Eski Türk Dizileri (Nostalji) - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Türk Dizileri (Nostalji)

Tatlı kaçıklar

Dizide dürdane kalfa vardı..

Lisede öğretmene dürdane kalfa gibisiniz dedim diye beni sınıftan kovmuştu :giggle:

1996-1997 şampiyonluğunu aldık o sezon çok net hatırlıyorum..

bunu sadece oldlar bilir

MV5BOGU1OGY1YjQtNjlhMC00YmQxLWJlNTQtMmU2OWMzYzJlYjY5XkEyXkFqcGdeQXVyNjExODE1MDc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg
Benzeri bir dizi vardı. Aman Doktor mu Hastayım Doktor mu. O da cok güzel diziydi

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tatlı kaçıklar

Dizide dürdane kalfa vardı..

Lisede öğretmene dürdane kalfa gibisiniz dedim diye beni sınıftan kovmuştu :giggle:

1996-1997 şampiyonluğunu aldık o sezon çok net hatırlıyorum..
kurtlar vadisindeki memati spor hocası tolgahanı oynuyordu bu dizide. dizinin cekildigi eurogym bizim sokaktaydı. simdi yerinde özkuruşlar diye bir market var.

bizimkiler dizisinin cekildigi apartman da buranın iki uc sokak yukarısındaydı.

Ruhsar, Yarım Elma, Dadı, Ayrılsakta Beraberiz, Belalı Baldız, Beşik Kertmesi, Tatlı Hayat, Sayın Bakanım güzellerdi. Şimdi doğru dürüst komedi dizisi - sitcom bulamıyoruz.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şarkıda diyor ya
"Biz büyüdük ve kirlendi dünya "

Harbiden büyüdükçe ne ülkenin tadı kaldı ne başka bir şeyin

Bence eski dizilere özlem duymamizin temel sebebi ülkemizde o eski samimi insan profilinin kalmaması

Şarkıda diyor ya
"Biz büyüdük ve kirlendi dünya "

Harbiden büyüdükçe ne ülkenin tadı kaldı ne başka bir şeyin

Bence eski dizilere özlem duymamizin temel sebebi ülkemizde o eski samimi insan profilinin kalmaması
Çok doğru. Şimdi sürekli Zengin adam evli adam karısını fakir kadınla aldatıyor tarzı birbirinin kopyası diziler. Gittikçe daha yapay oldu diziler.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt