Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spor Ekonomi: Galatasaray'dan GS STORE operasyonu: %49.9 hisseyi GS SK'na 75 milyon liraya sattı, 70 milyon lira kar etti

bBQL7b.png

Galatasaray'ı kurtaracak denilen hisseler elden kactı!

Bu arada Terim'İ medya ve siyaset yemeye çalışıyor diyen arakdaşları da anlamıyorum. Boş yere hayli düşmanlar yaratmayın kafanızdaki kahramanlar için. Terim'İn yediği içtiği ayrı gitmediği Mehmet Ağar'ın son dönemde devlette ne kadar etkin olduğunu, yeni MİT ve Emniyet yapılanmasında nasıl önemli roller oynadığını, CB ile ne kadar sık görüştüğünü bilseniz böyle düşünmezsiniz. Nasıl ki Aysal'ı aşırı kahraman göstermek için aynı ifadeler kullanıyordu ve bugün TRT'ye rahatlıkla çıakrak bunun yanlışlandığını gördük aynı şekilde Terim ile de kimsenin sorunu olmadığını yakında görürsünüz. TRT'nin spikeri Aysal'a karşı açıkça Terim'i savundu örneğin.

ÜNAL AYSAL "BU DEVİR İŞLEMİ BİZİ KURTARACAK" DEMİŞTİ

Kulübün 19 Mart'ta Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen mali genel kurulunda konuşan eski başkan Ünal Aysal, Mağazacılık AŞ'yi Sportif AŞ'ye devrederek, UEFA cezasından kurtulmayı amaçladıklarını, yönetimin bu konuyu savunması durumunda 1 yıllık cezayı almayacağını savunmuştu. Kulübün CAS savunmasında devri kullanması durumunda cezanın indirileceğini ileri süren Ünal Aysal, şu cümleleri kurmuştu:

Ünal Aysal

"Mağazacılık AŞ'yi Sportif AŞ'den kulübe sattık. Bunun getirisi 58 milyon avroydu. Bu, UEFA'nın kestiği cezayı önleyecek ciddi bir tedbirdi. SPK'dan onayı alındı. Üç kez UEFA denetiminden geçti ama bir Allah'ın kulu da 'yapmayın' demedi. Bizden sonra gelen yönetim bunu devam ettirdi. Ne hikmetse bilmediğimiz bir sebepten dolayı geçen sene ekim ayında bu iptal edildi ve 58 milyon avro kardan vazgeçtik. Böylece UEFA'nın kucağına düştük. UEFA'da sadece bu konuyu savunsaydık, bir sene değil, hiç ceza almayacaktık. Bu konuyla ilgili Sayın Başkanı aradım, ikaz etmek istedim. 'Savunmayı bunun üstüne kurun' dedim. Bana, 'UEFA'dan böyle bir tavsiye aldık' dedi. Bunu araştırdım. Böyle bir tavsiye yok. CAS savunmasında da bu konu üzerinde çalışırlarsa, kazanma şansları olacağını hatırlatmak isterim."

adamin gunahini almisiz
ADI DURSUN
flamethrowerla saldirdigimin herifi

Aysala bu özgüveni veren terim’dir mancini yada prandelli ile başlasaydı o serüven aysal bu camiada asla bu kadar saygınlık kazanamazdı benim fikrim budur. O kadar kupayı aldıktan sonra konuşması kolay kendisini severdim ama medya maymunluğunun gereği yok. Haklı haksız aramaya gerek yok orada burada kenetlenme zamanı derler ama hiç biri bunu yapmaz boşuna demiyoruz bizim düşmanımız da dostumuzda biziz..

Bu arada Terim'İ medya ve siyaset yemeye çalışıyor diyen arakdaşları da anlamıyorum. Boş yere hayli düşmanlar yaratmayın kafanızdaki kahramanlar için. Terim'İn yediği içtiği ayrı gitmediği Mehmet Ağar'ın son dönemde devlette ne kadar etkin olduğunu, yeni MİT ve Emniyet yapılanmasında nasıl önemli roller oynadığını, CB ile ne kadar sık görüştüğünü bilseniz böyle düşünmezsiniz. Nasıl ki Aysal'ı aşırı kahraman göstermek için aynı ifadeler kullanıyordu ve bugün TRT'ye rahatlıkla çıakrak bunun yanlışlandığını gördük aynı şekilde Terim ile de kimsenin sorunu olmadığını yakında görürsünüz. TRT'nin spikeri Aysal'a karşı açıkça Terim'i savundu örneğin.
çok dogru dedin.aysal da terim medya önünde çok güçlü biri dedi.güçlü olmak iyidir.önceden fazla zayıftık bazı konularda.

Böylesine önemli bir dönemeçte çıkıp ekrandan Fatih Terim'i kötülemek Aysal'a yakışmadı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hani alaylı alaysız ayrımı olduğu için sürekli eleştiri yapanlar Terimci-Aysalcı sıfatlarıyla kutuplaşmasını da bir türlü anlamış değilim. Doğruyu yapanlara doğru, yanlışı yapanlara yanlış demeyi kişilere bağımlı olmamayı ülkece öğrendiğimiz gün başarılı olmaya başlayacağız.

Aysal'a saygım vardı ama şu akşam bir programa çıkıp bu şekilde konuşması Galatasaraylıyım diyen kimseye yakışmazdı ve yakışmadı. Şu konuşmaları yapması yersiz ve gereksizdi hatta bazı kesimlerin ekmeğine yağ sürmektı o da bunu yaptı. Aslında şaşırmıyorum Galatasaray içindeki sözde kulübün sahibi olduklarını söyleyenlerin yıllardır yaptığı şeydir. Zaten başarıyı hep kendilerine mal ettikleri için onların önünde yer alan Terim'i hep kıskanmışlardır. (Bu arada Terim'i kişilik olarak sevmem ama Galatasaray için önemli birisi olduğunu ve başarılı bir hoca olduğunu da göz ardı etmem.)

Adam çıkıp başakşehir ı senolu ardayı yalıyor
Ne kadar Galatasaraylınin sevmedigi kişileri kurumları

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonrası için arzum Tüzüğe şunun eklenmesi, Galatasaray'da Başkanlık yapmış biri, Galatasarayın iç işleri hakkında konuşur ise, İhraç edilme talebi ile disiplin kuruluna sevk edilir.

Kenancım, terimcilerin sinsi oyunları gelme safımızdan adam kaybetmek istemeyiz
Furkan, bu akşam yaptığı gerçekten olmadı. Bunun benim için Terim ile bir alakası yok. Hadi Aysal ismini de bir kenara koyalım, Galatasaray Başkanlık makamını temsil eden birine yakışmadı, ismi ne olur ise olsun. Konuşmak gümüşse, sükut altındır derler.

Ünal Aysal ve Dursun Özbek başkanlıkları öncesinde Galatasaray’da geçmişi olmayan insanlar...
Neyi sevdiklerini bilmiyorum, ama bildiğim; temiz 40 yıl Galatasaray’ı hiç sevmemişler...
Bülent timurlenk

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonrası için arzum Tüzüğe şunun eklenmesi, Galatasaray'da Başkanlık yapmış biri, Galatasarayın iç işleri hakkında konuşur ise, İhraç edilme talebi ile disiplin kuruluna sevk edilir.

Demokratik mi bu? O zaman kulübü lise reunion toplantılarında yönetsinler. Çıkıp konuşsunlar abi. Ben şu şurda konuştu da kulüp zarar gördü diyenlere katılmıyorum. Aysal burda konuşunca ne olacak şimdi Ndiaye daha mı az koşacak? Gomis daha mı çok kaçıracak? Konuşmak her zaman konuşmamaktan iyidir. Şeffaf olsunlar.

Üst Alt