Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demokratik mi bu? O zaman kulübü lise reunion toplantılarında yönetsinler. Çıkıp konuşsunlar abi. Ben şu şurda konuştu da kulüp zarar gördü diyenlere katılmıyorum. Aysal burda konuşunca ne olacak şimdi Ndiaye daha mı az koşacak? Gomis daha mı çok kaçıracak? Konuşmak her zaman konuşmamaktan iyidir. Şeffaf olsunlar.

Ömer, ben yine şeffaflık dan yanayım ama yeri burası değil. Oyunculara direk etkisi olmaz ama bunu Medya kullanır. Kulüp içinde huzursuzluk olur, bunu daha önce yaşadık. Başımızda sağlam bir yönetim olsa bu huzursuzluğun fazla etkisi olmaz ama öyle bir yönetim yok. Aksine bunları Fatih Terimin aleyhine kullana bilecek yöneticiler olduğunu düşünüyorum.

Yada Fatih Terim ile ilgili olan bölümü. Şimdi çıkıp Fatih Terim söylenenler doğru değil diye açıklama yapmadıkça Medya bunu ısıtıp ısıtıp servis edebilir.

Bütün bunların isimler ile alakası yok ve ben şu haklıdır, bu haklıdır diyemem, çünkü yaşananların bire bir şahidi değilim. Ancak, çabanın adı Galatasaray olmalı. Bunlar ise kişilerin bireysel çabalarından başka bir şey değil.

Son düzenleme:
arka-sokaklar-dizisi-finali_318707.jpg

UEFA cezasi dursun dönemi oldugu icin dursun'a yazilir savunma yapamadigi icin ama aysal ben söyle yaptim böyle yaptim diyor ama FFP anlasmasi yaptigi 3 sezon boyunca aysal döneminde Zarar yaptik bunun sorumlusu unal aysal yönetimi

Açıklamalar eksik,

1-Arda Galatasaray’a gelmeli.
2-Şenol Güneş çok efendi bir insan.
3-A.Avcı çok iyi hoca.
4-Konuşmak için 5 yıldır bugünü bekledim ben hainim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aysal başkanım yine vizyonunu ortaya koymuş.

Futbol cahili ve satılmış medya haberlerine inanan
Transfer ergenleri yine aysal başkanıma saldırmaya başlamış.

Aysal,Türkiye de tüm kulüpler dahil gelmiş geçmiş en vizyoner spor kulübü başkanıdır.

Gün yüzü görme DURSUN!

Aysal başkanım yine vizyonunu ortaya koymuş.

Futbol cahili ve satılmış medya haberlerine inanan
Transfer ergenleri yine aysal başkanıma saldırmaya başlamış.

Aysal,Türkiye de tüm kulüpler dahil gelmiş geçmiş en vizyoner spor kulübü başkanıdır.

Gün yüzü görme DURSUN!

Ahmed Arif Kesen ve birisi hakkında olumlu bir post.Sanırım dünya tersine döndü.

Üst Alt