Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

4 3 oldu Belçika attı ama o kırmızı yiyen elemana ne deseler boş ...

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

5 5 biten Lyon maçından sonraki en güzel maçlardan biri bu oldu

Oğuz Çetin oturup kalkıp bu maçın 0 bitmesi için dua etsin..

Galatasaray Turkiye'dir gercegi son 4 gunda yine ortaya cikti galatasaray varsa milli takim vardir galatasaray yoksa milli takimda yok bu hep boyle olmustur.

bugun hamitin söyledıklerı hakkında durup dusunmesı gerek yonetıcılerın.en onemli sey dürüstlük ve cok calısmak gibi bişeyler dedi hamit.bu bence en ck dıkkat edılmesı gerekn nokta.bunu soylerken hamıtın gozunden hırs,yuzunden uzuntu akıyordu...ama belli bişeylere cok bozulmus tkım ıcındekı bızım bılmedıgımız ve adam haklı beyler

Şu ibrahim toraman ne cünup adamdır, yılda bir kere milli takımda oynuyor ondada 4.sınıf takımlara puan kaybediyoruz ondan öncede maltayla berabere kalmıştık zar zor.

Milli Takım'ın başında koskoca Hiddink varken Oğuz Çetin'in nasıl bir etkisi olabilir?

Buna inananların gerçekten böyle düşündüğünü sanmıyorum.

Sadece Oğuz Çetin'in Fenerbahçeli olmasından kaynaklı sinirlerini O'ndan çıkartmalarına bağlıyorum.

Bu maçın sonucu gösteriyor ki, umarım federasyon da bazı şeylerin farkına varmıştır,

bizim takımımızın problemi tam olarak hocayla değil, hele ki Fatih Terim gibi bir hocayla hiç değil, futbolcularla.

Ne yapacaklar şimdi merak ediyorum.

Hocayı yabancı seçtik o da olmadı, milli takıma yabancı oyuncu mu transfer edecekler? :)

"Puan kaybı olursa şaşırmam" diye yorum yapmıştım maç öncesi.Bunu bilmek için müneccim olmak gerekmiyor. Galatasaray iyiyse Milli Takımda iyi, kötüyse Milli Takımda kötü. (Bunu bir arkadaşımız daha ifade etmişti) Milli Takıma çağırılan oyuncuların %90'ı formsuz. Buna teknik heyetin oyuncu tercihindeki yanlışlıklarıda eklenince sonuç böyle oluyor. Ne zaman düzelir? Biz ne zaman düzelirsek o zaman.

Bahsedildimi bilmem ama, golü yediğimiz adam Eskişehir'de oynuyor. ( gerçi daha forma giymemiş hiç bir maçta )

fanatik1_13.10.10.10.16.12.jpg

hayatımda hiç bi hocaya duymadığım kadar hiddinke öfkeliyim

ama sorunumuz ne hiddink ne rejkard ne başkası...

arda hariç 2 metre top sürücek türkiyede futbolcu yok..

ve alttan oyuncu çıkaramıyoruz...

2007 malta kadrosuna bi bakın netten...sadece hakan şükür futbolu bırakmış...diğerleri hemen hemen aynı..

nihat ne zaman futbolu bırakır alternatif o zaman çıkar..yada bi başkası...aradaki form durumu hiç önemli değil..bizde böyle

Ne dedim size Azerbeycan süpriz yapar demedim mi?bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok....bizim bu milli takım 2012'yi unutup altyapıya önem verip 2014'de hazırlanması lazım..D artık kadro yaşlandı.....ilerisi içim umut yok...o zaman altyapı önem şart.....

Üst Alt