Haber - Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım"

Zaten tezgah kurulmuş, tüm kurumlar bunları ittirecekler, o konu net ve bu kokuşmuş heriflerin bu konuda şüphesi yok. Bu açıklamalarla tek amaçları bizi bir tartışma ortamına çekerek yakaladığımız havayı dağıtmak, konsantrasyonumuzu bozmak. Bir kaç hafta önce tüm takımlarını, tüm kurumlarını dürüp dürüp soktuk zaten kendi sahalarında.

Kulüp hiç bu tartışmalara girmeden işini yapmalı. Taraftar daha çok kenetlenmeli. Bizim camia topluca inanır ve motive olursa başarır, sayısız kereler gördük bunu.

Bu saydigi isimler whatsapp grubunds olmayanlar demekki
Dünkü rezilligi bu acikalmalar ile kapatmak istiyorlar..
Adamlarin piskolojisini bozduk kuduruyorlar puhahahahah
Bu samete bunlar 4 milyonu bosuna vermediler bence Adana macini satin aldmis olabilirler yoksa o adama 4 milyon vermek kerizliktir.

Ben bizim başkanın yerinde olsam lehlerine verilen kararları teker teker gösteririm aliye hadi cevap ver derim. futbol cahili aliyi bir kere de tvde rezil ederim.

Konuşulacak olsa çok şey denir zaten de karşıda iyi niyetli bir kurum yok.

*Zamanında kulüpler bildirisi imzalayıp hatta öncüsü olup 'hakem de insandır, hata yapabilir,' dediniz... Bugün ne değişti?

*Maç sonunda TDnizin; belki de bu sonuçla Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik diye açıklaması var. Camia olarak tek hedefinizin GSmiz oluşu zaten ortada, bu sefer jj dedesi hangi maç sonu bu demeci verir. Bir tahmini var mı?

*Geçen senelerde VAR'a kadar ftö imasında bulundunuz, bunun ispatı ne aşamada, davalar görülmüş mü?

*Şimdi tff başkanından tut içindekilere kadar hepsinin GS ile bağlantısını savunuyorlar. Geçmiş başkanlar fbliyken verdiği 59 öncesi fotoğraflara ne diyelim?

*Geçen haftalarda Erden beyin bir hesaptan yayılan fotoğrafı sizin kumpasınız mı? ( Ben öyle olduğunu düşünüyorum. Çünkü devamlı hedef alınan kişi Erden bey )

*Tam da şaibeli olan bir maç sonrası bu daveti yapmalarının sebebi gündem değiştirmedir. Zamanında (fege) faul yapmalarına rağmen gol atmış, bununla da gurur duyan paylaşımlar yapmıştı. Şimdi mi adalet bekçisi olmuşlar, merak konusu!

*Rize maçında ortalığı ayağa kaldıran ekiplerden biri olarak, sahaya inip hakemi vurmak istediğini beyan edene tek kelime etmeyip sadece GS üzerinden sallayan aciziyet mi Türk futbolunun öncüsü, aydınlık yüzü olacak ?

Daha bin tane şey yazarım. Ama hiçbirini de arsız oldukları için anlayacağını sanmıyorum. Şike işine hiç girmedim. F*töye tepki koyarken olimpiyatlarına destek vermesi kısmına da. İnsan kendiyle bu kadar çelişeblir çünkü.

Hem saha icinde kalalim diyor, hem de TV'ye tartismaya cagiriyor. Umarim bizimkiler cevap vermez. Hatta verilecekse saplayici Erden Timur versin, kimin kiminle denk oldugunu bir kez daha anlasinlar. Olm biz havamizi yakalamisiz, vura vura gidiyoruz, siz ite kaka ilerliyorsunuz. Bizi durdurmanizin tek yolu saha disina cekmek. Yemezler. Basliga kilit vurup Giresun macina odaklanalim derim.

Fenerbahce yuzsuzlugu oyle bir yuzsuzluktur ki, adi konamaz..

Kuduruyorlar

Bunlari görmek sevindirici

Biz yine tuzaga düsmeden yolumuza devam ederiz,serefsizlere koyduktan sonra tamamen dagildilar hakem yardimi olmasa havlu atmislardi ama oda yakindir az kaldi

Penaltiniz mi verilmedi, golunuz mu sayilmadi. Adi serefsizler, algi yapip duruyorlar. Serefsiz Bitigen de macdan sonra ovguler beklerken bu serefsiz camiadan buna laf attilar. Yalakalik yaptiginiz camia size bak neler yapiyor.

Üst Alt