Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı !

Cevap: Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı !

myspace gruplari kalitesinde bir sarki, hatta onlardan da dusuk. vokalist ingilizce bilmiyorsa ingilzce soyletmenin bir anlami yok. gayet basit ve boylesine lesh bir yarismaya yakisan bir sarki. bu sarkiyi begenen arkadaslar muhtemelen stadda calan "turk tele kooooooom futbol sen bizim herseyimizsin tele kioooooom" sarkisina bayiliyorlardir

İlk 3'e gireceğiz.Bu mesaj bulunsun burda büyük sürpriz olacak.

İlk 3'e gireriz. Söylenenlere göre de, diğer ülkelerden şarkıları iyi olan yokmuş.

Her dalda olduğu gibi Eurovisionda da favorim sizsiniz.Başarılar Türkiye:007:

Daha sert bir grubun çıkması daha iyi olurdu,bu tarz rock şarkılarla Eurovision'da başarılı olamayız..

Hayko Cepkin sallardı Eurovision'u şahsi fikrim..

Ya da bir Kurban iyi giderdi..

Eurovision'da başarılı olan ekiplerin genel olarak yaptıkları ;

1.Yakışıklı bir erkek ile ergen kızları / Güzel bir kadın ile erkekleri etki altına almak.

2.Avrupa genelinde diasporaya sahip olmak.(Türkiye,Rusya,Sırbistan tarzı ülkeler bu şekilde çok puan topluyorlar.)

3.Folk ezgileri ön plana çıkarıp değişik bir müzik havası uyandırmak. (En güzel örneği Yunanistan ekiplerinin parçalarıdır.)

4.Son dönemlerde gotik tipler ile katılan ekipler de başarılı oluyor.Bunu da "popüler kültür" olarak nitelendiriyorum.

5.Yukarıdaki 4 maddenin 2'sine sahip olan ekipler bir de ortalamanın üzerinde bir şarkı ile katılıyorlarsa kesinlikle başarı geliyor.

:)

Lordi derim başka birşey demem..

Bizim en büyük sorunumuz İskandinavlardan neredeyse avcumuzu yalamak,öyle bir grup olacak ki her kıtada seveni olacak şarkının..

Hayko Cepkin şayet gitmiş olsaydı ben oralardan da çok puan toplayacağımızı düşünüyordum,seneye artık ne diyelim,Yüksek Sadakat'a başarılar..

Pek beyenmedim ama yinede ilk 5 e gireriz , yalnız son zamanlarda pek iyi şarkılar gitmiyor Eurovisona tüm ülkelerden ...

Lordi derim başka birşey demem..

Bizim en büyük sorunumuz İskandinavlardan neredeyse avcumuzu yalamak,öyle bir grup olacak ki her kıtada seveni olacak şarkının..

Hayko Cepkin şayet gitmiş olsaydı ben oralardan da çok puan toplayacağımızı düşünüyordum,seneye artık ne diyelim,Yüksek Sadakat'a başarılar..

Lordi iyidi la harbiden

Üst Alt