Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu!

Gun olmadi ki bu forumda hakem belli olunca 'heh şimdi adaletli bir maç olacak' denildi. Herkes bir tetikci, herkes bir eyyamci, herkes dusman.

Bilemiyorum, ya gerçekten dostumuz yok bu igrenc lig te ve hakemler hakemlik gorevi dışında emir aliyor. Ya da biz artik her alanda pesimist olmusuz.

Ben her halükarda Erzurum macindan 3 puan bekliyorum. Kimi atadilarsa atasinlar. Galatasaray herzaman yenmeli ve yenecektir
Ben bunu kişilerin bir savunma mekanizması olarak görüyorum.
Neticede sonucu öngörülemeyen bir spor futbol (ki zaten o nedenle güzel).
Maçtan önce hakemin tetikçi olduğunu söyleyen kişi beklemediği bir sonuç olursa çok üzülmemek için "Ben demiştim maçtan önce" şeklinde savunmasını önceden hazırlıyor. Dediği gibi bir durum olmazsa dönüp "yanlış düşünmüşün" diyen birini görmedim daha.

Bu özellikle rakip takım maç yaparken daha fazla ortaya çıkıyor.
Yarışta çekiştiğimiz takım erken, diyelim 5. dakikada öne geçiyor.
"Hakem maçı satmış" oluyor, "Rakibimizin rakibi yatış yapamaya çıkmış" oluyor, "X veya Y oyuncu sıkıntılı" oluyor, oluyor da oluyor.....
Sonra maç böyle giderken dakika 85te maç 1-1 oluyor. Buralar bayram yeri...
Ancak o hakemi, rakip takımı veya oyuncuları itham edenler dediklerini unutuyorlar. Ne zamana kadar? Bir sonraki maça kadar ve önceki maçta yanıldıklarından gram etkilenmeden yine aynı ithamlarda bulunuyorlar.

Bana çok anlamsız geliyor. Hatta bu konuda başka bir bölümde özel başlık bile açtım, linki paylaşıyorum. Tabi ki bir çok kişinin hoşuna giden bir başlık olmadığı çok yanıt gelmedi.
Üye Görüşü - Türk Futboluna Taraftarın Etkisi

Alayina yaslariz erzurum takimi les otesi bir takim hakemi filan gecelim 9 kisiyle bile su takima duzine gol atmamiz lazim hatay 15 dakka top oynadi 3 luk yapti

Ben bunu kişilerin bir savunma mekanizması olarak görüyorum.
Neticede sonucu öngörülemeyen bir spor futbol (ki zaten o nedenle güzel).
Maçtan önce hakemin tetikçi olduğunu söyleyen kişi beklemediği bir sonuç olursa çok üzülmemek için "Ben demiştim maçtan önce" şeklinde savunmasını önceden hazırlıyor. Dediği gibi bir durum olmazsa dönüp "yanlış düşünmüşün" diyen birini görmedim daha.

Bu özellikle rakip takım maç yaparken daha fazla ortaya çıkıyor.
Yarışta çekiştiğimiz takım erken, diyelim 5. dakikada öne geçiyor.
"Hakem maçı satmış" oluyor, "Rakibimizin rakibi yatış yapamaya çıkmış" oluyor, "X veya Y oyuncu sıkıntılı" oluyor, oluyor da oluyor.....
Sonra maç böyle giderken dakika 85te maç 1-1 oluyor. Buralar bayram yeri...
Ancak o hakemi, rakip takımı veya oyuncuları itham edenler dediklerini unutuyorlar. Ne zamana kadar? Bir sonraki maça kadar ve önceki maçta yanıldıklarından gram etkilenmeden yine aynı ithamlarda bulunuyorlar.

Bana çok anlamsız geliyor. Hatta bu konuda başka bir bölümde özel başlık bile açtım, linki paylaşıyorum. Tabi ki bir çok kişinin hoşuna giden bir başlık olmadığı çok yanıt gelmedi.
Üye Görüşü - Türk Futboluna Taraftarın Etkisi
Harfiyen katilmaktayim abi. Emegine saglik. Maalesef cok polarize olduk her yönden. Karsi tarafa ithamlarda bulunmak gelenek olmuş. Birde isin en tehlikeli yani bunu artik cok normal karsilamaya baslamamiz ve ithamlardan sonra alinan bir guzel sonuçta herseyin unutulmasi. Aynen belirttigin gibi abi.

Hakem falan hikaye. Rakip kıytırık Erzurum, hocası kıytırık beş para etmez Mesut. Zorluk derecesi yüksek bir maç olsa neyse. Rehavet olmazsa ilk 45 dakikada kazanırız bu maçı.

images

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt