Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
forumdaki sneijderci ve aysalcılar (genelde kesişiyor bu küme)

beni nerdeyse aysal ve sneijder düşmanı yaptılar 1-2 senede

ki aysal başkanken dilloluğunu yapan bir üyeydim sneijdere zaten tapmayan yoktu

biraz yorum keskinliğini azaltması lazım bu kesimin

self-sirt siwazlama ekibi olarak tabir edebilecegimiz 1 zumre......

neye göre olurduk? Basbaya bağlı. Fiko olmasa Şenol Güneş bu kadar başarılı olur muydu? Ayrıca 2008'de 3.olduğumuzda turnuvaya götüren Haluk Ulusoy, turnuva sırasında merhum Hasan Doğan başkandı. İkisi de son derece iyi başkanlardı.

2016'da İzlanda
ve Çekya gibi bizden çok daha vasat ülkelere geçildik. Hollanda zaten ne halde görülüyor. K.İrlanda,Arnavutluk'un gittiği turnuva sonuçta. Ancak sonrasında yaşananlar ne kadar kötü yönetim olduğunu gösteriyor. Prim vs. olaylarını iyi bir yönetici olsa çok daha iyi yönetirdi.

Hahahahaha

Doğru ama bariz bir fark var, biz o sezon şampiyonluğu eze eze hak ettik. Bir sürü dalavere yüzünden olay o noktaya geldi, çok da güzel oldu. O maç bile ezilmedik.

Avrupa Şampiyonasına ise biz katılmadık, bunu açık yüreklilik ile söylemek gerekiyor. O kadar faktör bir araya gelmeyip Play Off oynamak zorunda olsa idik, o güne kadar gösterdiğimiz performansı baz alarak konuşuyorum, Play Off turunu zor geçerdik.

Son 8 maçinin 5ini kazanarak turnuvaya katildik.

5 galibiyet 3 beraberlik

O yüzden Play Off turunu zor geçerdik demek dogru olmaz

Aysalcilar gergin

4ce70456f9632a1fced27eb70b24db9e.jpg

gülünecek ne var? Hocanın şu an yardımcısı bile "elle götürseler 3 kere kaleye gelemezler" demedi mi? Kadrosunda Sigurdsson dışında 4 büyüklerde oynar denecek biri var mı? Hayır.

Forvetleri Siktorson bize gelmişti,şimdi nerede belli değil. Mucize eseri katıldık turnuvaya. Sanırım 53 tane ülke var Avrupa'dan katılan ve 24 tanesi gidiyor. Gidemeyen 29 takımın 20-22'si zaten katılması imkansız takımlar. Buna başarı diyorsan ya vizyonun dardır, ya da fazla Polyanna'cı bakıyorsundur.

Aysal Belçika'dan bir takım alacak, adını Cimbom FC koyacak. Yönetiminde Candan Erçetin, Dursun Özbek falan olacak. Vizyoner bir teknik direktör getirecek.

Aysalcılar da bu takımı desteklemeye başlayacaklar.

Tüm medya Fatih Terimin üstüne gidiyor. Resmen bitirmeye çalışılıyor. Bunca yıl neyi bekledin bunları söylemek için Aysal bey ? Tabi bide doğrumu değilmi oda muamma. Bence Aysalı da bilerek çıkarmışlar. Fatih Terime bir darbede eski yöneticisi vursun diye. Bide neymiş egosu yokmuş. He kardeş o yüzden eleman falan dedin. Topçuları övdün terime tek laf etmedin.

bu olaylar ilk olduğunda da aynısını söylemişti
beklemedi yani
ama niye şimdi bu açıklamalar tekrar gündeme geliyor
bunda başka bir iş var
seçimlerle ilgisi olabilir

Bu adamın üç yıldır ortalarda görünmeyip Fatih Hoca geri döndüğü vakit televizyona çıkmasını hiçbir şekilde açıklayamazsınız, boşa kürek çekmeyin. Sadece Fatih Terim'in gönderiliş süreci ile alâkalı o dönem Ali Kırca'ya yaptığı açıklamaları ve bugünkü açıklamalarını karşılaştırsanız dahi; bu adamın ne kadar palavracı biri olduğunu anlayabilirsiniz.

gülünecek ne var? Hocanın şu an yardımcısı bile "elle götürseler 3 kere kaleye gelemezler" demedi mi? Kadrosunda Sigurdsson dışında 4 büyüklerde oynar denecek biri var mı? Hayır.

Forvetleri Siktorson bize gelmişti,şimdi nerede belli değil. Mucize eseri katıldık turnuvaya. Sanırım 53 tane ülke var Avrupa'dan katılan ve 24 tanesi gidiyor. Gidemeyen 29 takımın 20-22'si zaten katılması imkansız takımlar. Buna başarı diyorsan ya vizyonun dardır, ya da fazla Polyanna'cı bakıyorsundur.

neye göre olurduk? Basbaya bağlı. Fiko olmasa Şenol Güneş bu kadar başarılı olur muydu? Ayrıca 2008'de 3.olduğumuzda turnuvaya götüren Haluk Ulusoy, turnuva sırasında merhum Hasan Doğan başkandı. İkisi de son derece iyi başkanlardı.

2016'da İzlanda ve Çekya gibi bizden çok daha vasat ülkelere geçildik. Hollanda zaten ne halde görülüyor. K.İrlanda,Arnavutluk'un gittiği turnuva sonuçta. Ancak sonrasında yaşananlar ne kadar kötü yönetim olduğunu gösteriyor. Prim vs. olaylarını iyi bir yönetici olsa çok daha iyi yönetirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=LQmmfiNWMzo

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın da bulunduğu grubu lider bitiren İzlanda, Dünya Kupası'na katılma başarısı gösteren en küçük ülke oldu.

Git YouTube'da topçu izle rnş

Tamam Galatasaray'a yönetici olması saçma sapan bir şey lakin kendisi gayet sevdiğim bir insandır, kaliteli bir sanatçı s2nde de zerre ayar yok yav :D
Ama renktaşım şimdi üzdün beni doğrusu. Ben kendimi tam olarak ifade edemediğimi kabul ederek, hedefimin Hanfendinin kendisi ve sanatçılığı olmadığının altını çizmek isterim.

yav hadi abi ya. Ezber laflardan bıkmadınız. Tamam senin dediğin doğru rahatla.

Izlanda milli takimi bizden daha vasat oldugunu iddia etmeden önce biraz araştirma yap

Izlanda milli takimi son yillarin en formda milli takimlarindan birisidir

Bizimle oldugu ayni grupta 2 kere grup lideri olarak tamamladilar, şimdi de dünya kupasina gidiyorlar

Üst Alt