Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav şurda hala Fatih hocaya kabahat bulup bu botoksluyu savunanları görüyorum.Arkadaşlarım kardeşlerim abilerim ablalarım ROMALILAR
Bu botokslu değilmi Şampiyon olduktan 1 ay sonra olağanüstü seçim yapıp hocanın çalıştığı Ali dürüst ve Abdurrahim albayrakı liste dışı bırakan.
Bu botokslu değilmi hocayla mesajlajmalarını rok'a sızdırıp ''Benim mesajlarıma cevap vermiyor'' diye haber saldıran.
Bu botokslu değilmi tüpçüye isterseniz ocakta komple alın hocayı diyen.
En son hiçbir şeyden anlamıyorsanız TFF Şenol Güneşide istemişti.Şenol Güneşte sessiz kalıp topu yönetime atmıştı.O olayda Fikret FOREST'in duruşuna bakabilirsiniz

Başkanım değerini gün geldiğinde daha çok iyi anlayacaksınız.
Takıma tekrar bir Avrupa Kupası kazandırabilecek tek başkandı.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Senin botokslu suratına sicayim ben. 4 senedir açıklama yapmiyor, Terim takimin basına geçince yapıyor. Biz boşu bosuna demiyoruz, Galatasaray’ın en büyük düşmanı ; Galatasaraylılardır.

Galatasaray mağazacılık aş sportif aş ye devredilmedi diye ceza yemedi
70 ml euro açık verdi diye yedi bu cezayı
Borsa hileleri manipülasyon la koskoca camiayı yönetemez Galatasaray başkanı
Adam açık açık söylüyor sahtekarlıkla kurtaracaktık uefa cezasını diye
Cikipta ben kötü yönettim iş çıkmaza girdi bende böyle bir yola başvurdum diyemiyor
Galatasaray ı mancininin devre arası operasyonu selçuklu burakla hakanla olcanla tarikla hayrovic ontivero burdisso veysel e dökülen paralarla bu çıkmaza girdi
Kimse masal anlatmasın adamda biraz ar olsa biraz Galatasaray sevgisi olsa şampiyonluğa mecbur olduğu bir dönemde ağzını açıp medyaya malzeme vermezdi
Madem bu kadar Galatasarayı seviyorsun niye taşın altına elini sokup aday olmadın

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de bu açıklamayı gereksiz buluyorum.

Aysal'ı ne kadar sevsem de şöyle huzur aradığımız bir ortamda fatih hoca'yı eleştirmek yakışmadı.

Onca sene geçti neden şimdi?

Bizim önümümüzü kimse kesemez biz kendi kendimize çelme takıyoruz sürekli.
O dönem fatih hocanın milli takıma gitmesi ne kadar yanlış ise, şimdi bu açıklamalar da o kadar yanlış.

Arda turan'a şişik egolu diyorum sizin ki ondan da şişik. Biz Galatasaray menfaati diyoruz siz iç savaş diyorsunuz ayıptır.

Aysalcılar ve AntiAysalcılar kadar bir de Ünal Aysal'ın artılarıyla eksileriyle iyi niyetle elinden geleni yaptığını düşünen insanlar vardı. Bence bu programın zamanlaması ve programda söyledikleri Ünal Aysal'ın iyi niyetinden şüphe duyanların sayısını artırdı.

Terim olayının iç yüzünün nasıl net olduğunu anlamak istiyorsan Ali dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın nasıl devre dışı bırakıldığına bakman yeterlidir.

Kusura bakma ama Terim de hiç dürüst değil bu olaylarda benim fikrim belli. Ne dürüst beni bağlar ne Albayrak ne Aysal... Bize oyun oynayan üstümüze oyun çeviren Demirören ile imza töreni hala aklımda... o nedenle birini savunmak için diğerini gömmeye gerek Yok. Benim için ikiside eşit suçlu ve olayın iç yüzü hala belli değil. Herşey duyum yada tahmin.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ve benim söylediğim şeyden Aysal haklı anlamı çıkaran da art niyet ile bakıyordur. Ben bu açıklamalar için zaten salaklık diyorum. Ama Terim-Aysal olayında Benim için ikiside suçludur. Hele o imza töreni hala canımı acıtır. Bu demek değil ki Terim başarısız olsun. Başarılı olsun. Hatta tekrar tarih yazsın. Beni Galatasaray menfaatleri ilgilendirir. O nedenle ışık veren adamı hatasından dolayı eleştirmeye devam etmem. Ben kırgınım o olay için. Ama benim kırgın olmam takıma ve hocaya destek vermemi engellemez. Mesela Dursun Işık vermiyor. O nedenle desteğim 0 ama hakarette etmiyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kusura bakma ama Terim de hiç dürüst değil bu olaylarda benim fikrim belli. Ne dürüst beni bağlar ne Albayrak ne Aysal... Bize oyun oynayan üstümüze oyun çeviren Demirören ile imza töreni hala aklımda... o nedenle birini savunmak için diğerini gömmeye gerek Yok. Benim için ikiside eşit suçlu ve olayın iç yüzü hala belli değil. Herşey duyum yada tahmin.

Demirören ile imza törenine çıkmayı terim mi istedi sanıyorsun? ''Emir büyük yerden'' diye bir laf vardır.

Demirören ile imza törenine çıkmayı terim mi istedi sanıyorsun? ''Emir büyük yerden'' diye bir laf vardır.

Kusura bakma ama bu fikrine katılmıyorum. O zaman emir büyük yerden diye 4 maç deyip 7 senelik anlaşıp Ünal Aysal a söylememiş olmasına mı inanmamız gerekiyor?
Senin söylemin Aysal bu konuda haklıya denk geliyor. Ki ben haklı olduğunu düşünmüyorum. Birini körü körüne savunurken karşı tarafın argümanını haklı çıkarıyorsunuz. Gayet isteyerek katıldı. Gayet neşeli şekilde laf sokuyordu.

Hassas oldugum 3 husus ;

Galatasaray

Hocam

Ve Goztepedir

Alnından öpüyorum

davutoglu.20140920170101.jpg

Yillardir yedigimiz ceza konusunda aysalin dedigini anlattik millet ofkeden kabul etmiyordu aysal agziyla anlatinca degerli oldu demek.

Dursun galatasarayi batirmak icin gelmis bir ajandir ana konu buydu olayi dallanip budaklandirmamak gerekir amac syn cengizi baskan yaptirmak dursuna oy veren haindir onu da diyeyim.

TRTSPOR'da yayınlanan "Stadyum Özel"e konuk olan Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, yaklaşan seçim ve kulübün son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

- "Fatih hoca ile aramızda bir sorun yoktu"
"Her avantajın, bir dezavantajları vardır. Yeni hocanın artılar getireceğini söyledim. Eksileri de var. Her ağacın kurdu kendi içindedir. Bir insan %100 mükemmel olamaz. Artılarımız da var, eksilerimiz de. Fatih hoca ile anlaşamadığımız hiç bir nokta yok desem inanmayacaksınız heralde. Aramızda hiçbir sürtüşme, saygısızlık yoktu. Galatasaray'da başkan, önemli bir adamdır. Futbolcular, teknik direktörler, başkanın çizdiği yol ile yürürler. Burada bir eşitlik yoktur. Fatih hoca ile bu yüzden bir sorunumuz yoktu, olamazdı zaten."

- Fatih Terim ile yaşanan ayrılık
"Yakın çevreme anlattım ama, ilk kez açıklıyorum. Tartışma nasıl çıktı peki? Bigbang gibi bir anda oldu. 2013 senesinde ben Florya'ya uğradım. Uçağı beklettim, Florya'ya uğrayacağım dedim hoca ile görüşmek için. Hocanın milli takıma gideceği yönünde duyumlar alıyordum. Başkan olarak ilgilenmezseniz görevinizi yapmıyorsunuz demektir. Hocam böyle şeyler var dedim. Milli görev, çok ısrar ediyorlar, bana ihtiyaçları var dedi. 4 maç için yardımcı olacağım, ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'da kalacağım dedi. Hocanın yanında Demirören'i aradım. Hocamıza 4 maç için izin vereceğiz ama hoca bizde kalıyor dedim. Demirören bir şaşırdı, biz böyle anlaşmamıştık dedi. Hocamız 4 maç sizde para almadan çalışacak, size yardımcı olacak dedim. Yok o zaman, ben başkasına bakayım dedi ve telefonu kapattı. Ayrıldım oradan Bodrum'a gittim. Televizyonu bir açtım, bakmadığım bir kanalda imza töreni vardı. Herkes kravatları takmış, güle oynaya imzalar atılıyor. Fatih hoca da orada. Dökümanlar nerede diye espriler yapıyor. Kulüp başkanı olsanız, o akşam uykunuz kaçmaz mı? İşte Fatih hoca ile aramızda yaşanan sorun tam olarak bu. Bir daha da görüşmedik hocayla."
Adamı antremanda telefonlar çıkmıyor diye kovmadı mı?

öyle bir anlatmış ki sanki FT gidip ondan habersiz federasyona imza atmış ondan sonra kovulmuş..

Adam bildiğin ağlayarak çıktı florya'dan..Açıkçası son parafraf üzerinde durmak lazım.Ben mi yanlış hatırlıyorum , yoksa haber metni mi yanlış hakkaten böyle mi anlattı Aysal?

Üst Alt