Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu!

Mecburlar şerefsizler.. Eğer Galatasaray'ı rahat bırakırlarsa önümüzdeki 5 hafta bulldozer gibi ezer rakiplerini.. Bizim puan kaybetmemiz için maçın başlarında ya penaltı yada kırmızı kartla karşı takımı desteklemeye çalışacaklar..

Ancak bu saatten sonra geri dönüşün zor olduğunu düşünüyorum..Takım havasını bulmuş.. Eksikler dönmüş.. Belhanda ve Feghouli gibi isimler bile yeni sözleşmede ellerinde koz olması için ellerinden geleni yaparlar..Falcao eğer sakatlanmazsa o da katkı vermek için çalışmak zorunda çünkü gelecek sezon kimse ona 5-6 milyon euro vermez.. En azından bir sene daha o parayı yemek için savaşacaktır.. Yoksa yönetim yapacağı baskıyla onuda sepetleyecek..

Burada bizim önümüzdeki tek engel.. Skor veya asist üretmeyenlerin zamanında çıkması.. 75 dakika ısrarla etkisiz oyuncuların oyunda kalmaması lazım..

Bu kaçıncı mete kalkavan ataması herhalde katledene kadar gelecek üç beş maçta bir yönetim yumuşak konuşmaya devam etsin bakalım alanya maçında olanlar fenerin bjknin başına gelse ortalığı yıkıp onlardan olan hakemleri alırlardı maçlarına illa bi katliam olacak ki o zaman da tepki vermez başımızdakiler

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu maçta hakemi de yenmemiz gerekiyor artık uyduruk bir penaltı veya kırmızı kart vermek için en ufak bir hatamızı kollayacaktır çok dikkatli olmamız lazım ceza sahası içerisinde gereksiz hareketlerde bulunmamalıyız ayrıca kırmızı kart yememeye dikkat etmeli oyuncularımız ve mümkünse en az 2 fark önde götürmeliyiz maçı 1-0 önde geçirdiğimiz her dakika aman beraberlik olmasın diye ecel terleri dökeceğimiz dakikalar olur o yüzden maçı en baştan sıkı tutup işi ilk yarıda bitirmeliyiz devreye şöyle 2-0 önde girmeliyiz en az Erzurum'un puan alma ümitlerini erken bitirmeliyiz.

Niye sasiriyorsunuz anlamiyorum.

Belli degilmi zaten TFF ve FB isbirligi yaptigi ?
Bize celme takmak icin herseyi deniyorlar.

Ama yinede yenmeliyiz, Hakeme ragmen takim olarak oynayip 2 degil 4 atalim.
Bunlari böyle yenip Sampiyonluk daha keyifli daha güzel oluyor zaten :)

Erzurumu en az 3-4 golle gecmeliyiz, Kadromuz cok iyi herkes döndüyor ve döndü.

Mac bizim rahat olun!

Tüm unsurlar birleşmiş, GALATASARAY'a karşı operasyon yapıyor. Bizim artık hakemin ismine bakmadan, Toroğlu'nun da dediği gibi; "hepsini üst üste koyup", tüm maçlarımızı ezerek kazanmamız gerekir.

Üst Alt