Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Türkiyede yandas olmayan TV varmi? Mevcut Medya ya AKP güdümlü ya Cemaat güdümlü yada Laik/Kemalist güdümünde.
Taraf olmayan Medya Kurulusu ülkemizde yok....

Türkiye'nin anasını belleyenler, her hafta her boka zam yapanlar, ayakkabı kutularını dolduranlar akp güdümlü olduğu için diğer güdümlüler beni ilgilendirmiyor..

Her şeye yandaş olabilirsin ama başkanlık için ruhunu satan caniye yandaş olursan aynı hitler yandaşları gibi dışlanmaya mahkum olursun.. er yada geç tarihin karanlık sayfalarında yerlerini alacak havuz medyası ve sahipleri..

Çakırı özlemişiz, inşallah uzun yıllar keyifle izleyeceğimiz bir yapım olur. Bir de bu forumda hemen her konuyu siyasete getirip spor sitesini siyasi propaganda malzemesi olarak kullanan tiplerden de gına geldi. Gidin siyasi forumlarda yazın kardeşim biz sizin saçma sapan hayal dünyanızı okumak insanları ocular bucular diye bölüp, guruplaştırmak isteyen provokatörlerin kin dolu mesajlarını Galatasaray ismini taşıyan bir platformda görmek istemiyorum.

Çakırı özlemişiz, inşallah uzun yıllar keyifle izleyeceğimiz bir yapım olur. Bir de bu forumda hemen her konuyu siyasete getirip spor sitesini siyasi propaganda malzemesi olarak kullanan tiplerden de gına geldi. Gidin siyasi forumlarda yazın kardeşim biz sizin saçma sapan hayal dünyanızı okumak insanları ocular bucular diye bölüp, guruplaştırmak isteyen provokatörlerin kin dolu mesajlarını Galatasaray ismini taşıyan bir platformda görmek istemiyorum.

Vallah bende Diziyi dört gözle bekliyorum, insallah hayal kirikligi olmaz ama hic sanmiyorum.
Bu Dizi tutacaktir kesin, acaba hangi Gün yayinlayacaklir? Umarim KVPnin karsina cikarmazlar. :D

Son düzenleme:
Akp çektirdiği dizilerde siyasi propaganda yapmayı bırakırsa biz de burada dile getirmeyi bırakırız..

Biz mecbur muyuz akboyların saçma sapan hayal dünyalarını yansıttıkları saçma sapan dizilerle yapılan hitler usulü propagandalara maruz kalmaya..

Kurtlar vadisi ile halkı derin devlet diye doldurup orduna darbe yaptı bu adamlar.. sonra da derin devletin kendisi oldular..

Ha "beğenmiyorsan izleme" diyeceksin.. Eyvallah.. sen de "beğenmiyorsan okuma"... nokta..

merakla Bekledigim Dizi özlemiştik cakırı inş sacmalamazlarsa eger tutar bu dizi kadroda gayet iyi hızır cakırbeyli wikipedinde Abdulheyin kadroda oldugunu gösteriyor ama fragmanlarda gözükmedi hiç memati hamleside olrsa dizide cok pis tutar..

Türkiyede yandas olmayan TV varmi? Mevcut Medya ya AKP güdümlü ya Cemaat güdümlü yada Laik/Kemalist güdümünde.
Taraf olmayan Medya Kurulusu ülkemizde yok....

Kardeş, akpnin havuz medyası dışındakiler en azından cesurca gerçekleri dile getiriyorlar. Böyle yalama milletin derdinden umursuz şımarık birilerinin parayı verip istediği zehirlemeyi yaptırdığı ucubeler tarihimizde görülmemişti.

Üst Alt