Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Cevap: Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Bak anlatamadığım şu... Bir camiada 100 yazar varsa 100 ü de satılıksa 101. gelen yazar da satılıktır diye bir sonuç çıkmaz. Bunun takımla değil şerefle ilgisi var. Daha önce de demiştim Fenerbahçe'ye en büyük zararı veren yine Fenerbahçeli yazarlardır...

Valla Samet Dergi'nin istatistik anlayışına göre 101.ciside satılık olması lazım. Hani 10 yıldır yendiğiniz için hep yeneceğinizi zannediyorsunuz ya...O yüzden Samet gazete denen zat bu istatistikleri kullanıyor. Şimdi önündeki seçenekler;

a-Samet gazetenin istatistik anlayışına göre kendiside satılık olacak

b-Samet gazete kötü yazıyor olacak ama istatiskten ben vazgeçicem

c- Samet hem kötü hemde satılık olacak.

Ben c diyorum ama senin a yı mı yoksa b yi mi seçeceğini merak ediyorum.

Bak anlatamadığım şu... Bir camiada 100 yazar varsa 100 ü de satılıksa 101. gelen yazar da satılıktır diye bir sonuç çıkmaz. Bunun takımla değil şerefle ilgisi var. Daha önce de demiştim Fenerbahçe'ye en büyük zararı veren yine Fenerbahçeli yazarlardır...

Fenerbahçe'yi skorlar iyi gitse kötüde gitse Rıdvan Dilmen dışında hiçkimse eleştirmedi bu sezon (Ki kendisini de hiç sevmem) bilmem farkettinmi? Sebebi nedir bir düşün bakalım.

Bir de gir Turgay Vardar Medya bölümüne neler göreceksin. Olay basit.

Valla Samet Dergi'nin istatistik anlayışına göre 101.ciside satılık olması lazım. Hani 10 yıldır yendiğiniz için hep yeneceğinizi zannediyorsunuz ya...O yüzden Samet gazete denen zat bu istatistikleri kullanıyor. Şimdi önündeki seçenekler;

a-Samet gazetenin istatistik anlayışına göre kendiside satılık olacak

b-Samet gazete kötü yazıyor olacak ama istatiskten ben vazgeçicem

c- Samet hem kötü hemde satılık olacak.

Ben c diyorum ama senin a yı mı yoksa b yi mi seçeceğini merak ediyorum.

Kuralları ben belirler oyunu ben oynarım diyorsun :) Siz bizi daha yenemezsiniz der bende diyorum ama bir gerçek varki Yıldırım Bosnaspor'la da sürekli oynasan elbet kaybedersin yani bir gün eninde sonunda kaybedeceğiz bu kaçınılmaz ama o güne kadar bir Fenerbahçelinin eğlenmesi çok doğaldır nasıl ki 10 yıldır sizin UEFA kupasını ortaya getirmeniz gibi. Fenerbahçe bir UEFA alana kadar da bu sürüp gidecek. Yani Esat Dergi'ye kızdığınız şeyleri siz de yapıyorsunuz. İşin eğlencesi de bu...

Kuralları ben belirler oyunu ben oynarım diyorsun :) Siz bizi daha yenemezsiniz der bende diyorum ama bir gerçek varki Yıldırım Bosnaspor'la da sürekli oynasan elbet kaybedersin yani bir gün eninde sonunda kaybedeceğiz bu kaçınılmaz ama o güne kadar bir Fenerbahçelinin eğlenmesi çok doğaldır nasıl ki 10 yıldır sizin UEFA kupasını ortaya getirmeniz gibi. Fenerbahçe bir UEFA alana kadar da bu sürüp gidecek. Yani Esat Dergi'ye kızdığınız şeyleri siz de yapıyorsunuz. İşin eğlencesi de bu...

Yooo kuralları ben koymadım, kuralları sen koydun ben sana düzenleyip de koydum :D

Anlamanı beklemiyorum sen takıl.

Fenerbahçe UEFA Kupası'nı rüyasında göremeyeceği için böyle bir sorunu yok evet.Doğru demiş aslında.

Övündüğümüz şeyler arasındaki farka bir göz atsana. Emin ol aşağılık kompleksine kapılacaksın. :) Şahsen kendimi yerine koydum ve öyle hissettim.

Valla smile eksikliği var smile az az :D yeterli değil sıkıntı çekiyoruz yönetim

Övündüğümüz şeyler arasındaki farka bir göz atsana. Emin ol aşağılık kompleksine kapılacaksın. :) Şahsen kendimi yerine koydum ve öyle hissettim.

Bak Esat Dergi'nin yaptığından yaptın :) Bu forumda söylenenler şimdi senin içinde mi geçerli yoksa bu unsur dalga geçme olayı futbolun keyfi mi :)

Bak Esat Dergi'nin yaptığından yaptın :) Bu forumda söylenenler şimdi senin içinde mi geçerli yoksa bu unsur dalga geçme olayı futbolun keyfi mi :)

Hiçbir zaman başkalarını aşağılamaktan keyif almadım. Tıpkı Fenerbahçe'nin sevilla'yı elediği zaman aldığım hazdaki gibi. Benim söz etmek istediğim Esat mış Tezatmış değil, İki takım taraftarları arasındaki düşünce farkı. Sizin övündüğünüz şeyleri dile getirmeniz yücelmemizi sağlıyor bunun farkındamısınız demeye çalıştım.

Forumdaki bilgi akışına yeni gelenlerin uyum süreci uzuyor :D

Üst Alt