Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA!

Sen daha NBA'den bahsetmediğimi milli takımdan bahsettiğimi bile anlayamamışsın.

2. Çeyrekte eline geleni attı işte çember dövdü. 5/13 ile oynuyor.

Sende hayatında ilk defa maçını izlediğin bir oyuncunun kariyerini ''Abartılıyor, çember dövüyor'' diye yorumluyorsun. Bence öncelikle sende bunu anlamalısın.

Ben sana o linki Porzingis gibi bir oyuncunun senin söylediğin özelliklerde olmadığını, bu maçı baz alarak yorumlamaman gerektiğini anlatıyorum. Ama kime?

Sende hayatında ilk defa maçını izlediğin bir oyuncunun kariyerini ''Abartılıyor, çember dövüyor'' diye yorumluyorsun. Bence öncelikle sende bunu anlamalısın.

Ben sana o linki Porzingis gibi bir oyuncunun senin söylediğin özelliklerde olmadığını, bu maçı baz alarak yorumlamaman gerektiğini anlatıyorum. Ama kime?

Kardeş okuduklarını anlayıp saçma sapan çıkarımlar yapmasan zaten sıkıntı olmayacak. Adam NBA'e yeni gitmiş zaten her topu ona mı kullandırtacaklar orada? Daha Stojakovic, Divac, Ginobili, Parker olmadı ki adam.

Hidayet'in NBA'deki ilk senelerdeki göt kalkıklığından örnekler verdim o da ben NBA oyuncusuyum diye milli takımda her eline geleni atardı diyorum Porzingis de bana o imajı verdi diyorum. Bunu yapacaksa hayvan gibi yüzdeli atmalı diyorum. Böyle yaparsa takıma zarar verir. Sen tutturmuşsun yok müthiş potansiyeli var yok NBA'de böyle değil. Sanki ben adamdan bir bok olmaz dedim.

Kardeş okuduklarını anlayıp saçma sapan çıkarımlar yapmasan zaten sıkıntı olmayacak. Adam NBA'e yeni gitmiş zaten her topu ona mı kullandırtacaklar orada? Daha Stojakovic, Divac, Ginobili, Parker olmadı ki adam.

Hidayet'in NBA'deki ilk senelerdeki göt kalkıklığından örnekler verdim o da ben NBA oyuncusuyum diye milli takımda her eline geleni atardı diyorum Porzingis de bana o imajı verdi diyorum. Bunu yapacaksa hayvan gibi yüzdeli atmalı diyorum. Böyle yaparsa takıma zarar verir. Sen tutturmuşsun yok müthiş potansiyeli var yok NBA'de böyle değil. Sanki ben adamdan bir bok olmaz dedim.

Önce üslüplu konuşmayı öğren derim.

Neyse sen basketbol takip etmesende olur. :)

İyi forumlar dilerim sana.

Sırbistan, Letonya'yı 92-82 mağlup etti.

Bu iki takımla mücadele etme şansımız çok düşük. Asıl rakiplerimiz Rusya, Belçika ve Büyük Britanya. 4. olmak sıkıntı olur. İspanya geleceğini düşünürsek. Rusya maçı çok önemli.

Beyler bizim kadro nasıl? Gruptan çıkabilir miyiz? Genelde olumsuz yorumlar yapılmış. Basketbol izlemesini severim ama işin teknik kısmından anlamam. Rakiplerin durumunu falan bilmiyorum. İnşallah iyi bir derece alırız.

Zaten bir şey anlattığın yok. Anlatabilmen için önce ne dediğimi anlaman lazım. Yasin Yıldırım'a benziyorsun basketbolu severdi iyi bir arkadaştı ama hiç anlamazdı.

Hayatında 1 tane basketbol maçı izlemiş insanın basketbol ile ilgili peşin yorumlar yapması da ayrı komik :)

Benim anlattıklarım sana ağır kaçar.

Üst Alt