Ersan İlyasova Anadolu Efes'te - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

Cevap: Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

sence alıcakmıyız bir 3 numara. efesin bu hamlelerinde sonra almak lazım.

Kesinlikle almak lazım Shipp iyi bir isim ama yetmez zaten tam 3 numara değil NCAA de ve Bornovada hep 2 oynadı.

Shipple ligde idare ederiz ama Euroleaguede edemeyiz.Ama yapılan transferlerden anladığım pek Euroleague hedeflemediğimiz şeklinde.Sanki Eurocupta yarı final falan hedefliyoruz gibiyiz.Umarım bir 3 numara alınır başka bir şey diyemeyiz.

Kesinlikle almak lazım Shipp iyi bir isim ama yetmez zaten tam 3 numara değil NCAA de ve Bornovada hep 2 oynadı.

Shipple ligde idare ederiz ama Euroleaguede edemeyiz.Ama yapılan transferlerden anladığım pek Euroleague hedeflemediğimiz şeklinde.Sanki Eurocupta yarı final falan hedefliyoruz gibiyiz.Umarım bir 3 numara alınır başka bir şey diyemeyiz.
eurolige katılamayız diyorsun yani. rytas rakibimiz olrsa litavanyada zorlanabilriz zaten.

Fülker e gitmemiş ya

Efes zaten bu sene Avrupa da derece yapamazsa

Ligden çekilsinler

Euroleague haklarını da bize devretsinler :)

eurolige katılamayız diyorsun yani. rytas rakibimiz olrsa litavanyada zorlanabilriz zaten.

Mevcut kadroyla Rytasla kafa kafaya oynarız hatta yenebiliriz ama gruplarda avarej takımı oluruz diye korkuyorum.Ama Rytas deplasmanunda 11.000 kişinin önünde oynamak kolay olmuyacak.Hemde geçen yıldan kadroyu güçlendirdiler.Efesli Lawrence Roberts,Seibutis falan geldi oraya tehlikeli bir takım oldular.Orada şansımız %50.Sağlam bir 3 numara gelirse şansımız %75lere çıkar.

Mevcut kadroyla Rytasla kafa kafaya oynarız hatta yenebiliriz ama gruplarda avarej takımı oluruz diye korkuyorum.Ama Rytas deplasmanunda 11.000 kişinin önünde oynamak kolay olmuyacak.Hemde geçen yıldan kadroyu güçlendirdiler.Efesli Lawrence Roberts,Seibutis falan geldi oraya tehlikeli bir takım oldular.Orada şansımız %50.Sağlam bir 3 numara gelirse şansımız %75lere çıkar.
işte bende senin gibi düşünüyorum. inşallah alırız renktaş.

işte bende senin gibi düşünüyorum. inşallah alırız renktaş.

Aslında 5 numarada gerek.Hadi Ömer Aşığı alıp mesela lockout biten kadar düşünülebilir.Şu anda 5 numaradada idare edilebilir.Ama 3 almak şart.Shumpert 3 oynar ama 30-35 dk mücadele edemez.32 yaşına geldi.Shumpert bence yedek olup 10-15 oynamalı o zaman süper katkı verir.Mesela Chandler gelse süper katkı verir.Hem atlet hem şutu var hem savunması var hemde ribauntlara çok yardım eder.Hemde 4te oynar.5 aylığına gelse çok şey katar.Hemde aylık 80-90 bin dolara imza atabilir.

Andriç ile Shipp bı kadro için hafif kalabilir

lakin patlama da yapabilirler diye düşünüyorum

Euroleague e girsek varsın averaj takımı olalım

ilk sene tecrübe için gerekli buralara katılmak.

Wilson Chandler ve Ömer Aşığı alsak bunlardan hiç aşağı kalır yanımız olmaz hatta 1 level yukarılarına bile çıkarız.Chandler zaten tutamazlar.;)

Üst Alt