Euroleague Ön Elemedeyiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Ön Elemedeyiz

Cevap: Euroleague İçin Saldır Galatasaray!

İlk önce olay bu şekilde idi sonra Roma nın haklarını satın almaya yöneldik direkt katılmak için

diye biliyorum.

Arkadaşlar bizim amacımız euroleague on eleme ile girmek deil a lisansi alıp her yıl eleme oynamadan girmektir.Yoksa zaten biz euroleague elemelerine girebiliyoruz finale yukselirsek.Ama elemelerde 3 tur gecmen gerekiyor euroleague girmek icin.

Bu kadar aktif bir forum olmamıza rağmen bence ilgi az bile,keşke transfer nöbeti yerine 1 günlüğüne bu konuyla ilgilenilseydi.

Yönlendirme güzel fikir ama aklım almıyor gerçekten,transfer döneminde olmamamıza rağmen başka konulara,Basketbol şubemiz için bu kadar önemli bir konuya katılmamak veya bakmamak çok mantıksız.

Beyler şuanki tepkimiz heryerden duyulmaya başladı siteyi Ruslar bastı şuan.. Mailleri kitledik şuan biraz ara verilsin yoksa adamlar mailleri okuyamadan mail sistemi çökücek..

GsBasketten.:)

Ben genel konuşuyorum,ama transfer nöbetine yazan arkadaşların yarısından fazlasının bu konuda bilgisi dahi olmadığına eminim.(Bu arada transfer nöbetini devamlı örnek vermemin sebebi,en aktif konunun o olması.)

Mail atılacak asıl yer; uleb@uleb.net

Sitenin webmasterine mail atmak anlamsız:)

Yazdım, ama arkadaşlar "herkes oraya atıyor sende at" dedi. :)

UNION OF EUROPEAN LEAGUES OF BASKETBALL (ULEB)

Iradier 37 - 08017 Barcelona-Spain

Phone: +34 93 4172404 - Fax: +34 93 4182394

Email: uleb@uleb.net - Website:ULEB UNION OF EUROPEAN LEAGUES OF BASKETBALL

Kaynak : https://www.euroleague.net/resourcese...lename/d11.pdf

Üst Alt