Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Galatasaray'daki defansif problemlerin aynısı Milli takımda da var. Her an gol yiyeceğiz gibi hissettiriyorlar. Bunun ana kaynağı nedir arkadaş anlamıyorum. Türk futbolundan mı yoksa bizim oyunculardan mı kaynaklanıyor?

Almanya 6'yı attı lider oldular. :(

Galatasaray'daki defansif problemlerin aynısı Milli takımda da var. Her an gol yiyeceğiz gibi hissettiriyorlar. Bunun ana kaynağı nedir arkadaş anlamıyorum. Türk futbolundan mı yoksa bizim oyunculardan mı kaynaklanıyor?
Karşımızdaki forvetlerde veysel cihan değil olacak o kadar.

ya angutlar maç sonra onlarca sayfa yorum yazmışlar içlerinden bitanesi de arda maça damga vurdu helal olsun demiyo.hatta onu da geçtim ardadan bahsetmemek için kasıyolar.sonra da diyolar ki niye bize ezik diyosunuz? hala 10 dk oynayan gökhan gönül deyip duruyolar.allah belanızı vermesin:D ya da versin lan ezikler:D:D

Karşımızdaki forvetlerde veysel cihan değil olacak o kadar.

Kazakistan'ın forvetleri de Veysel-Cihan ayarında ama az daha o maçta da şok yaşayacaktık. Bizim mutlaka duran toplar, alan savunması ve kademe anlayışı üzerine çalışmalar yapmamız lazım. Sadece milli takım bazında değil, bütün kulüpler ve alt yapılar dahil bu tür çalışmalar içerisine girmelidir. Sırf bu saçma hatalar yüzünden Dünya kupasından olduk, iş işten geçmeden ciddiye almalıyız.

ya angutlar maç sonra onlarca sayfa yorum yazmışlar içlerinden bitanesi de arda maça damga vurdu helal olsun demiyo.hatta onu da geçtim ardadan bahsetmemek için kasıyolar.sonra da diyolar ki niye bize ezik diyosunuz? hala 10 dk oynayan gökhan gönül deyip duruyolar.allah belanızı vermesin:D ya da versin lan ezikler:D:D

ama gg golun asistini yapti simdi niye desinler.. :sopa:

ben mi yanlış duydum ayağa kalkmayan cimbomlu olsun diye mi bağırdılar bu ezikler

ama gg golun asistini yapti simdi niye desinler.. :sopa:

ya adamlar geçen yıl boyunca bizde oynarken alay ettikleri caneri şu ismailin yerine koyuyolar onun oynaması lazımmış:) sabri milli takımda inanılmaz oynuyo 70 dk koştu adam.tamam gökhanı beğenirsin onun oynamasını istersin ama yedeğini okan mı bokan mı ne onun olması gerek diyemezsin be allahsız....ya milli takımdan feneri ayırmak gerek ya valla..alsınlar oyuncularını da.zaten yıllardır kadroyu GS lı futbolcular oluşturuyo.son yıllar da bi kaç tane fenerli alınmaya başladı diye musallat oldular:D yürüyün gidin lan

Arda , Emre , Hamit ne olursa olsun bu takımın değişmezi ..

Sabriyi oldukça beğendim bu maçta , sonradan oyuna giren Gökhan'da oldukça iyiydi

Selçuk İnan trabzondaki performansından uzaktı , beni şaşırttı doğrusu .. Uzun zamandır onun ilk 11 çıkmasını istiyordum ama beğenmedim

M.aurelio iyiydi ama artık yaşlandı onun yerine Mehmet topal monte edilmeli ve yedeğide mutlaka NURİ ŞAHİN olmalı

Servet şu anda elimizdeki en iyi stoper belkide , bazı hareketlerini beğenmesemde ondan iyisi yok ülkemizde umarım ilerleyen yıllarda stoperler yetiştiririz . Ömer ; yaşlıda olsa performansını beğendim .

Onur ; Yediği gol ile saç - baş yoldurdu ama hatasızda kaleci olmaz , yetenekli ve kendine güveni tam . Umarım yediği gol tecrübe olmuştur ve önümüzdeki yıllarda bunun meyvesini toplar

Tuncayın şu takımda ilk 11 oynamasını aklım almıyor , 1 tane gerekli hareketi yoktu maçta . Çok hantallaşmış ayrıca . İnsallah bizim yönetim tutup kolundan getirmez devre arası . amin

Seyirci harikaydı ama bir Fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum '' Fenerbahçe lehine bağırmaları hoşuma gitmedi '' bu hangi kulübün stadında olsa utanç verici

Ulan barzo milli maç bu rengimi olur ? O stadyumda Gslisi , Bjklisi , Tslisi , Ordusporlusu , Rizelisi vs ....her renkten insanlar var, ne gerek var böyle anlamsız tezahüratlara .

Oyuncularında birlik ve beraberliğini çok beğendim . Umarım her maç bu sürer

Bu forumdaki ilk mesajımıda atmış bulunuyorum :) Saygılar , sevgiler

Arda , Emre , Hamit ne olursa olsun bu takımın değişmezi ..

Sabriyi oldukça beğendim bu maçta , sonradan oyuna giren Gökhan'da oldukça iyiydi

Selçuk İnan trabzondaki performansından uzaktı , beni şaşırttı doğrusu .. Uzun zamandır onun ilk 11 çıkmasını istiyordum ama beğenmedim

M.aurelio iyiydi ama artık yaşlandı onun yerine Mehmet topal monte edilmeli ve yedeğide mutlaka NURİ ŞAHİN olmalı

Servet şu anda elimizdeki en iyi stoper belkide , bazı hareketlerini beğenmesemde ondan iyisi yok ülkemizde umarım ilerleyen yıllarda stoperler yetiştiririz . Ömer ; yaşlıda olsa performansını beğendim .

Onur ; Yediği gol ile saç - baş yoldurdu ama hatasızda kaleci olmaz , yetenekli ve kendine güveni tam . Umarım yediği gol tecrübe olmuştur ve önümüzdeki yıllarda bunun meyvesini toplar

Tuncayın şu takımda ilk 11 oynamasını aklım almıyor , 1 tane gerekli hareketi yoktu maçta . Çok hantallaşmış ayrıca . İnsallah bizim yönetim tutup kolundan getirmez devre arası . amin

Seyirci harikaydı ama bir Fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum '' Fenerbahçe lehine bağırmaları hoşuma gitmedi '' bu hangi kulübün stadında olsa utanç verici

Ulan barzo milli maç bu rengimi olur ? O stadyumda Gslisi , Bjklisi , Tslisi , Ordusporlusu , Rizelisi vs ....her renkten insanlar var, ne gerek var böyle anlamsız tezahüratlara .

Oyuncularında birlik ve beraberliğini çok beğendim . Umarım her maç bu sürer

Bu forumdaki ilk mesajımıda atmış bulunuyorum :) Saygılar , sevgiler

öncelikle foruma hoşgeldin ama galatasaraya gs diye hitap etmek yasak

ya adamlar geçen yıl boyunca bizde oynarken alay ettikleri caneri şu ismailin yerine koyuyolar onun oynaması lazımmış:) sabri milli takımda inanılmaz oynuyo 70 dk koştu adam.tamam gökhanı beğenirsin onun oynamasını istersin ama yedeğini okan mı bokan mı ne onun olması gerek diyemezsin be allahsız....ya milli takımdan feneri ayırmak gerek ya valla..alsınlar oyuncularını da.zaten yıllardır kadroyu GS lı futbolcular oluşturuyo.son yıllar da bi kaç tane fenerli alınmaya başladı diye musallat oldular:D yürüyün gidin lan

O salaklar bilmiyor mu gökhan gönülün ermenistan ispanya estonya bosna hersek maçlarındaki rezalet gökhanı veya çek cum. almanya bosna hersek yunanistan malta finlandiya slovakya maçlarındaki çok iyi sabriyi.

Burayı okuyorsa gitsinler okusunlar geçmiş konuları ermenistandan tut bosna maçının sonuna kadar antu gibi bir yer bile gökhan gönüle ne laf etmişler..

Bugün sabriyi beğenmedim ama nedenleri vardır gökhan da oyuna girdikten sonra çok iyi oynadı..Yaptığı asist milli takımdaki 2.asisti birde gitsinler sabrininkine baksınlar.

G.gönül hala sabriden daha kötü orta açan daha kötü şut çeken biri ama tabiki en iyi sağ bektir.

Adamlar antuda sadece fblileri övüyor

Bu arada Servete katılıyorum kesinlikle iyi oynadı yaptığı hata dışında.Onurun yan toplarında yaptığı hataları çok fazla geçen sene de de yapıyordu.

Üst Alt