Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Türk dizileri aslında kötü değil ama ülkemizdeki sistem,kanalların para kazanma politikaları dizileri kötü olmaya itiyor.Bir kanal tek diziyle saati 00:00 ediyor reklmlardan parayı kırıyor.Kaliteyi düşünmüyorlar çünkü tv izleyicisi hala annelerimiz ninelerimiz ve onlar senin benim gibi kalite aramıyorlar.

Bizim dizilerin uzunluğu sinema filmi kadar ortalama bir sinema filmi 3 ayda çekiliyor ama diziyi 5-6 günde yetiştirmek zorundalar.Bizim diziler de yabancı diziler gibi 45 dakika olursa birçoğunun yabancı dizilerden çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

5.jpg
buyuk_oktay_kaynarca.jpg

Dizinin dünkü bölümünü beğendim :)

Özellikle de İstihbaratçı ile Alpaslan arasında geçen sahne güzeldi satranç tahtası üzerinde strateji konuştuğu yer

Her geçen bölüm biraz daha güzel oluyor

Ama kadınlar çok ön planda bu hiç güzel değil bence

keske çakırı yapmasalardı polattan öncesini cok daha iyi olurdu
çakır gibi konusuyor falan hiç izliyemiyorum

İki bölümdür izliyorum yeni yeni, fena değil. Ancak müzikler rezalet, bir evli adamın ayrıca metre yapıp ondan çocuk doğurtması ve ilk karısının tepki koyamaması vs... bunlar hep malum parti zamanında iyi gösterilen şeyler. Aşk ve bol kadınlı sahneler de azalırsa hatta yok olursa, dizi tutar. Yoksa seneye Ekim'de bu diziyi hatırlayan bile kalmaz.

Kurtlar Vadisi'nin en büyük özelliği neredeyse toplamda 400 bölümünde sürekli olarak 5 tane kadının ancak oynamasaydı. Zaten kanallarda iğrenç iğrenç aynı konulu bir sürü aşk ve zenginlik özentisi dizi çok, bu dizinin farkı olmalı.

Üst Alt