Europa Universalis IV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Europa Universalis IV

ulm wc mi yoksa ryukyu wc mi sence r'tsh

Asyadan hoşlaşmıyorum ya şu son çıkan mandate of heaven dlc si yok bende o yüzden o taraflara girişmem.Bence en keyifli oyun mevcut dlclerimle avrupada geçiyor.O yüzden Ulm wc diyorum.

Paradox iyisin hoşsunda şu dlc olayı deli ediyor artık.Bu arada floransayıda severim italy region da oynaması biraz zor ama keyifli devlet damarlardan kan yerine rönesans akıyor adamların çok erken idea keşiflerine gidilebiliyor bu sayede.

Asyadan hoşlaşmıyorum ya şu son çıkan mandate of heaven dlc si yok bende o yüzden o taraflara girişmem.Bence en keyifli oyun mevcut dlclerimle avrupada geçiyor.O yüzden Ulm wc diyorum.

Paradox iyisin hoşsunda şu dlc olayı deli ediyor artık.Bu arada floransayıda severim italy region da oynaması biraz zor ama keyifli devlet damarlardan kan yerine rönesans akıyor adamların çok erken idea keşiflerine gidilebiliyor bu sayede.

adı üstünde PARAdox r'tsh ne bekli10?

bu arada hangi dlcler vardı sende?

Oyol1Q.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
otto ile vh iron man başladım
ilk 100 yıl fena geçmedi
çevremde kim varsa haraca bağladım
art of war dlcsi aktif iken kuşatmaları iyi planlamak gerekiyor
polonya zorlayacak gibi ; isveç, danimarka ve lo ile ittifak yapmış kansızlar
işin ilginç yanı litvanya jp değil, o yüzden plc olacak mı belli değil
time lapse kaydedebilirsem koyarım belki

2 ay kadar boş zamanım var paradox oyunlarına sarayım dedim ama bu ne yav en son üniversite yıllarında iktisat dersinde böyle hissetmiştim. Aşırı karışık ve zor geldi, paradox oyunlarına giriş yapmak için hangisinden başlamak en mantıkısı ?

Ben victoria 2 ile basladim gayet zevkliydi ozellikle sanayilesme evresinden ve fabrika kurma olayi savaslardan daha zevkli. Ai sorunlari olsa da baya zevkli oyundu tabi eu4 diplomasi acisindan daha mantikli oyun haline geldi

Üst Alt