Ersan İlyasova Anadolu Efes'te - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

Cevap: Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

peki diyelim lakavot bir hafta veya 1 ay sonra sona erer bu willima ersana verilen paralara ne olacak ?

Bence bizde 1 tane NBA'den adam alacağız.

var zaten yeter .. bizim öyle büyük malı yükün altına girmmiz mantıksız olur bu senden . mahmudinin 3 veya 4 tü sanırsam uzun vadeli projeleri var direk takım kötü gidince satışlar kesin başlıcak .. yok neden alınmadı yok fener böyle yok efes böyle diye..

var zaten yeter .. bizim öyle büyük malı yükün altına girmmiz mantıksız olur bu senden . mahmudinin 3 veya 4 tü sanırsam uzun vadeli projeleri var direk takım kötü gidince satışlar kesin başlıcak .. yok neden alınmadı yok fener böyle yok efes böyle diye..

Sponsor bulabilirsek alacağımızı dşünüyorum.Her ne kadar reklama ihtiyacı olan bir takım olmamamıza rağmen burda bizde varız diyebilmeliyiz.Ayrıca söylediğim gibi yapabilirsek böyle bir transfer takımın omurgasını bozmadan yapmalıyız.

Ayrıca bana göre arkadaşta öyle yaklaştı olaya.Cümlede gariplik yada bozukluk yok.Sadece anlam bakımından komiklik var bu yani fazlası değil.

normal degilmi ilk onca biz ile adi cikti baskan istiyoruz dedi sonra fb ersan ile ilgilaniyor heberleri cikti spor sitelerinde ve bugunda efes aldi :)

Ama sinir olduğum konu bazı arkadaşların hep dediğim gibi " BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ" olmaya çalışmaları.

Ersan lokavt bittikten sonra takımıyla sözleşmesini fesh edip sezon sonuna kadar Efes'de oynayabilirmis.

Ersan'ı NBA'de 3 numara kategorisine koyarsan vasat oyuncular sınıfına girer.Bu yüzdendir ki 4 numara oynamayı denediler ve orda kendini daha rahat hissetti ve oynadı.
yok aga bizde öyle oynayacak. bizde furkan gibi adam var 4 te o oynar. bizim 3 numara acıgımız var bence ben ondan cok istiyordum bu adamı.

İstesek biz alabilirdik, Ersan gibi birini neden alamadık gerçekten merak ediyorum.

Üst Alt