onu bunu bilmem Canaan gelmesi gerekiyor. Ben oyun içinde Hawkins’ten sonra bu kadar oyuna etki edeni görmedim abartmış gibi olmayalım. Bir de 3 aylığına filan geldi. Sezon başında gelse nasıl bir istatistik yapar merak ediyorum.

Üst Alt