Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?

Bunu okumaz cünkü evliligi tavsiye ediyor genel hatlari ile.
Bu evlenmek istiyor mu ben anlamadim, sanki vazgecmenin yollarini ariyor.

geçen hafta salı, hanımın akşam dışarı çıkma günüydü

oğlumla baş başa bir akşam geçirdik ve sarılıp uyuduk.hanım da gelince bizi rahatsız etmek istememiş ve gitmiş oğlumun odasında uyumuş (erken yattık biraz)

sabaha kadar belki 20 defa uyanmışımdır evladımın üstünü örtmek için

ertesi gün 2-3 aylık yorgunluğum üstümden gitmişti ve dedim ki kendi kendime "bunu hissedebilmek için her türlü zorlukla başa çıkılır"

Allah acılarını göstermesin

yaşamadan anlayamaz bazı şeyleri,hor görmemek lazım

geçen hafta salı, hanımın akşam dışarı çıkma günüydü

oğlumla baş başa bir akşam geçirdik ve sarılıp uyuduk.hanım da gelince bizi rahatsız etmek istememiş ve gitmiş oğlumun odasında uyumuş (erken yattık biraz)

sabaha kadar belki 20 defa uyanmışımdır evladımın üstünü örtmek için

ertesi gün 2-3 aylık yorgunluğum üstümden gitmişti ve dedim ki kendi kendime "bunu hissedebilmek için her türlü zorlukla başa çıkılır"

Allah acılarını göstermesin

yaşamadan anlayamaz bazı şeyleri,hor görmemek lazım
Amin abi.
Bundan on sene önce cocugun olacak gece basinda nöbet tutacaksin deseler hayatta inanmazdim.

Son düzenleme:
“Yaşlandıkça, 40 yaş üstü kadınlara verdiğim değer arttı. İşte size birkaç neden: 40 yaş üstü bir kadın gecenin köründe sizi uyandırıp, “Ne düşünüyorsun?” diye sormaz. Ne düşündüğünüzü umursamaz. 40 yaş üstü bir kadın maç seyretmek istemiyorsa, yanınızda durup mızmızlanmaz. Başka bir şeyle ilgilenir.

40 yaş üstü kadınlar oturaklıdır. Operada veya bir pahalı bir restoranın ortasında sizinle ağız dalaşına girmez. Ama tabii hakederseniz de, işin içinden rahatça sıyrılabilecekleri şekilde sert tepki verebilirler.

Yaşlı kadınlar iltifat etmeyi iyi bilirler, haketmeseniz bile. Değer verilmemenin ne demek olduğunu iyi bilirler. Yaşlandıkça, medyuma dönüşürler. 40 yaş üstü bir kadına hatanızı itiraf etmenize gerek yoktur.

Suratlarında kırışıklıklar belirse de, 40 yaş üstü kadınlar gençlere nazaran daha çekicidirler. Yaşlı kadınlar samimi ve dürüsttürler. İşe yaramazın teki gibi davrandığınızda, bunu suratınıza direk söylerler. Yanlarında olduğunuzda endileşelenmenize gerek yoktur.

40 yaş üstü kadınlar birçok nedenden dolayı övgüyü hakederler.

Maalesef, erkekler böyle değildir. 40 yaş üstü kadınlar, zeki, göz kamaştırıcı ve çekiciyken, aynı yaşlardaki erkekler göbekli, ütüsüz sarı pantolonludur ve 22 yaşındaki garson kızlarla takılıp kendilerini aptal yerine koyarlar.

Özür dilerim, hanımlar. “Maşa varken elimi neden ateşe sokayım?” diyen erkekler bilmeliler ki artık kadınların %80’i evliliğe sıcak bakmıyorlar.

Neden mi?

Çünkü kadınlar da artık maşanın farkına vardı!”

bende bıktım evlilikten ama kadınlar kendilerini hep haklı çıkartıyorlar
Uzeyir abi sen bilirsin bu andropoz kaç yaşında başa bela oluyor , nasıl önlem almak lazım?

Çocuk babasına :
- Babacığım, annem ile nasıl evlendin?
Adam eşine dönüp :
- Görüyor musun, çocuk bile anlam veremiyor

bu şakayı hanıma senelerce yaptım

Herkesin karakteri, zevkleri, bakış açısı vs farklı olduğu gibi evlendikleri kişiler ve hayat tarzları da farklı olacaktır bu gayet normal.
Biz burada belli bir anakütle içerisinden ufak bir örneklem çekerek onların yorumlarını okuyup çıkarımlar yapmaya çalışıyoruz.
Hepsinden de temelde aynı ama detayda farklı şeyler duyabiliyoruz.
Gayette fikir veriyor ve güzel şeyler okuyoruz başlık harika gidiyor.
Herkese çok teşekkür ediyorum soluksuz okuyorum be okuyacağım

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt