Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Cevap: Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Hiçbir zaman başkalarını aşağılamaktan keyif almadım. Tıpkı Fenerbahçe'nin sevilla'yı elediği zaman aldığım hazdaki gibi. Benim söz etmek istediğim Esat mış Tezatmış değil, İki takım taraftarları arasındaki düşünce farkı. Sizin övündüğünüz şeyleri dile getirmeniz yücelmemizi sağlıyor bunun farkındamısınız demeye çalıştım.

Forumdaki bilgi akışına yeni gelenlerin uyum süreci uzuyor :D

Sana göre öyle de yine sana göre ne yapalım. Kapatalım klubü bu işten vazgeçelim. Çekilelim ligden öyle siz de İBB'Spor'la derbi mi oynayın. Evet UEFA ile Avrupada Galatasaray öne geçmiştir. Şuan fazlası UEFA ve Super Cup'dır. Fenerbahçe de bir CL çeyrek finali oynayarak en son çeyrek finalinizi dengelemiştir ama o kupaları eksiktir. Bu böyle oldu bitti zaman doldu anlamına gelmez. Her sene CL düzenleniyor her sene UEFA Cup düzenleniyor... Bir gün inşallah Fenerbahçe de alacaktır. O zamana kadar dalga geçmek hakkınızdır. Ama bu ne bir takımı yüceltir ne de alçaltır. :)

öyle bir ruhunuz hiç bir zaman olmadığı için olabilirmi acaba

Adamımsın Samed Aslan. Rahat ol pençelerimizin altındasın kimse bişey yapamaz sana.:allecto::allecto::allecto::allecto::allecto::allecto::allecto::allecto:

Aslında soyadına bakılırsa özünde bir Aslansın ama kazara kuş gribi oldun heralde.

:D Bana da hep garip gelmiştir fertleri hep Fenerli olan bir sülalenin ASLAN soyadı taşıması. Bu da Ahmet Türk'ün kürt milliyetcisi olması gibi bişi herhalde :)

:D Bana da hep garip gelmiştir fertleri hep Fenerli olan bir sülalenin ASLAN soyadı taşıması. Bu da Ahmet Türk'ün kürt milliyetcisi olması gibi bişi herhalde :)

Pusudamı bekliyorsun cevap vermek için anlamadım ki.Bu arada o benzetmeyi de yedirirler adama.

Tehdit olarak anlamasına 1 e 1.05 veriyorum :eek:

En çokda fenerbahçeli yönetici masaya yumruğunu vurur halleder kısmına bayıldım.Sanki onların yanında bulunup herhangi bir meseleyi çözdüklerini görmüş gibi....Böyle tipler domuz gribi gibi yayılmaya başladı.

En çokda fenerbahçeli yönetici masaya yumruğunu vurur halleder kısmına bayıldım.Sanki onların yanında bulunup herhangi bir meseleyi çözdüklerini görmüş gibi....Böyle tipler domuz gribi gibi yayılmaya başladı.

Mehmet Topuz olayı gibi olaylardan bahsediyor herhalde...

Sana göre öyle de yine sana göre ne yapalım. Kapatalım klubü bu işten vazgeçelim. Çekilelim ligden öyle siz de İBB'Spor'la derbi mi oynayın. Evet UEFA ile Avrupada Galatasaray öne geçmiştir. Şuan fazlası UEFA ve Super Cup'dır. Fenerbahçe de bir CL çeyrek finali oynayarak en son çeyrek finalinizi dengelemiştir ama o kupaları eksiktir. Bu böyle oldu bitti zaman doldu anlamına gelmez. Her sene CL düzenleniyor her sene UEFA Cup düzenleniyor... Bir gün inşallah Fenerbahçe de alacaktır. O zamana kadar dalga geçmek hakkınızdır. Ama bu ne bir takımı yüceltir ne de alçaltır. :)

Süper Kupa

Şampiyonluk: 1 ---- Katılım: 1

2000 Şampiyon Mircea Lucescu Real Madrid karşısında 1-1 eşitlikten sonra altın gol uygulamasıyla kazanmıştır

Şampiyonlar Ligi

Şampiyonluk: 0 ---- Katılım: 19

1962-63 Çeyrek Final

1969-70 Çeyrek Final

1988-89 Yarı Final

1993-94 Çeyrek Final

2000-01 Çeyrek Final

UEFA Kupası

Şampiyonluk: 1 ---- Katılım: 10

1999-00 Şampiyon

Kupa Galipleri Kupası

Şampiyonluk: 0 ---- Katılım: 8

1991-92 Çeyrek Final

Dengelemeniz gereken baya bir şey var he hacı

En nefret ettiğim tartışmaya sürüklüyorsun beni.

Kaç Çeyrek Final kaç yarı final. Ben Galatasaray'ın Avrupa'daki sayısız başarılarını sayarım UEFA devrimi öncesi. İngiltereden 8 yiyen zihniyeti bu ülkede değiştiren kimdir bunu unutma zamanında Manu'ları şampiyon kulüpler kupasınının (Şimdiki adıyla şampiyonlar liginin) dışına bırakan kulübün taraftarı olmak bile övünme sebebim olmuyor benim.

Türk futbolu neden 96 öncesi, 96 sonrası diye ayrılıyor hiç düşündünmü? Benim dalga geçmediğim rakip takımım avrupa'ya turistik geziye giderken biz barça-roma ve liverpool'lu gruplardan nağmağlup çıkmaya çalışıyorduk.

Kendini Galatasaray'a rakip yapmak için vitaminsiz sebeplerle küçük düştünüz senelerce 1 Ç.Final Devrim yaratmış bir kulübün karşısında övüenecek söz değildir.

Bu ülkenin zihniyetini değiştirecekse yine Galatasaray' değiştirecektir. Galatasaray'ı yendim diye 40 gün 40 gece eğlenen Fenerbahçe kulübü değil.

Süper Kupa

Şampiyonluk: 1 ---- Katılım: 1

2000 Şampiyon Mircea Lucescu Real Madrid karşısında 1-1 eşitlikten sonra altın gol uygulamasıyla kazanmıştır

Şampiyonlar Ligi

Şampiyonluk: 0 ---- Katılım: 19

1962-63 Çeyrek Final

1969-70 Çeyrek Final

1988-89 Yarı Final

1993-94 Çeyrek Final

2000-01 Çeyrek Final

UEFA Kupası

Şampiyonluk: 1 ---- Katılım: 10

1999-00 Şampiyon

Kupa Galipleri Kupası

Şampiyonluk: 0 ---- Katılım: 8

1991-92 Çeyrek Final

Dengelemeniz gereken baya bir şey var he hacı

:) Zamanımızda çok...

En nefret ettiğim tartışmaya sürüklüyorsun beni.

Kaç Çeyrek Final kaç yarı final. Ben Galatasaray'ın Avrupa'daki sayısız başarılarını sayarım UEFA devrimi öncesi. İngiltereden 8 yiyen zihniyeti bu ülkede değiştiren kimdir bunu unutma zamanında Manu'ları şampiyon kulüpler kupasınının (Şimdiki adıyla şampiyonlar liginin) dışına bırakan kulübün taraftarı olmak bile övünme sebebim olmuyor benim.

Türk futbolu neden 96 öncesi, 96 sonrası diye ayrılıyor hiç düşündünmü? Benim dalga geçmediğim rakip takımım avrupa'ya turistik geziye giderken biz barça-roma ve liverpool'lu gruplardan nağmağlup çıkmaya çalışıyorduk.

Kendini Galatasaray'a rakip yapmak için vitaminsiz sebeplerle küçük düştünüz senelerce 1 Ç.Final Devrim yaratmış bir kulübün karşısında söylenecek söz değildir.

Aksini iddia etmiyorum ki...

Konu Esat Dergi'nin zırvalaması arkadaşlar...Dağıtmayalım...

Üst Alt