Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor

Dorsey uyum sağlasın diye olabildiğince süre veriyo Ergin Hoca ama git gide benim umutlarım tükeniyor.

7. yabancı hakkımızı pivottan yana kullanacağız gibi bu gidişle. Beklenenden erken bile olabilir. Adam hiç burda değil çünkü. Hoca ısrar ettikçe o da olamayacak bu iş diye ısrar ediyor sanki.

bugun bir kez daha anladım.. net bir şekilde gitmek istiyor.. giderse gitsin.. onunla uğraşamayız..

bugun bir kez daha anladım.. net bir şekilde gitmek istiyor.. giderse gitsin.. onunla uğraşamayız..

Gitmek istiyor demedim, ima da etmedim.

Dorsey'in konsantrasyon problemi olduğunu zaten biliyoruz. Düzenli ve zeki bi takım içinde bu problemini çözebileceği düşünüldüğü için alındı, ki bu sorunu aşsa çok çok kıymetli bi transfer olacaktı.

Az da olsa hala ümit var ama çok fazla zamanı kalmadı. 1-2 maç daha böyle devam ederse Ataman başka çözümlere yönelir.

Gitmek istiyor demedim, ima da etmedim.

Dorsey'in konsantrasyon problemi olduğunu zaten biliyoruz. Düzenli ve zeki bi takım içinde bu problemini çözebileceği düşünüldüğü için alındı, ki bu sorunu aşsa çok çok kıymetli bi transfer olacaktı.

Az da olsa hala ümit var ama çok fazla zamanı kalmadı. 1-2 maç daha böyle devam ederse Ataman başka çözümlere yönelir.

ben gitmek ıstıyor dedın demedım :) ben anladım ki gitmek istiyor dedim dostum... ki bence gitmek istiyor.. galıba burayı Gazıantep falan sanıyor... yada euroleague'de oynamak istiyordur bılemeyız bunu.. fakat tek bildiğim şey, konsantrasyon sorunu falan yok... adam gitmek istiyor.. erkenden gıderse daha iyi olur.. zaten rotasyon dar onunla ugrasamayız

Dorsey oynamaya niyetlendiği an daha farklı konuşuruz. Hoca kazanmak için sahada fazla tutuyor, sanki 4 kişi oluyoruz o ara.

Dorsey hiçbir şekilde maçın içinde değil adam sadece dolaşıyor. Savunma nedir nasıl kapatılır pas açıları haberi yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hakemler o kadar rahat ki.. Göstere göstere eziyorlar bizi.
Şunu çok net anladım. ultraslanmıdır ne bktur bunlar Galatasaraylı falan olamaz. Orada kendisini tatmin eden zavallı bir topluluk var.

bu Nızhny'i deplasmanda'da yenemeyiz.. oyuncular maçı önemsemıyor... dorsey gitmek ıstıyor naz yapıyor... bu kadroyla sezon sonunu görebılırmıyız merak edıyorum

Maddiyat, Euroleague/Eurocup, vs. mümkün değildi ama şu kadroda Dorsey yerine Young, Semih, Furkan'dan biri olsa çok güzel olurmuş. Bu maddi koşullarda Dorsey riskini almayı çok anormal görmüyorum ama kafada canlandırmadan da edemiyor insan :/

Savunma ribaundu alamıyo la takım.Yıllardır 1 tane sırtı dönük top alıp post oyunuyla sayı üreten bi uzun alamadık.En son bu şekilde oynayan adam Ermal'dı.

Üst Alt