Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurumspor Maçı Hakemi Belli Oldu!

Gun olmadi ki bu forumda hakem belli olunca 'heh şimdi adaletli bir maç olacak' denildi. Herkes bir tetikci, herkes bir eyyamci, herkes dusman.

Bilemiyorum, ya gerçekten dostumuz yok bu igrenc lig te ve hakemler hakemlik gorevi dışında emir aliyor. Ya da biz artik her alanda pesimist olmusuz.

Ben her halükarda Erzurum macindan 3 puan bekliyorum. Kimi atadilarsa atasinlar. Galatasaray herzaman yenmeli ve yenecektir

Taraftar olmadığı için iç saha avantajı diye bir şey zaten kalmadı. Belliki operasyon devam edecek. Ama her zamanki gibi FTAS. Allah topcularimiza sabır ve güç versin.

İsterlerse Ali Koç'u, Nihat Özdemir'i versinler.
Biz her türlü kayıyoruz.
Kaç haftadır bizi doğramaya çalışıyorlar..

Ellerinden gelen herseyi yaptılar.
Ama sonuç??
Alayına çaktık çakmaya da devam edicez.

ezikler resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarından:

Mete Kalkavanın baldızının bebeği sarı saçlı olmasından ötürü gelecekte GALATASARAY'lı olma ihtimali yüksektir, ayrıca alışveriş yaptığı fırının tabelası sarı kırmızı, berberinin ismi Aslan berber olmasından mütevellit GALATASARAY maçına verilmesi skandaldır, hastane kayıtlarında saat 19:05 te doğduğu ve kordonu kesilirken kanının kırmızı olması net bir GALATASARAY'lı olduğunun göstergesidir. Hangi vicdan bu hakemi GALATASARAY maçına atar, bu atama şampiyonluğumuzu engeleyemeyecektir, üstelik bizim 28 şampiyonluğumuz var vs vs vs vs

AÇIKLAMALARI DAHA GELMEDİMİ

Selçukun sırtına binen herife dur demeyip kırmızı gördürtmesi yeter

Şerefsizin önde gidenidir.

Seri penaltısında da penaltıdan önceki faul göz ardı edilmişti.

Bu saatten sonra rahat maç yok.

Bu nedenle de rehavete hataya özensizliğe yer yok. Herkes kendini işine ve sahaya verecek. Hata yapmayacak, penaltı veya kırmızıya mahal vermemek için azami gayret sarf edecek. Çamur kazıyan markao ile kuru herkes herkesin işini kolaylaştıracak, birbirine yardımcı olacak. Camia olarak da kenetlendik mi Allah’ın izni ile ne yaparlarsa yapsınlar boş. İpler bizim elimizde.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt