Europa Universalis IV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Europa Universalis IV

trade league dlc'si yok yerler beni. ayrıca chill oyun sevmiyorum ben. fetih yapınca zevki çıkıyor oyunun.

daha önce hem tötonla hemde brandenburgla prussia'yi kurdum. pomerania ile denenebilir belki de timur olmayı düşünüyorum ne diyorsun?

Çok fazla isyan çıkıyor İran olacaksan olabilir yoksa işe yaramaz teknolojisi de nomad diye hatırlıyorum. Muscovy ya da Polonya olabilir mesela.

Çok fazla isyan çıkıyor İran olacaksan olabilir yoksa işe yaramaz teknolojisi de nomad diye hatırlıyorum. Muscovy ya da Polonya olabilir mesela.

moskova ile çok agresif başlıyorum oyuna sonu pek iyi olmuyor yaw.. polonya'ya bakacağım commonwealth kurmadım daha önce

Avusturya tam herşey süper holy rome geliyor ulan derken Fransa Osmanlı ittifakının tecavüz denemesine karşı koymanın dayanılmaz hafifliği.

avusturya zor ya çok diplomatik oynaman lazım milleti pu'ya düşürüyon full

moskova ile çok agresif başlıyorum oyuna sonu pek iyi olmuyor yaw.. polonya'ya bakacağım commonwealth kurmadım daha önce

avusturya zor ya çok diplomatik oynaman lazım milleti pu'ya düşürüyon full

abi venediğe çöküyorsun macarları zaten pu ya düşürüyorsun.polonya ile evlenip cocugu koyuyorsun.Sonrasında veliahtı supportlayıp bonusları toparlıyorsun.İlerde duruma göre polonya'yı rusyayla aldatıp fransa ve osmanlıya kafa atıyorsun mis gelsin sonra holy rome

Tabi biraz event şansı lazım yoksa sıkıntı.

abi venediğe çöküyorsun macarları zaten pu ya düşürüyorsun.polonya ile evlenip cocugu koyuyorsun.Sonrasında veliahtı supportlayıp bonusları toparlıyorsun.İlerde duruma göre polonya'yı rusyayla aldatıp fransa ve osmanlıya kafa atıyorsun mis gelsin sonra holy rome

Tabi biraz event şansı lazım yoksa sıkıntı.
burgonya ve bohemia da uygun pu'ya düşürmek için ayrıca şu imparatorluk olayları fln dediğim gibi diplomatik oynuyorsun full. chill oyun sevmiyorum ben ya 10 bilemedin 15 yıl bir yere savaş açmadan yapamam

burgonya ve bohemia da uygun pu'ya düşürmek için ayrıca şu imparatorluk olayları fln dediğim gibi diplomatik oynuyorsun full. chill oyun sevmiyorum ben ya 10 bilemedin 15 yıl bir yere savaş açmadan yapamam

dediğin için biçilmiş 2 ülke ama yine zorlayıcı biraz.Bohemia uygun ittifaklarla inanılmaz işler yapabiliyor. Abi savaş ve ez game olsun dersen azcık polonya fransa yada ottoman slap. Muscovy akıp kebab remover da olabilirsin.italya regiondan uzak dur :D

osmanlı-fransa ittifakı avusturyanın belini kırıyor ..
bu şekilde avusturyayı bitirmiştim
sonrasında rusyayı indirmek zor olmuyor

battık
zBNG47.png

cehennem bekçisi sorar;

- bu ne yapmış?
+ öldürmüş
- atın ateşe yansın!
+ bu ne yapmış?
- kesmiş
+ atın ateşe yansın!
- ee bu ne yapmış?