Haber - Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım"

Ele aldiklari konulari birdaha gozden gecirin birdaha dusunun bu tartismaya girilirmi girilmezmi.

Turkcem yetmiyor ifade etmek icin ama belkin anlasilir.

Onlarin derdi Algi ile kimin daha cok magdurmus tartismasini yaratmak. > fanatizm, populist yaklasim, bu konuyu girersen hakli olsan bile populiste karsi haksiz cikabilirsin.

Bizim derdimiz ayricalik degil adalet. > hukuk kural demokratik yaklasim. Burda asil buyuk zorluk herkesin kisa vadede cikarlari oldugundan dolayi uzun vadeli dusunemeyip...

Sanirim bunlari yazarken Türk futbolun ve sosyal yapi olarak uzun vadeli basarisizligin nemden oldugunu ifade ettim...

Ben ben ben diyerek bir gun kendini yalniz bulursun.

Ayrimcalik degil, adalet istiyoruz!

cevap vermeliyiz mutlaka fakat tvye cıkma durumu olursa başkan cıkmamalı kesınlıkle rezıl oluruz,erdeni cıkaracaksınki pitbul gibi parçalasın

Saha icinde oynayinca 3 atiyoruz be Erolcum.Siz cekiyosunuz olaylari saha disina Erden reis orda da bi 3 atar size merak etme.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erol Bilecik: "Erken kartlar sürekli bize çıkıyor."
Cr(o)sp(u) ceza sınırına geldikten sonra, 10-12 maçtır sarı kart görmedi, sayamadığım için tahmini söylüyorum artık. Sırf bizim maçta 3 adet olmak üzere, oynadığı her maç kart görmesini gerektirecek net pozisyonlar var oysa. Hakemler namuslu maç yönetiyor olsaydı, sarı kart cezasıyla 1 değil 2 maç kaçırması gerekirdi bu süreçte...

Yüzsüzlüğün, arsızlığın bu kadarıyla, şizo Aziz dönemine bile rahmet okutturacaklarını düşünmezdim...

Ha, Koç giderse daha beterinin geleceğini de biliyoruz gerçi. Çünkü o 'leş' camia her daim en azgınına prim veriyor...

Bu pervasızlıkları ile bir çeşit 'öğrenilmiş çaresizlik' yaşıyoruz vesselam. Efendi kalsan olmuyor; seviyelerine insen, çukurluklarının haddi hesabı yok. Empati yapınca, bizim yöneticilere de kusur bulamıyorum bir noktadan sonra...

Üst Alt