Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu son iddia terim olayindan cok daha onemli geliyor bana

soyledigi sey yarim , yaptigi islem kendi donemindeki ucuk harcamalarin sonucu olusan bir mecburiyetti

fakat o yolla klubun menfaatini korudu da dursun gelip sacma bir islemle bunu bozdu ise uefa cezasi ile ilgili goruslerim tamamiyle degisir

bunlar bilmedigim detaylardi .

Buyuk felaket

Bunu ilk defa demiyor ki.

Tam hatirlamiyorum ama ya ceza gelmeden kisa süre önce ya da kisa süre sonra olan kongre de ben Dursun'a Uefa ile nasil anlasabilecegini ve cezadan kurtulabilecegini anlatmak istedim ama kendisi bu önerimi kabul etmedi gibi birsey söylemisti.

Erman Türker blodlanan kısma dikkat.

Sizce neden böyle bir yoruma maruz kalmış olabilirim? Yılın GSE ödülü = Krallık mı?
b7b0f7816cd3840e51fe40a69d04873a.jpg

severim sayarimda yapacagin aciklamanin gününe sokayim. Hadi secim var ondan dolayi TRT'ye konuk oldun eyvallah. Terim ile yasadiginiz polemigi detayina kadar ne anlatiyon bugün? Git sezon sonu anlat

farklı bir şey olsa söylediklerinin arasında belki biraz hak verilebilir
o da yok ve niye şimdi?
en olmadık zamanda ortalığı karıştırmaktan başka bir şey değil bu yaptığı
bunun tek açıklaması olabilir.. ya intikam alma peşinde
ya da dursun başkanın elini zayıflatmak istiyor kamuoyu ile
ama her ikisinde de galatasaraylılık ile bağdaşmıyor bu yaptığı

Keşke GS a sponsor oldugun yada bir transfer hediye ettiğin haberleriyle gundem olsaydın.İyice küçülttün kendini kaçak başkan.

Tudor denen manyak yüzünden sana ne kadar satassam etsem de bu konuda yazdiklarini takdir ediyorum Onur Yücel. Seri sekilde de like bastim begendigim her mesajina.

Konunun en sonunda laf anlamayanlara laf anlatmaya calistigin icin tekrardan takdir ettim.

Aysalı hem severim hem sevmem. Terim olayının iç yüzü hala net değil. Ben o zaman gidişinde ikisini hatalı buldum. Terime daha çok kızdım. Çünkü tüpçü ile o imza olayı beni çok sinirlendirdi. Ama bugüne gelirsek. Tamam çıktın. Tamam dursun ceza olayında seni dinlemedi. Borç senden artmadı vs anlat valla doğru yanlış demem ama dinlerim. Ama bugün konu terim mi neden o topa giriyorsun amacın nedir? Bir tane akıllı gelmedi başımıza...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aysalı hem severim hem sevmem. Terim olayının iç yüzü hala net değil. Ben o zaman gidişinde ikisini hatalı buldum. Terime daha çok kızdım. Çünkü tüpçü ile o imza olayı beni çok sinirlendirdi. Ama bugüne gelirsek. Tamam çıktın. Tamam dursun ceza olayında seni dinlemedi. Borç senden artmadı vs anlat valla doğru yanlış demem ama dinlerim. Ama bugün konu terim mi neden o topa giriyorsun amacın nedir? Bir tane akıllı gelmedi başımıza...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim olayının iç yüzünün nasıl net olduğunu anlamak istiyorsan Ali dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın nasıl devre dışı bırakıldığına bakman yeterlidir.

Üst Alt