Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

kurtlar vadisi bitmis, millet degisik birsey görmek istiyor artik

Değişik bir şeyden ziyade batırdılar Kurtlar Vadisi'ni.97 bölüm o çapta bir dizi için çok az bir rakam,98. bölümü çıkarıp devam edeceklerdi Pusu yerine.Pusu TNT'ye geçtikten sonra battı resmen saçma sapan bir sürü yeni adamlar geldi ana karakterler gitti.Feller'in o kadar erken öldürülmesi tam bir fiyaskoydu mesela bana göre.O adam finalde öldürülmeliydi.

Değişik bir şeyden ziyade batırdılar Kurtlar Vadisi'ni.97 bölüm o çapta bir dizi için çok az bir rakam,98. bölümü çıkarıp devam edeceklerdi Pusu yerine.Pusu TNT'ye geçtikten sonra battı resmen saçma sapan bir sürü yeni adamlar geldi ana karakterler gitti.Feller'in o kadar erken öldürülmesi tam bir fiyaskoydu mesela bana göre.O adam finalde öldürülmeliydi.

Aynen. Memati'yi öldürmeleri de dizinin bitmesine neden oldugunu düsünüyorum.

Aynen. Memati'yi öldürmeleri de dizinin bitmesine neden oldugunu düsünüyorum.

Bitti dediginiz Dizi Reytingleri alt üst etti son Sezon. :D
Eger gercekten son sezonu izlemis olsaydiniz böylke konusmazdiniz.
KVP baya bir bocalama dönemi gecirdi ancak son Sezon hem özüne geri döndü hemde izleyicisini tekrar kazandi.
Ben cok beyendim sahsen...böyle devam ederler umarim. Iki süper Dizi bizi bekliyor, daha ne olsun? :D

Bitti dediginiz Dizi Reytingleri alt üst etti son Sezon. :D
Eger gercekten son sezonu izlemis olsaydiniz böylke konusmazdiniz.
KVP baya bir bocalama dönemi gecirdi ancak son Sezon hem özüne geri döndü hemde izleyicisini tekrar kazandi.
Ben cok beyendim sahsen...böyle devam ederler umarim. Iki süper Dizi bizi bekliyor, daha ne olsun? :D

belirli karakterler yoksa dizinin tadi kalmiyor bana göre.

atv logososuna yapişkan yapiştirin rahatsiz oluyorsaniz

Eger dizi tutarsa Ezel kadar iyi olur diye düşünüyorum

Bizim evde tv konusunda sıra bana pek gelmediginden genelde takip ettigim dizileri net üzerinden izliyorum ne güzel reklam falanda yok.İstedigim vakit açıp izliyorum.Bunlar reyting alacagına risk alıp koyan site bari tıklamadan falan 3-5 krş kazansın :)

aslanlar orman krali diye basladi, wow tam italyan mafya tarzi baba bir film dedim
5dk gectikten sonra de bi yuruuuu gidin.. baslarim boyle diziye dedim hahaaa

en iyisi yabanci diziler, turk dizileri biraz abartili ve kalite eksikligi var.
mesela game of thrones izlerken yada breaking bad waaayyy anasina diyor insan

mesela, sarisin ve kalcarlari guzel, fizigi super bir kiz gorunce insanin agzi acik kalir, yada yolda bir ferrari gorursun, arabandan nefret etmeye baslarsin.
cok siradan bir film renktas, ben hic sevmedim.. baslangic superdi ama film ilerledikce eksik yerleri cok oldugunu fark ettim

İş yapar. Hele ki o Aslanlar sözünü bir ay'a kalmaz facebook profillerinde görürürüz.

Son düzenleme:
Üst Alt