Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aysal başkanım yine vizyonunu ortaya koymuş.

Futbol cahili ve satılmış medya haberlerine inanan
Transfer ergenleri yine aysal başkanıma saldırmaya başlamış.

Aysal,Türkiye de tüm kulüpler dahil gelmiş geçmiş en vizyoner spor kulübü başkanıdır.

Gün yüzü görme DURSUN!

Son döneminde ki SİCİL KURULU kadrosundan Özbek döneminde isimler olması, 84 yaşında ki Özkan Olcay'ın bu seçimde de olması hakkında ne düşünürsün.

İpi lise tarafından tutulan bir vizyon temalı tele-vizyon dizisi olabilir mi acaba kendisi.

İzlemedim..

Eğer fatih hoca ile alakalı suçlayıcı bişey söylemişse bırakın söylemeyi ima bile etmişse Galatasaraylılığını sorgularım...

Tff..kargalar..şileciler bize ve hocamıza saldırırken bşrde aradan Eski başkanımız çıkıyorsa bunda art niyet ararım

Yıllardır hiçbir şekilde destek olmayan, basketbol şubesine aday olacağını söyleyip ortada gözükmeyen, bu olaylar hakkında konuşacak bugünü bulan ve yalan söyleyen adam yerine, elini taşın altına koyan Terim'i sonuna kadar tercih ederim.

Programı izledim, her şeyi gayet şeffaf şekilde açıkladı. Ben Terim'i de Aysal'ı da severim. İlla o'cu,bu'cu olmamak gerekiyor.

Dursun Özbek adlı zatı gördükçe Aysal'ın sadece konuşması bile insana huzur veriyor. Gerçekten bir lider,yönetici görüyorsun. Dursun gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyen adam başkanımız (!)

Yeri mi? Evet yeri. İlk maçımız 2 hafta sonra. Şampiyonluk yarışının en kritik anı falan mı konuştu? Terim'de lig ortasında toplantı yaptı sonuçta.

İzlemedim..

Eğer fatih hoca ile alakalı suçlayıcı bişey söylemişse bırakın söylemeyi ima bile etmişse Galatasaraylılığını sorgularım...

Tff..kargalar..şileciler bize ve hocamıza saldırırken bşrde aradan Eski başkanımız çıkıyorsa bunda art niyet ararım
Aynı tff,şikeciler,medya ve hukuk bize karşı saldırıya geçmiş iken tüpçü''nun yanına koşa koşa giden Terimden mi bahsediyorsun yoksa?

Yada kebapcidan dayak yiyip,tüpçü'den tekme yedikten sonra kendini tekrar gündeme getirmek için GALATASARAY'a imza atan terimden mi bahsediyorsun?

Gün yüzü görme DURSUN!

Yıllardır hiçbir şekilde destek olmayan, basketbol şubesine aday olacağını söyleyip ortada gözükmeyen, bu olaylar hakkında konuşacak bugünü bulan ve yalan söyleyen adam yerine, elini taşın altına koyan Terim'i sonuna kadar tercih ederim.

Adam hiç bir zaman sponsor olacağım gibi bir şey söylemedi. Başkan olmadan önce 2005-06 civarı kulübe para yardımı yapmıştı ayrıca. Yalan söylediği ne malum? Bana göre hepsi doğru.

2011 yılında her anlamda çökmüş kulübe başkan olmadı mı? Ancak böyle sallayın işte. Ben ikisini de seviyorum. Ayrım falan yapmam. Ben Dursun gibileri sevmiyorum.

Adam hiç bir zaman sponsor olacağım gibi bir şey söylemedi. Başkan olmadan önce 2005-06 civarı kulübe para yardımı yapmıştı ayrıca. Yalan söylediği ne malum? Bana göre hepsi doğru.

2011 yılında her anlamda çökmüş kulübe başkan olmadı mı? Ancak böyle sallayın işte. Ben ikisini de seviyorum. Ayrım falan yapmam. Ben Dursun gibileri sevmiyorum.

http://sporxtv-p.mncdn.com/flv/2014/10/25/98a5a457d35eb25f26a956f363132d7f.mp4

videonun sonuna dikkat edelim , seçim günü

Dursun aidatını ödeseydi Aysal'ın asbaşkanıydı Haziran 2013'te.

Avrupadan üç takım satın alacağım, başlarına da seni sportif direktör olarak getireceğim diyerek Prandelliyi nasıl keklediğini de anlatsaydın keşke.

Ba
şka şeyler de yazardım da bu şaklaban yüzünden forumda ceza almaya değmez.

Galatasaray Gazetesi kuruyoruz demisti noldu o is baskan

Face üzerinden mi kurduk acaba Facebook ta Galatasaray gazetesi var

Gerekli cevabı Egemen vermiş.

Sana göre doğru diye doğru olduğu anlamına da gelmiyor birader.

YouTube'dan topçu izlemeye devam et.

ünal aysal varken bi ara makas açıyorduk hakkaten

fakat ali dürüst, albayrak ve terimi kovduktan sonra ancak mahmut usludan makas alıyor konuma gelebildik

Gerekli cevabı Egemen vermiş.

Sana göre doğru diye doğru olduğu anlamına da gelmiyor birader.

YouTube'dan topçu izlemeye devam et.

Mayıs ayında şampiyonluk gelmezse tıpkı Canaydın yönetimi gibi Özbek yönetimi de Terim'le şampiyon olamamış olacak. Terim büyük hocadır ama yanında iyi yönetim yoksa bir yere kadar gider. Aysal olmasaydı 2011-13 arası başarılar gelmezdi.

Bu kulübe 36 başkan gelmiş bunların arasında en başarılar listesi yapılsa rahatlıkla ilk 5'e girer Aysal. Ayrıca ben bana göre doğru dedim. Sen ise yalan dedin. Aradaki fark bu. O dönem her iki isim de hata yaptı ve zararı Galatasaray gördü. Başka bir şey söyleyen yalan söylüyordur.

Son olarak; Benim ne yapacağıma karar veremezsin.

Üst Alt